header b


Miejsce   Drużyna M Z R P Pkt Br+ Br- +/- Forma
1 Warmia Olsztyn (juniorzy) 12 9 2 1 29 45 10 35 WygranaWygranaWygranaWygranaPorażka
2 Stomil Olsztyn (juniorzy) 12 8 1 3 25 50 14 36 WygranaRemisWygranaWygranaPorażka
3 Olimpia Elbląg (juniorzy) 12 8 1 3 25 35 14 21 WygranaPorażkaRemisPorażkaWygrana
4 Błękitni Orneta (juniorzy) 12 7 0 5 21 24 22 2 WygranaPorażkaPorażkaPorażkaWygrana
5 Sokół Ostróda (juniorzy) 12 6 1 5 19 30 23 7 PorażkaWygranaRemisWygranaWygrana
6 Jeziorak Iława (juniorzy) 12 6 1 5 19 24 34 -10 PorażkaWygranaWygranaWygranaWygrana
7 Rona 03 Ełk (juniorzy) 12 5 3 4 18 31 33 -2 PorażkaRemisWygranaWygranaWygrana
8 Zatoka Braniewo 12 6 0 6 18 27 27 0 WygranaWygranaWygranaPorażkaWygrana
9 Motor Lubawa 12 5 2 5 17 19 19 0 PorażkaWygranaWygranaRemisPorażka
10 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 12 5 1 6 16 29 30 -1 PorażkaPorażkaPorażkaPorażkaPorażka
11 Granica Kętrzyn 12 3 1 8 10 13 27 -14 WygranaPorażkaPorażkaPorażkaPorażka
12 Mamry Giżycko 12 2 2 8 8 17 47 -30 WygranaPorażkaRemisWygranaPorażka
13 Huragan Morąg (juniorzy) 12 0 1 11 1 2 46 -44 PorażkaPorażkaPorażkaPorażkaPorażka

Miejsce   Drużyna M Z R P Pkt Br+ Br- +/- Forma
1 Jeziorak Iława (juniorzy) 8 4 1 3 13 15 22 -7 PorażkaWygranaWygranaWygranaWygrana
2 Motor Lubawa 6 4 1 1 13 14 6 8 PorażkaWygranaWygranaRemisPorażka
3 Olimpia Elbląg (juniorzy) 5 4 0 1 12 18 3 15 WygranaPorażkaRemisPorażkaWygrana
4 Zatoka Braniewo 6 4 0 2 12 18 17 1 WygranaWygranaWygranaPorażkaWygrana
5 Warmia Olsztyn (juniorzy) 5 4 0 1 12 17 5 12 WygranaWygranaWygranaWygranaPorażka
6 Błękitni Orneta (juniorzy) 7 4 0 3 12 15 10 5 WygranaPorażkaPorażkaPorażkaWygrana
7 Sokół Ostróda (juniorzy) 6 3 1 2 10 17 11 6 PorażkaWygranaRemisWygranaWygrana
8 Granica Kętrzyn 7 3 1 3 10 9 7 2 WygranaPorażkaPorażkaPorażkaPorażka
9 Stomil Olsztyn (juniorzy) 5 3 0 2 9 21 6 15 WygranaRemisWygranaWygranaPorażka
10 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 6 3 0 3 9 17 11 6 PorażkaPorażkaPorażkaPorażkaPorażka
11 Rona 03 Ełk (juniorzy) 4 2 1 1 7 13 15 -2 PorażkaRemisWygranaWygranaWygrana
12 Mamry Giżycko 6 1 2 3 5 11 25 -14 WygranaPorażkaRemisWygranaPorażka
13 Huragan Morąg (juniorzy) 7 0 1 6 1 2 21 -19 PorażkaPorażkaPorażkaPorażkaPorażka

Miejsce   Drużyna M Z R P Pkt Br+ Br- +/- Forma
1 Warmia Olsztyn (juniorzy) 7 5 2 0 17 28 5 23 WygranaWygranaWygranaWygranaPorażka
2 Stomil Olsztyn (juniorzy) 7 5 1 1 16 29 8 21 WygranaRemisWygranaWygranaPorażka
3 Olimpia Elbląg (juniorzy) 7 4 1 2 13 17 11 6 WygranaPorażkaRemisPorażkaWygrana
4 Rona 03 Ełk (juniorzy) 8 3 2 3 11 18 18 0 PorażkaRemisWygranaWygranaWygrana
5 Sokół Ostróda (juniorzy) 6 3 0 3 9 13 12 1 PorażkaWygranaRemisWygranaWygrana
6 Błękitni Orneta (juniorzy) 5 3 0 2 9 9 12 -3 WygranaPorażkaPorażkaPorażkaWygrana
7 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 6 2 1 3 7 12 19 -7 PorażkaPorażkaPorażkaPorażkaPorażka
8 Jeziorak Iława (juniorzy) 4 2 0 2 6 9 12 -3 PorażkaWygranaWygranaWygranaWygrana
9 Zatoka Braniewo 6 2 0 4 6 9 10 -1 WygranaWygranaWygranaPorażkaWygrana
10 Motor Lubawa 6 1 1 4 4 5 13 -8 PorażkaWygranaWygranaRemisPorażka
11 Mamry Giżycko 6 1 0 5 3 6 22 -16 WygranaPorażkaRemisWygranaPorażka
12 Granica Kętrzyn 5 0 0 5 0 4 20 -16 WygranaPorażkaPorażkaPorażkaPorażka
13 Huragan Morąg (juniorzy) 5 0 0 5 0 0 25 -25 PorażkaPorażkaPorażkaPorażkaPorażka


Sponsor Strategiczny

GRUPA ENERGA sponsorem strategicznym Jezioraka 02 slim

Tabela - IV liga 2018/19

Najbliższy mecz ligowy

Datum So, 25. Maj. 2019 Beginn 16:00
Concordia Elbląg
Concordia Elbląg
Jeziorak Iława
Jeziorak Iława
-:-

Terminarz Jezioraka

Wojewódzki Puchar Polski
 
04.08.2018  17:00 - Płomień Turznica (w) 0:1 (0:1)
 
forBET IV liga - runda wiosenna
 
18. 30.03.2019 16:00 - Mrągowia Mrągowo (w) 1:1 (0:0)
19. 06.04.2019 16:00 - Zatoka Braniewo (d) 3:0 (1:0)
20. 13.04.2019 16:00 - Motor Lubawa (d) 2:0 (2:0)
21. 20.04.2019 16:00 - Granica Kętrzyn (w) 3:1 (1:0)
22. 27.04.2019 16:00 - Drwęca NML (w) 0:1 (0:0)
23. 04.05.2019 17:00 - Czarni Olecko (d) 2:0 (0:0)
24. 11.05.2019 16:00 - Tęcza Miłomłyn (w) 6:2 (2:1)
25. 18.05.2019 17:00 - MKS Korsze (d) 6:1 (2:0)
26. 25.05.2019 16:00 - Concordia Elbląg (w)
27. 29.05.2019 17:00 - Tęcza Biskupiec (w)
28. 01.06.2019 17:00 - Mamry Giżycko (d)
29. 08.06.2019 18:00 - Olimpia II Elbląg (w)
30. 15.06.2019 17:00 - Rominta Gołdap (d)
 
(w) - wyjazd
(d) - dom

Strzelcy Jezioraka

 
forBET IV Liga
 
BRAMKI:
17. Wojciech Figurski
14. Arkadiusz Kuciński
11. Daniel Madej
8. Łukasz Suchocki, Radosław Galas
3. Dawid Ksiuk, Łukasz Święty
2. Michał Foj
1. Paweł Sagan, Patryk Czarnota, Krzysztof Kressin Marek Murawski (samobójcza - Rominta Gołdap)
 
ASYSTY:
10. Radosław Galas
8. Arkadiusz Kuciński
7. Daniel Madej
6. Łukasz Święty, Wojciech Figurski
4. Patryk Czarnota, Łukasz Suchocki
2. Michał Foj, Karol Kaźmierski
1. Aleksander Krajewski, Krzysztof Kressin, Wiktor Bojarowski, Dawid Ksiuk, Paweł Sagan

Sekcja Medialna - dołącz do nas!

PROMO SEKCJA MEDIALNA2

Plan treningów Akademii

Wspierają nas

Miasto IławaIławskie Centrum Sportu Turystyki i Rekreacji

Pamiątkowe Karty Jezioraka

promo karta druzyna
promo jeden procent energa
promo czlonkostwo 2019 poprawionejgp
JeziorakTV

Sponsorzy - dołącz do nas!

sponsor energasponsor abssponsor zawbudsponsor szynaka meblesponsor szynaka livingsponsor kompaniosponsor konstalsponsor animexsponsor dawid celanowicz1sponsor wodna farmasponsor exellent fasionsponsor spomersponsor turhensponsor largo halee sponsor majstersponsor motiv studiosponsor wpprintsponsor tomcolorsponsor ivendosponsor antares biuro rachunkowesponsor port 110sponsor widrosponsor alibaba ilawasponsor dwssponsor uslugi autokarowe andrzej kujawskisponsor tanie koszsponsor wrmediasponsor olpatsponsor vet caresponsor zuralscy plsponsor lucarsponsor pluszaksponsor auto serwis galkasponsor osk prawkosponsor rembudsponsor wardromsponsor tartak selfsponsor elektrohurtsponsor pw pamisponsor restauracja u czapysponsor nord pol hatchery gerczaksponsor imagesponsor gromalsponsor stacja paliw dor jansponsor autobest klonowskisponsor uslugi transportowe grzegorz kaczynskisponsor uslug wieslaw orzolsponsor michal wilemskisponsor zwirownia matusiaksponsor baumar sponsor burzynskasponsor waran produkcja meblisponsor auto serwis lukasz bednarski sponsor freedom nieruchomosci sponsor najlak