header b

Liczba uczestników projektu "klub100" ciągle rośnie. W naszym gronie znalazł się również Jacek Jańczuk, któremu redakcja Jeziorakilawa.pl zadała kilka pytań.
 
Od jak dawna kibicujesz Jeziorakowi?
 
"Na mecze zacząłem chodzić niezwykle wcześnie. Wszystko za sprawą lokalizacji, w której mieszkałem. Wychowywałem się widując na co dzień piłkarzy Jezioraka - Remigiusza Sobocińskiego, Tomasza Radzińskiego czy Krzysztof Ciesielskiego. Podpatrywałem zawodników i chciałem być taki jak oni. Na stadionie zazwyczaj zajmowałem miejsca blisko płotu na trybunie główne, żeby jak najlepiej widzieć to co dzieje się na boisku."
 
Pamiętasz swój pierwszy mecz, na który przyszedłeś?
 
"Niestety nie mogę sobie przypomnieć, ale na 100% była to "stara" II liga."
 
Uczestniczysz również w meczach wyjazdowych Jezioraka?
 
"Tak, jeżdżę jak tylko mogę. Zaliczam te bliższe jak i dalsze wyjazdy. Dobrą passę przerwał mecz w Olecku, który graliśmy we wrześniu. Ze względów osobistych nie mogłem się pojawić, ale staram się nie opuszczać żadnego spotkania!"
 
Co skłoniło Cię do uczestnictwa w klubie100?
 
"Z Jeziorakiem byłem od dziecka. Wcześniej nagrywałem spotkania przy asyście Bartosza Kluby, zdobywałem doświadczenie i starałem dowiadywać się co aktualnie dzieje się w klubie kiedy tylko była taka okazja. Pomyślałem, że klub100 to fantastyczny projekt, w końcu nadarzyła się okazja wspierania klubu, przez osoby prywatne. Nie mogłem tego zmarnować."
 

Koszt członkostwa wynosi 100zł/miesiąc. W ramach członkostwa klubu100 otrzymujecie:

-  darmowy wstęp na wszystkie mecze rozgrywane w Iławie,

- poczęstunek w przerwie i po meczu, 

- personalizowaną kartę członkowską klubu100

- możliwość uczestniczenia w spotkaniach z piłkarzami,

- pełnoprawne członkostwo klubu,

- gwarantowane miejsce na trybunie krytej,

- możliwość bycia jedną z osób tworzących wspaniałą, zintegrowaną społeczność, którą łączy ta sama pasja i miłość do Jezioraka!

Jeśli macie jakiekolwiek pytania, pozostajemy do Waszej dyspozycji. Mamy nadzieję, że uda nam się stworzyć niepowtarzalną wspólnotę, która wspierając Jezioraka podczas rozgrywek ligowych stanie się częścią jego sukcesów!

Dołącz do Nas i zostań członkiem społeczności Jezioraka!

Zapraszamy,

klub100 Jeziorak Iława!

Tabela - IV liga 2018/19

Najbliższy mecz ligowy


Dokładny termin meczu nie jest jeszcze znany.

Terminarz Jezioraka

Sparingi Lato 2019
 
13.07 | 11:00 Jeziorak Iława - Sokół Ostróda 1:2 (0:2)
20.07 | 10:00 Zawisza Bydgoszcz - Jeziorak Iława 1:1 (1:0)
24.07 | 18:30 Jeziorak Iława - Powiśle Dzierzgoń
27.07 | 11:00 Sparta Brodnica - Jeziorak Iława

Strzelcy Jezioraka

Sparingi Lato 2019
 
Bramki
 
1. Arkadiusz Kuciński, Łukasz Suchocki
 
Asysty
 
1. Paweł Sagan, Radosław Galas

Sekcja Medialna - dołącz do nas!

PROMO SEKCJA MEDIALNA2

Plan treningów Akademii

Wspierają nas

Miasto IławaIławskie Centrum Sportu Turystyki i Rekreacji
promo jeden
promo rodzina
JeziorakTV

Sponsorzy - dołącz do nas!

sponsor abssponsor zawbudsponsor szynaka meblesponsor szynaka livingsponsor kompaniosponsor konstalsponsor animexsponsor dawid celanowicz1sponsor wodna farmasponsor exellent fasionsponsor spomersponsor turhensponsor largo halee sponsor majstersponsor motiv studiosponsor wpprintsponsor tomcolorsponsor ivendosponsor antares biuro rachunkowesponsor port 110sponsor widrosponsor alibaba ilawasponsor dwssponsor uslugi autokarowe andrzej kujawskisponsor tanie koszsponsor wrmediasponsor olpatsponsor vet caresponsor zuralscy plsponsor lucarsponsor pluszaksponsor auto serwis galkasponsor osk prawkosponsor rembudsponsor wardromsponsor tartak selfsponsor elektrohurtsponsor pw pamisponsor restauracja u czapysponsor nord pol hatchery gerczaksponsor imagesponsor gromalsponsor stacja paliw dor jansponsor autobest klonowskisponsor uslugi transportowe grzegorz kaczynskisponsor uslug wieslaw orzolsponsor michal wilemskisponsor zwirownia matusiaksponsor baumar sponsor burzynskasponsor waran produkcja meblisponsor auto serwis lukasz bednarski sponsor freedom nieruchomosci sponsor najlak sponsor vox sponsor eurodach