header b

Terminarz: Jeziorak Iława (juniorzy) | 2016/2017 I liga wojewódzka juniorów (runda jesienna)


Data Godz. Gospodarz       Gość Wynik  
1 Kolejka 1 29.08.2016 17:00 h Huragan Morąg (juniorzy) - Jeziorak Iława (juniorzy)0 - 3 Wygrana
2 Kolejka 2 03.09.2016 11:00 h Jeziorak Iława (juniorzy) - Mamry Giżycko2 - 1 Wygrana
4 Kolejka 4 21.09.2016 17:30 h Jeziorak Iława (juniorzy) - Rona 03 Ełk (juniorzy)2 - 2 Remis
5 Kolejka 5 17.09.2016 11:00 h Jeziorak Iława (juniorzy) - Warmia Olsztyn (juniorzy)1 - 8 Porażka
6 Kolejka 6 25.09.2016 14:00 h Sokół Ostróda (juniorzy) - Jeziorak Iława (juniorzy)4 - 3 Porażka
7 Kolejka 7 02.10.2016 17:30 h Jeziorak Iława (juniorzy) - Stomil Olsztyn (juniorzy)0 - 4 Porażka
8 Kolejka 8 09.10.2016 11:00 h Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - Jeziorak Iława (juniorzy)6 - 0 Porażka
9 Kolejka 9 16.10.2016 12:00 h Jeziorak Iława (juniorzy) - Olimpia Elbląg (juniorzy)0 - 4 Porażka
10 Kolejka 10 23.10.2016 13:00 h Błękitni Orneta (juniorzy) - Jeziorak Iława (juniorzy)2 - 3 Wygrana
11 Kolejka 11 29.10.2016 12:00 h Jeziorak Iława (juniorzy) - Granica Kętrzyn 5 - 1 Wygrana
12 Kolejka 12 05.11.2016 12:00 h Jeziorak Iława (juniorzy) - Zatoka Braniewo 3 - 1 Wygrana
13 Kolejka 13 12.11.2016 13:30 h Jeziorak Iława (juniorzy) - Motor Lubawa2 - 1 Wygrana

Najbliższy mecz ligowy

Datum So, 29. Wrz. 2018 Beginn 16:00
Jeziorak Iława
Jeziorak Iława
Tęcza Miłomłyn
Tęcza Miłomłyn
-:-

Terminarz Jezioraka

Wojewódzki Puchar Polski
 
04.08.2018  17:00 - Płomień Turznica (w) 0:1 (0:1)
 
IV Liga - runda jesienna
 
1. 11.08.2018  17:00 - GKS Wikielec (d) 1:7 (0:3)
2. 15.08.2018  17:00 - Unia Susz (w) 3:0 (2:0)
3. 19.08.2018  16:00 - Mrągowia Mrągowo (d) 3:1 (1:1)
4. 25.08.2018  17:00 - Zatoka Braniewo (w) 2:3 (0:2)
5. 01.09.2018  17:00 - Motor Lubawa (w) 1:2 (1:0)
6. 08.09.2018  17:00 - Granica Kętrzyn (d) 4:1 (2:1)
7. 15.09.2018  16:00 - Drwęca NML (d) 5:1 (1:0)
8. 22.09.2018  16:00 - Czarni Olecko (w)
9. 29.09.2018  16:00 - Tęcza Miłomłyn (d)
10. 06.10.2018  16:00 - MKS Korsze (w)
11. 13.10.2018  15:30 - Concordia Elbląg (d)
12. 20.10.2018  15:00 - Tęcza Biskupiec (d)
13. 27.10.2018  15:00 - Mamry Giżycko (w)
14. 04.11.2018  13:00 - Olimpia II Elbląg (d)
15. 10.11.2018  13:30 - Rominta Gołdap (w)
16. 17.11.2018  17:00 - GKS Wikielec (w)
17. 25.11.2018  13:00 - Unia Susz (d)
 
(w) - wyjazd
(d) - dom

Strzelcy Jezioraka

IV Liga
 
BRAMKI:
4. Arkadiusz Kuciński, Łukasz Suchocki
3. Daniel Madej, Radosław Galas
2. Dawid Ksiuk, Wojciech Figurski
1. Paweł Sagan
 
ASYSTY:
3. Arkadiusz Kuciński, Wojciech Figurski
2. Łukasz Suchocki, Łukasz Święty
1. Radosław Galas, Aleksander Krajewski

Redakcja - dołącz do nas!

Budujemy Redakcje JeziorakIlawaPl promo

Plan treningów Akademii

Wspierają nas

Miasto IławaIławskie Centrum Sportu Turystyki i Rekreacji

Pamiątkowe Karty Jezioraka

premiera kart kaszel ostanek sagan
Jeziorak Ilawa 1procent za 2017 rok tonicniekosztuje
Rodzina Jezioraka 2018 promo
JeziorakTV

Sponsorzy - dołącz do nas!

  
Buła & Burger IławaDrukarnia WPPRINT IławaPartner AGD RTV Iławasponsor motiv studiosponsor waran produkcja meblisponsor auto serwis lukasz bednarskisponsor port 110sponsor widrosponsor alibaba ilawasponsor wodna farmasponsor alumikonsponsor dwssponsor tanie koszsponsor olpatsponsor largo haleesponsor inter partssponsor dawid celanowicz1sponsor uslug wieslaw orzol