header b

Około miesiąc temu ogłosiliśmy konkurs na przygotowanie pracy plastycznej związanej z Jeziorakiem. Nie spodziewaliśmy się aż takiego rozgłosu i zaangażowania, lecz Szkoła Podstawowa nr 1 im. M. Kopernika w Iławie profesjonalnie podeszła do sprawy i możemy cieszyć się z osiągniętych rezultatów.
 
Temat konkursu nie był ściśle określony - rysunek(bądź inna forma pracy plastycznej) miała nawiązywać do Jezioraka. Dzieci ograniczała więc tylko ich wyobraźnia. Wszystkich rysunków otrzymaliśmy ponad 80, było w czym przebierać i decyzja na którą pracę zagłosować nie była prosta. Głosy można było oddawać reagując(polubienie, serduszko itd.) pod zdjęciem w galerii na oficjalnym profilu Jezioraka na facebook'u. 
 
Nagrody podzieliliśmy na 4 kategorie:
  • Miejsca 41 i dalsze - nagroda pocieszenia w postaci zdjęcia trenera Wojciech Figurskiego z autografem oraz zdjęcie drużyny
  • Miejsca 9-40 - nagroda pocieszenia w postaci kalendarza oraz zdjęcie z autografem trenera i zdjęcie drużyny
  • Miejsca 2-8 - legitymacje członkowskie oraz nagrody z kategorii niższych
  • Miejsce 1 - legitymacja członkowska, szalik klubowy oraz nagrody z kategorii niższych
Zwycięzcy z pierwszych ośmiu pozycji prezentują się następująco:
  1. Karolina Podwojewska
  2. Zuzanna Tchórz
  3. Klaudia Kusyk
  4. Wiktoria Brzóska
  5. Michał Onaszkiewicz
  6. Kacper Smoliński
  7. Tomasz Kacprzycki
  8. Filip Bieżyca
Fundatorem legitymacji członkowskich jest Dawid Celanowicz, któremu serdecznie dziękujemy za przekazanie środków na upominki dla dzieci.
 
Szczególne podziękowania chcielibyśmy skierować do kadry kierowniczej szkoły w postaci pani Aleksandry Skubij(dyrektor szkoły), pani Wioletty Karwat(wicedyrektor szkoły) oraz pani Jolanty Michalewskiej(nauczycielka plastyki), która zajęła się zorganizowaniem konkursu wśród dzieci.
 
Na rozdaniu nagród reprezentacja Jezioraka pojawiła się w 9-osobowym zespole: Zbigniew Szczypiński(wiceprezes),Karol Synowiec(Jeziorak TV), Jakub Pączkowski(sekretariat klubu), Wojciech Figurski(trener) oraz piłkarze: Kamil Jędrzejewski, Rafał Kuchnik, Jakub Słomski, Łukasz Święty i Michał Foj.
 

Sponsor Strategiczny

GRUPA ENERGA sponsorem strategicznym Jezioraka 02 slim

Tabela - IV liga 2018/19

Najbliższy mecz ligowy


Dokładny termin meczu nie jest jeszcze znany.

Terminarz Jezioraka

Wojewódzki Puchar Polski
 
04.08.2018  17:00 - Płomień Turznica (w) 0:1 (0:1)
 
IV Liga - runda jesienna
 
1. 11.08.2018  17:00 - GKS Wikielec (d) 1:7 (0:3)
2. 15.08.2018  17:00 - Unia Susz (w) 3:0 (2:0)
3. 19.08.2018  16:00 - Mrągowia Mrągowo (d) 3:1 (1:1)
4. 25.08.2018  17:00 - Zatoka Braniewo (w) 2:3 (0:2)
5. 01.09.2018  17:00 - Motor Lubawa (w) 1:2 (1:0)
6. 08.09.2018  17:00 - Granica Kętrzyn (d) 4:1 (2:1)
7. 15.09.2018  16:00 - Drwęca NML (d) 5:1 (1:0)
8. 22.09.2018  16:00 - Czarni Olecko (w) 2:3 (2:0)
9. 29.09.2018  16:00 - Tęcza Miłomłyn (d) 3:1 (2:0)
10. 06.10.2018  16:00 - MKS Korsze (w) 2:1 (1:1)
11. 13.10.2018  15:30 - Concordia Elbląg (d) 0:5 (0:3)
12. 20.10.2018  15:00 - Tęcza Biskupiec (d) 0:1 (0:0)
13. 27.10.2018  15:00 - Mamry Giżycko (w) 3:0 (1:0)
14. 03.11.2018  13:00 - Olimpia II Elbląg (d) 6:1 (4:0)
15. 10.11.2018  13:30 - Rominta Gołdap (w) 4:2 (2:1)
16. 17.11.2018  17:00 - GKS Wikielec (w) 4:0 (0:0)
17. 25.11.2018  13:00 - Unia Susz (d) 4:1 (3:0)
 
Sparingi - zima 2019
1. 23.01.2019 18:00 - Olimpia Grudziądz (d)
2. 26.01.2019 12:00 - Wkra Żuromin (d)
3. 02.02.2019          - Lech Rypin (w)
4. 09.02.2019          - Zawisza Bydgoszcz (d)
5. 16.02.2019          - Pomezania Malbork (d)
6. 23.02.2019          - Sparta Brodnica (d)
7. 02.03.2019          - Powiśle Dzierzgoń (d)
8. 09.03.2019          - Warmia Olsztyn (d)
9. 16.03.2019          - Olimpia Olsztynek (d/w?)
10. 23.03.2019         - Unia Susz (d) - niepotwierdzony
 
(w) - wyjazd
(d) - dom

Strzelcy Jezioraka

IV Liga
 
BRAMKI:
9. Arkadiusz Kuciński, Wojciech Figurski
8. Daniel Madej
7. Łukasz Suchocki
6. Radosław Galas
3. Dawid Ksiuk
2. Michał Foj
1. Paweł Sagan, Łukasz Święty, Marek Murawski (samobójcza - Rominta Gołdap)
 
ASYSTY:
7. Arkadiusz Kuciński
6. Radosław Galas
5. Daniel Madej
4. Wojciech Figurski, Łukasz Święty
2. Łukasz Suchocki, Michał Foj
1. Aleksander Krajewski, Karol Kaźmierski, Patryk Czarnota, Krzysztof Kressin

Sekcja Medialna - dołącz do nas!

PROMO SEKCJA MEDIALNA2

Plan treningów Akademii

Wspierają nas

Miasto IławaIławskie Centrum Sportu Turystyki i Rekreacji

Pamiątkowe Karty Jezioraka

promo karta druzyna
promo jeden procent energa
promo czlonkostwo 2019 poprawionejgp
JeziorakTV

Sponsorzy - dołącz do nas!

sponsor abssponsor zawbudsponsor szynaka meblesponsor szynaka livingsponsor kompaniosponsor konstalsponsor animexsponsor dawid celanowicz1sponsor wodna farmasponsor exellent fasionsponsor spomersponsor turhensponsor largo haleesponsor motiv studiosponsor wpprintsponsor ivendosponsor antares biuro rachunkowesponsor port 110sponsor inter partssponsor widrosponsor alibaba ilawasponsor alumikonsponsor dwssponsor uslugi autokarowe andrzej kujawskisponsor tanie koszsponsor wrmediasponsor olpatsponsor vet caresponsor zuralscy plsponsor lucarsponsor bs wojenkowskisponsor pluszaksponsor auto serwis galkasponsor osk prawkosponsor rembudsponsor wardromsponsor tartak selfsponsor elektrohurtsponsor pw pamisponsor restauracja u czapysponsor nord pol hatchery gerczaksponsor opcja ilawapartner partner agd rtvsponsor imagesponsor gromalsponsor stacja paliw dor jansponsor autobest klonowskisponsor uslugi transportowe grzegorz kaczynskisponsor uslug wieslaw orzolsponsor michal wilemskisponsor zwirownia matusiaksponsor baumarsponsor waran produkcja meblisponsor auto serwis lukasz bednarski