header b

Około miesiąc temu ogłosiliśmy konkurs na przygotowanie pracy plastycznej związanej z Jeziorakiem. Nie spodziewaliśmy się aż takiego rozgłosu i zaangażowania, lecz Szkoła Podstawowa nr 1 im. M. Kopernika w Iławie profesjonalnie podeszła do sprawy i możemy cieszyć się z osiągniętych rezultatów.
 
Temat konkursu nie był ściśle określony - rysunek(bądź inna forma pracy plastycznej) miała nawiązywać do Jezioraka. Dzieci ograniczała więc tylko ich wyobraźnia. Wszystkich rysunków otrzymaliśmy ponad 80, było w czym przebierać i decyzja na którą pracę zagłosować nie była prosta. Głosy można było oddawać reagując(polubienie, serduszko itd.) pod zdjęciem w galerii na oficjalnym profilu Jezioraka na facebook'u. 
 
Nagrody podzieliliśmy na 4 kategorie:
  • Miejsca 41 i dalsze - nagroda pocieszenia w postaci zdjęcia trenera Wojciech Figurskiego z autografem oraz zdjęcie drużyny
  • Miejsca 9-40 - nagroda pocieszenia w postaci kalendarza oraz zdjęcie z autografem trenera i zdjęcie drużyny
  • Miejsca 2-8 - legitymacje członkowskie oraz nagrody z kategorii niższych
  • Miejsce 1 - legitymacja członkowska, szalik klubowy oraz nagrody z kategorii niższych
Zwycięzcy z pierwszych ośmiu pozycji prezentują się następująco:
  1. Karolina Podwojewska
  2. Zuzanna Tchórz
  3. Klaudia Kusyk
  4. Wiktoria Brzóska
  5. Michał Onaszkiewicz
  6. Kacper Smoliński
  7. Tomasz Kacprzycki
  8. Filip Bieżyca
Fundatorem legitymacji członkowskich jest Dawid Celanowicz, któremu serdecznie dziękujemy za przekazanie środków na upominki dla dzieci.
 
Szczególne podziękowania chcielibyśmy skierować do kadry kierowniczej szkoły w postaci pani Aleksandry Skubij(dyrektor szkoły), pani Wioletty Karwat(wicedyrektor szkoły) oraz pani Jolanty Michalewskiej(nauczycielka plastyki), która zajęła się zorganizowaniem konkursu wśród dzieci.
 
Na rozdaniu nagród reprezentacja Jezioraka pojawiła się w 9-osobowym zespole: Zbigniew Szczypiński(wiceprezes),Karol Synowiec(Jeziorak TV), Jakub Pączkowski(sekretariat klubu), Wojciech Figurski(trener) oraz piłkarze: Kamil Jędrzejewski, Rafał Kuchnik, Jakub Słomski, Łukasz Święty i Michał Foj.
 

Tabela - Klasa okręgowa 2017/18

Najbliższy mecz ligowy

Datum N, 29. Kwi. 2018 Beginn 15:30
Kaczkan Huragan II Morąg
Kaczkan Huragan II Morąg
Jeziorak Iława
Jeziorak Iława
-:-

Terminarz Jezioraka

Klasa okręgowa 2017/18 - runda wiosenna
16. 09.05, 17:00 (w) - Radomniak Radomno (przełożony)
17. 24.03, 16:00 (d) - GKS Stawiguda 3:0 (2:0)
18. 31.03, 16:00 (w) - Ewingi Zalewo 4:0 (1:0)
19. 07.04, 16:00 (d) - Kormoran Zwierzewo 6:0 (3:0)
20. 15.04, 16:00 (w) - Płomień Turznica 6:1 (1:1)
21. 22.04, 17:00 (d) - Polonia Iłowo 6:0 (1:0)
22. 29.04, 15:30 (w) - Kaczkan Huragan II Morąg
23. 05.05, 17:00 (d) - Dąb Kadyny
24. 12.05, 17:00 (w) - Polonia Pasłęk
25. 19.05, 17:00 (w) - Czarni Rudzienice
26. 26.05, 17:00 (d) - Osa Ząbrowo
27. 30.05, 17:00 (w) - Orzeł Janowiec Kościelny
28. 02.06, 17:00 (d) - Fortuna Gągławki
29. 09.06, 17:00 (w) - Olimpia Olsztynek
30. 17.06, 14:00 (d) - Delfin Rybno
 
 
(d) - dom, (w) - wyjazd

Strzelcy Jezioraka

Klasa okręgowa 2017/18
 
BRAMKI:
23. Wojciech Figurski
14. Łukasz Suchocki
11. Radosław Galas, Daniel Madej
4. Łukasz Święty, Krzysztof Kressin, Rafał Kuchnik
2. Michał Foj
1. Jakub Słomski, Aleksander Krajewski, Dawid Kowalski, Remigiusz Parulis
+ Słotki (samobójcza, Kormoran Zwierzewo)
 
ASYSTY:
17. Madej
7. Galas, Suchocki
6. Foj
5. Kowalski
4. Parulis, Kuchnik
3. Figurski
2. Święty
1. Kressin, Krajewski, Gula, Kaszlewicz

Wojewódzki Puchar Polski 2017/18
 
BRAMKI:
3. Wojciech Figurski
2. Daniel Madej, Łukasz Suchocki
1. Łukasz Święty
+ Marcin Żarnoch (samobójcza, SKS Szczytno)
 
ASYSTY:
2. Suchocki, Kowalski, Figurski
1. Parulis, Święty

Redakcja - dołącz do nas!

Budujemy Redakcje JeziorakIlawaPl promo

Plan treningów Akademii

Wspierają nas

Miasto IławaIławskie Centrum Sportu Turystyki i Rekreacji

Pamiątkowe Karty Jezioraka

Bedra slomski karty 22 04 2018
Jeziorak Ilawa 1procent za 2017 rok tonicniekosztuje
Rodzina Jezioraka 2018 promo
JeziorakTV

Sponsorzy - dołącz do nas!