header b

Klub100 rozwija się z każdym dniem coraz bardziej o czym świadczy rosnąca liczba uczestników. Jednym z pierwszych członków został aktualny dyrektor klubu - Zbigniew Szczypiński.
 

Klub100 zainaugurował swoją działalność 25 marca br. Cieszymy się, że grono członków Klubu systematycznie się rozrasta. Na naszej stronie rozpoczynamy cykl, w którym przybliżymy wam sylwetki osób związanych z klubem100.

Zbigniew Szczypiński - dyrektor Jezioraka:

- Uważam, że klub100 to doskonała forma pomocy Jeziorakowi przez byłych członków zarządu, zawodników, kibiców czy radnych. Po prostu wszystkich, którym dobro naszego klubu leży na sercu. Tak jest w innych miastach i mam nadzieję, że rozwinie się to też w Iławie.

Trzonem projektu „Klub100” jest wsparcie finansowe piłkarskiej sekcji Jezioraka w osiągnięciu celu jakim jest awans do 3 ligi. Wszystkich tych, którzy nie są członkami naszego klubu zachęcamy do wstąpienia w nasze szeregi! Członkostwo w klubie100 to przede wszystkim powód do dumy, ale również masa korzyści.

Każdy z członków klubu otrzymuje imienną kartę identyfikacyjną, która uprawnia do darmowego wstępu na wszystkie mecze domowe, gwarantowane miejsce na trybunie krytej, poczęstunek w przerwie i po meczu, spotkanie z piłkarzami i działaczami klubu w przerwie i po meczu.

Nie czekaj – wstąp do klubu100 i buduj z nami przyszłość Jezioraka!

Tabela - IV liga 2018/19

Najbliższy mecz ligowy


Dokładny termin meczu nie jest jeszcze znany.

Terminarz Jezioraka

Sparingi Lato 2019
 
13.07 | 11:00 Jeziorak Iława - Sokół Ostróda 1:2 (0:2)
20.07 | 10:00 Zawisza Bydgoszcz - Jeziorak Iława 1:1 (1:0)
24.07 | 18:30 Jeziorak Iława - Powiśle Dzierzgoń
27.07 | 11:00 Sparta Brodnica - Jeziorak Iława

Strzelcy Jezioraka

Sparingi Lato 2019
 
Bramki
 
1. Arkadiusz Kuciński, Łukasz Suchocki
 
Asysty
 
1. Paweł Sagan, Radosław Galas

Sekcja Medialna - dołącz do nas!

PROMO SEKCJA MEDIALNA2

Plan treningów Akademii

Wspierają nas

Miasto IławaIławskie Centrum Sportu Turystyki i Rekreacji
promo jeden
promo rodzina
JeziorakTV

Sponsorzy - dołącz do nas!

sponsor abssponsor zawbudsponsor szynaka meblesponsor szynaka livingsponsor kompaniosponsor konstalsponsor animexsponsor dawid celanowicz1sponsor wodna farmasponsor exellent fasionsponsor spomersponsor turhensponsor largo halee sponsor majstersponsor motiv studiosponsor wpprintsponsor tomcolorsponsor ivendosponsor antares biuro rachunkowesponsor port 110sponsor widrosponsor alibaba ilawasponsor dwssponsor uslugi autokarowe andrzej kujawskisponsor tanie koszsponsor wrmediasponsor olpatsponsor vet caresponsor zuralscy plsponsor lucarsponsor pluszaksponsor auto serwis galkasponsor osk prawkosponsor rembudsponsor wardromsponsor tartak selfsponsor elektrohurtsponsor pw pamisponsor restauracja u czapysponsor nord pol hatchery gerczaksponsor imagesponsor gromalsponsor stacja paliw dor jansponsor autobest klonowskisponsor uslugi transportowe grzegorz kaczynskisponsor uslug wieslaw orzolsponsor michal wilemskisponsor zwirownia matusiaksponsor baumar sponsor burzynskasponsor waran produkcja meblisponsor auto serwis lukasz bednarski sponsor freedom nieruchomosci sponsor najlak sponsor vox sponsor eurodach