header b

Program partnerski Rodziny Jezioraka wystartował na początku 2018 roku i rozwija się niezwykle prężnie. Nasz projekt zrzesza grono sponsorów, którzy oferują drobne upusty członkom klubu w zamian za okazanie ważnej legitymacji. Aby zostać sponsorem Jezioraka i przystąpić do programu partnerskiego wystarczy wybrać interesującą nas formę wspierania klubu w ofercie dla biznesu oraz skontaktować się z reprezentantami klubu:
-prezesem Andrzejem Sobiechem (tel. 601 671 603)
lub
-wiceprezesem ds. organizacyjnych Zbigniewem Szczypińskim (tel. 604 757 526).

Sponsor Strategiczny

GRUPA ENERGA sponsorem strategicznym Jezioraka 02 slim

Partnerzy Rodziny Jezioraka

Bar Alibaba

Bar Alibaba

Bar Alibaba to restauracja, która jako jedna z pierwszych zapoczątkowała w Iławie popularyzację dań typu kebab. Lokal mieści się przy ulicy Kościuszki 16/2a w Iławie i jest otwarty przez 7 dni w tygodniu. W menu mogą Państwo znaleźć dania typu Kebab oraz Qurab. Z kartą Rodziny Jezioraka obowiązuje promocja w postaci dużego dania w cenie małego w lokalu. 
Burgerownia Buła&Burgers

Burgerownia Buła&Burgers

Burgerownia mieści się przy ulicy Jana III Sobieskiego 14 nad "Małym Jeziorakiem". Buła & Burgers to miejsce, w którym stawia się przede wszystkim na jakość. Mięso dostarczane jest codziennie przez lokalną masarnię a bułki są wypiekane na miejscu. Restauracja serwuje również steak'i, które podawane są na gorącym kamieniu wulkanicznym. Z Kartą Rodziny Jezioraka obowiązuje rabat w wysokości 15% na całe menu.
Firma ABS

Firma ABS

ABS istnieje na rynku już 25-lat. Firma sprzedaje części i materiały eksploatacyjne do samochodów ciężarowych i osobowych. Prowadzi też kasację pojazdów i sprzedaż części używanych oraz zajmuje się mechaniką pojazdów osobowych, ciężarowych a także serwisuje maszyny budowlane i rolnicze. Z kartą Rodziny Jezioraka obowiązuje rabat w wysokości 10% na części używane oraz usługi.
Hurtownia Elektryczna Widro

Hurtownia Elektryczna Widro

Widro jest liderem na rynku Iławskim w branży elektrotechnicznej. Założona w 1991r. hurtownia cieszy się zaufaniem dużej rzeszy klientów, jednocześnie ciągle rozwijając i uzupełniając ofertę o nowy asortyment. Widro na tle konkurencji wyróżnia się profesjonalnym doradztwem oraz indywidualnym podejściem do klienta detalicznego jak i biznesowego. Firma mieści się przy ulicy Marii Skłodowskiej-Curie 25A w Iławie. Z kartą Rodziny Jezioraka obowiązuje rabat w wysokości 10% na cały asortyment.
Partner AGD RTV Iława

Partner AGD RTV Iława

PARTNER AGD RTV oferuje zarówno artykuły gospodarstwa domowego jak i elektronikę użytkową. W ofercie sklepu mogą Państwo znaleźć najlepszej jakości towary tj. np.: sprzęt AGD, zlewozmywaki i armatura kuchenna, sprzęt RTV, aparaty fotograficzne, multimedia oraz kamery video, laptopy, tablety, komputery i akcesoria komputerowe, gry i konsole, telefony i nawigacje GPS oraz wiele, wiele innych. Z kartą Rodziny Jezioraka obowiązuje rabat w wysokości 5% na cały asortyment.
Pizzera Da Grasso Iława

Pizzera Da Grasso Iława

Pizzeria znajduje się na pierwszym piętrze budynku przy ulicy Sobieskiego 1 w Iławie. Da Grasso serwuje dania na miejscu jak i na wynos a w ich menu oprócz pizzy można znaleźć także różnego rodzaju startery, sałaty, makarony oraz desery. Z kartą Rodziny Jezioraka obowiązuje promocja w postaci dużej pizzy w cenie małej w lokalu.
TanieKosze

TanieKosze

TanieKosze to marka należąca do Smart Mobile Marek Ziółkowski. To lokalna firma zajmująca sie sprzedażą, wynajmem oraz serwisem koszy na śmieci. W swojej ofercie posiada pojemniki o różnym litrażu na odpady komunalne oraz segregacyjne. Z kartą Rodziny Jezioraka 5% rabatu na cały asortyment.
promo jeden procent energa
Rodzina Jezioraka 2018 promo
JeziorakTV

Sponsorzy - dołącz do nas!

  
Buła & Burger IławaDrukarnia WPPRINT IławaPartner AGD RTV Iławasponsor motiv studiosponsor waran produkcja meblisponsor auto serwis lukasz bednarskisponsor port 110sponsor widrosponsor alibaba ilawasponsor wodna farmasponsor alumikonsponsor dwssponsor tanie koszsponsor olpatsponsor largo haleesponsor inter partssponsor dawid celanowicz1sponsor uslug wieslaw orzolsponsor vet care