header b

Program partnerski Rodziny Jezioraka wystartował na początku 2018 roku i rozwija się niezwykle prężnie. Nasz projekt zrzesza grono sponsorów, którzy oferują drobne upusty członkom klubu w zamian za okazanie ważnej legitymacji. Aby zostać sponsorem Jezioraka i przystąpić do programu partnerskiego wystarczy wybrać interesującą nas formę wspierania klubu w ofercie dla biznesu oraz skontaktować się z reprezentantami klubu:
-prezesem Andrzejem Sobiechem (tel. 601 671 603)
lub
-wiceprezesem ds. organizacyjnych Zbigniewem Szczypińskim (tel. 604 757 526).

Partnerzy Rodziny Jezioraka

Bar Alibaba

Bar Alibaba

Bar Alibaba to restauracja, która jako jedna z pierwszych zapoczątkowała w Iławie popularyzację dań typu kebab. Lokal mieści się przy ulicy Kościuszki 16/2a w Iławie i jest otwarty przez 7 dni w tygodniu. W menu mogą Państwo znaleźć dania typu Kebab oraz Qurab. Z kartą Rodziny Jezioraka obowiązuje promocja w postaci dużego dania w cenie małego w lokalu. 
Burgerownia Buła&Burgers

Burgerownia Buła&Burgers

Burgerownia mieści się przy ulicy Jana III Sobieskiego 14 nad "Małym Jeziorakiem". Buła & Burgers to miejsce, w którym stawia się przede wszystkim na jakość. Mięso dostarczane jest codziennie przez lokalną masarnię a bułki są wypiekane na miejscu. Restauracja serwuje również steak'i, które podawane są na gorącym kamieniu wulkanicznym. Z Kartą Rodziny Jezioraka obowiązuje rabat w wysokości 15% na całe menu.
Firma ABS

Firma ABS

ABS istnieje na rynku już 25-lat. Firma sprzedaje części i materiały eksploatacyjne do samochodów ciężarowych i osobowych. Prowadzi też kasację pojazdów i sprzedaż części używanych oraz zajmuje się mechaniką pojazdów osobowych, ciężarowych a także serwisuje maszyny budowlane i rolnicze. Z kartą Rodziny Jezioraka obowiązuje rabat w wysokości 10% na części używane oraz usługi.
Hurtownia Elektryczna Widro

Hurtownia Elektryczna Widro

Widro jest liderem na rynku Iławskim w branży elektrotechnicznej. Założona w 1991r. hurtownia cieszy się zaufaniem dużej rzeszy klientów, jednocześnie ciągle rozwijając i uzupełniając ofertę o nowy asortyment. Widro na tle konkurencji wyróżnia się profesjonalnym doradztwem oraz indywidualnym podejściem do klienta detalicznego jak i biznesowego. Firma mieści się przy ulicy Marii Skłodowskiej-Curie 25A w Iławie. Z kartą Rodziny Jezioraka obowiązuje rabat w wysokości 10% na cały asortyment.
Partner AGD RTV Iława

Partner AGD RTV Iława

PARTNER AGD RTV oferuje zarówno artykuły gospodarstwa domowego jak i elektronikę użytkową. W ofercie sklepu mogą Państwo znaleźć najlepszej jakości towary tj. np.: sprzęt AGD, zlewozmywaki i armatura kuchenna, sprzęt RTV, aparaty fotograficzne, multimedia oraz kamery video, laptopy, tablety, komputery i akcesoria komputerowe, gry i konsole, telefony i nawigacje GPS oraz wiele, wiele innych. Z kartą Rodziny Jezioraka obowiązuje rabat w wysokości 5% na cały asortyment.
Pizzera Da Grasso Iława

Pizzera Da Grasso Iława

Pizzeria znajduje się na pierwszym piętrze budynku przy ulicy Sobieskiego 1 w Iławie. Da Grasso serwuje dania na miejscu jak i na wynos a w ich menu oprócz pizzy można znaleźć także różnego rodzaju startery, sałaty, makarony oraz desery. Z kartą Rodziny Jezioraka obowiązuje promocja w postaci dużej pizzy w cenie małej w lokalu.
Jeziorak Ilawa 1procent za 2017 rok tonicniekosztuje
Rodzina Jezioraka 2018 promo
JeziorakTV

Sponsorzy - dołącz do nas!

  
Buła & Burger IławaDrukarnia WPPRINT IławaFinishparkiet Nowe Miasto LubawskiePartner AGD RTV Iławasponsor motiv studiosponsor waran produkcja meblisponsor auto serwis lukasz bednarskisponsor port 110sponsor widrosponsor alibaba ilawasponsor wodna farma