header b

Zapraszamy do przeczytania wywiadu z Mariuszem Wilkiem - zagorzałym fanem, byłym już wiceprezesem, a dziś członkiem w klubie100 Jezioraka. Mariusz z pasją opowiada o swoim życiu, którego nieodłączną częścią był, jest i będzie Jeziorak Iława.
 
Skąd wziął się pomysł, by utworzyć klub100 Jezioraka? Skąd decyzja o dołączeniu do tego grona?
 
Oczywiście jak większość pomysłów wyniknął z potrzeby pomocy. Zgłaszały się prywatne osoby, które chciały wspierać finansowo Jeziorak. Właśnie dlatego powstał projekt klubu100. Jako jeden z pomysłodawców zdecydowałem się dołączyć do tego grona, ponieważ w ostatnim czasie zrezygnowałem z członkostwa w zarządzie klubu, a co za tym idzie z funkcji wiceprezesa. Postanowiłem, że z miłości do Jezioraka nadal muszę być blisko klubu. Obecnie już tylko w roli kibica i obserwatora. Taką właśnie możliwość daje klub100 Jezioraka.
 
Mecz Jezioraka, którego nigdy nie zapomnisz?

Na mecze Jezioraka chodzę od 25 lat. Ciężko więc wybrać ten jeden, który pozostanie w mojej pamięci na zawsze. Na pewno do tego grona zaliczają się takie mecze jak mój pierwszy wyjazd za Jeziorakiem do Malborka, mecze pucharowe z Legią, Groclinem czy Lechią Gdańsk. Mecze ligowe z Wisłą Kraków, Cracovią, Polonią Warszawa oraz derby ze Stomilem i pamiętne 4-0.

Klub naszych dzieci. Jak widzisz przyszłość Jezioraka za 5, 10 czy 15 lat?

Ciężko przewidywać jaka będzie przyszłość naszego klubu za 5, 10 czy 15 lat, ale z pewnością liczne grono osób w Rodzinie Jezioraka oraz duża ilość firm i osób wspierających klub finansowo powoduje, że są solidne podwaliny, by klub funkcjonował stabilnie. Problem, który ja obserwuję to fakt, że coraz mniej osób chce działać i pracować społecznie na rzecz klubu.

Co Twoim zdaniem jest najsłabszą stroną Jezioraka?

Niestety, ale moim zdaniem najsłabszą stroną Jezioraka jest jak już wcześniej wspomniałem brak osób działających społecznie i bezinteresownie dla dobra klubu.

Czy wierzysz, że Jeziorak stać na awans do III ligi w przyszłym sezonie?

Jeżeli chodzi o aspekt czysto sportowy to obserwuję ciągły rozwój drużyny i jestem przekonany, że gdyby tylko trener Wojciech Figurski usłyszał od prezesa, że celem na przyszły sezon jest awans i miał możliwość wykonania 2-3 transferów to jest on w zasięgu tego zespołu. Tylko co nam po samym awansie sportowym? Kolejne transfery, by grać w połowie stawki? Tyle od strony sportowej. Przeraża mnie natomiast ilość głosów osób związanych z klubem, mówiących o walce Jezioraka o awans do 3 ligi. W mojej ocenie na chwilę obecną nie jesteśmy przygotowani do awansu pod względem organizacyjnym i finansowym. Różnica pod względem sportowym, organizacyjnym i finansowym między 4 a 3 ligą jest olbrzymia, co pokazały wyniki zespołów z naszego regionu po awansie do 3 ligi. Tak jak i Wy chciałbym, aby Jeziorak wrócił na szczebel centralny i grał z topowymi drużynami, ale trzeba na to patrzeć z chłodną głową. Z miłości do Jezioraka oraz mając w pamięci błędy przeszłości, uważam, że lepszy klub czwartoligowy, który wychowuje kolejne pokolenia Jeziorowców i dostarcza kibicom powodów do radości, niż słaby trzecioligowiec walczący o przetrwanie.

Czy jest coś co chciałbyś powiedzieć kibicom Jezioraka?

Oczywiście, skorzystam z tej okazji, ponieważ na oficjalnej stronie klubu nie pojawiła się żadna informacja o mojej rezygnacji, więc w tym miejscu chciałbym podziękować wszystkim piłkarzom, trenerom, działaczom i kibicom za wspólne działanie na rzecz Naszego Kochanego Jezioraka. Każda chwila spędzona w klubie była chwilą wyjątkową. Życzę działaczom dalszego rozwoju i wielu sponsorów. Jestem wdzięczny, że dostałem szansę dołożenia swojej cegiełki do rozwoju piłki nożnej w Iławie.

 

Koszt członkostwa wynosi 100zł/miesiąc. W ramach członkostwa klubu100 otrzymujecie:

-  darmowy wstęp na wszystkie mecze rozgrywane w Iławie,

- poczęstunek w przerwie i po meczu, 

- personalizowaną kartę członkowską klubu100

- możliwość uczestniczenia w spotkaniach z piłkarzami,

- pełnoprawne członkostwo klubu,

- gwarantowane miejsce na trybunie krytej,

- możliwość bycia jedną z osób tworzących wspaniałą, zintegrowaną społeczność, którą łączy ta sama pasja i miłość do Jezioraka!

Jeśli macie jakiekolwiek pytania, pozostajemy do Waszej dyspozycji. Mamy nadzieję, że uda nam się stworzyć niepowtarzalną wspólnotę, która wspierając Jezioraka podczas rozgrywek ligowych stanie się częścią jego sukcesów!

Dołącz do Nas i zostań członkiem społeczności Jezioraka!

Zapraszamy,

klub100 Jeziorak Iława!

Sponsor Strategiczny

GRUPA ENERGA sponsorem strategicznym Jezioraka 02 slim

Tabela - IV liga 2018/19

Najbliższy mecz ligowy


Dokładny termin meczu nie jest jeszcze znany.

Terminarz Jezioraka

Sparingi Lato 2019
 
13.07 | 11:00 Jeziorak Iława - Sokół Ostróda 1:2 (0:2)
20.07 | 10:00 Zawisza Bydgoszcz - Jeziorak Iława 1:1 (1:0)
24.07 | 18:00 Jeziorak Iława - Powiśle Dzierzgoń
27.07 | 11:00 Sparta Brodnica - Jeziorak Iława

Strzelcy Jezioraka

Sparingi Lato 2019
 
Bramki
 
1. Arkadiusz Kuciński, Łukasz Suchocki
 
Asysty
 
1. Paweł Sagan, Radosław Galas

Sekcja Medialna - dołącz do nas!

PROMO SEKCJA MEDIALNA2

Plan treningów Akademii

Wspierają nas

Miasto IławaIławskie Centrum Sportu Turystyki i Rekreacji

Pamiątkowe Karty Jezioraka

promo karta druzyna
promo jeden procent energa
promo czlonkostwo 2019 poprawionejgp
JeziorakTV

Sponsorzy - dołącz do nas!

sponsor energasponsor abssponsor zawbudsponsor szynaka meblesponsor szynaka livingsponsor kompaniosponsor konstalsponsor animexsponsor dawid celanowicz1sponsor wodna farmasponsor exellent fasionsponsor spomersponsor turhensponsor largo halee sponsor majstersponsor motiv studiosponsor wpprintsponsor tomcolorsponsor ivendosponsor antares biuro rachunkowesponsor port 110sponsor widrosponsor alibaba ilawasponsor dwssponsor uslugi autokarowe andrzej kujawskisponsor tanie koszsponsor wrmediasponsor olpatsponsor vet caresponsor zuralscy plsponsor lucarsponsor pluszaksponsor auto serwis galkasponsor osk prawkosponsor rembudsponsor wardromsponsor tartak selfsponsor elektrohurtsponsor pw pamisponsor restauracja u czapysponsor nord pol hatchery gerczaksponsor imagesponsor gromalsponsor stacja paliw dor jansponsor autobest klonowskisponsor uslugi transportowe grzegorz kaczynskisponsor uslug wieslaw orzolsponsor michal wilemskisponsor zwirownia matusiaksponsor baumar sponsor burzynskasponsor waran produkcja meblisponsor auto serwis lukasz bednarski sponsor freedom nieruchomosci sponsor najlak sponsor vox sponsor eurodach