header b

Rodzina Jezioraka

Piłkarka West Ham United dołączyła do Rodziny Jezioraka!

Wiktoria Kiszkis dołączyła do Rodziny Jezioraka. Iławianka, która występowała do tej pory w Arsenalu Londyn zasiliła szeregi West Ham United. 16-letnia zawodniczka występuje także z powodzeniem w reprezentacji Polski u17. Nasza redakcja przeprowadziła wywiad z Wiktorią, który już jutro pojawi się na naszych stronach!

EURO-DACH sponsorem Jezioraka!

Niezmiernie miło jest nam poinformować, że firma EURO-DACH Building Materials Consulting Sp. z o.o , Sp. K​. została sponsorem Jezioraka. Dziękujemy za zaufanie i witamy w Rodzinie Jezioraka!

Dzięku(J)emy Kamil!

Z decyzją nasz bramkarz wahał się już od połowy sezonu. Obowiązki zawodowe skutecznie utrudniały mu granie w piłkę i musiał wybierać. Zapytaliśmy Kamila Jędrzejewskiego w wywiadzie o parę spraw, na które chętnie udzielił odpowiedzi. Jako klub dziękujemy Kamilowi za cały wkład w rozwój Jezioraka i życzmy sukcesów w przyszłości!

VOX Iława sponsorem sekcji tenisa stołowego

Niezmiernie miło jest nam poinformować, że sponsorem sekcji tenisa stołowego została firma VOX, która swoją siedzibę ma w Iławie przy ulicy Ziemowita 6D. Dziękujemy za zaufanie i witamy w Rodzinie Jezioraka.

Prezes zostaje, ale zaszły zmiany w zarządzie [ZDJĘCIA]

W Hali Sportowo-Widowiskowej w Iławie 5 czerwca o godzinie 18:30(w drugim terminie) odbyło się Walne Zebranie Jezioraka. Zostały przeprowadzone wybory do nowego zarządu oraz komisji rewizyjnej. W spotkaniu uczestniczyło niecałe 50 członków klubu oraz kilku gości.

Katarzyna Wilk w klubie100!

Czas na przedstawienie kolejnego z parunastu członków naszego ciągle rozwijającego się klubu100. Dzisiaj będziecie mieli przyjemność przeczytać o pierwszej kobiecie w tej formacji, a będzie nią żona jednego z aktualnych już członków klubu100 - Mariusza Wilka. Redakcja www.jeziorakilawa.pl zadała Katarzynie kilka pytań związanych z klubem, na które opowiedziała bardzo rzetelnie. Zapraszamy do lektury!

Bieg charytatywny z okazji 10-lecia Galerii Jeziorak [ZDJĘCIA]

W niedzielę piłkarze i działacze Jezioraka wzięli udział w happeningu, który został zorganizowany z okazji 10 lecia otwarcia Galerii Jeziorak. Było wiele atrakcji dla dzieci i konkursów dla mieszkańców Iławy. Najważniejszym punktem był bieg dokoła Jezioraka, w którym wzięło udział 520 osób. W tym piłkarze i działacze Jezioraka. Galeria Jeziorak przekazała dziesięć złotych za każdego uczestnika, stowarzyszeniu "Jesteśmy". Udało się zebrać 5200 złotych!

Porządek Walnego Zebrania Sprawozdawczo-Wyborczego ITS Jeziorak

W środę 5 czerwca o godzinie 18:00 w Hali Sportowo-Widowiskowej odbędzie Walne Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze. Aktualny zarząd podda się pod ocenę walnego zgromadzenia oraz zostaną przeprowadzone wybory do zarządu. Każdy członek klubu, który ukończył 16 lat oraz ma opłaconą składkę za rok 2019 ma prawo głosu. Ponadto każdy członek klubu, który ukończył 18 lat i spełnia wymieniony wcześniej warunek(tj. opłacenie składki) może kandydować do zarządu. Serdecznie zapraszamy na spotkanie!

Mariusz Wilk wstąpił do klubu100!

Zapraszamy do przeczytania wywiadu z Mariuszem Wilkiem - zagorzałym fanem, byłym już wiceprezesem, a dziś członkiem w klubie100 Jezioraka. Mariusz z pasją opowiada o swoim życiu, którego nieodłączną częścią był, jest i będzie Jeziorak Iława.

Walne Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze

Zarząd ITS Jeziorak Iława informuje, że Walne Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze klubu odbędzie się 5 czerwca 2019 r. (środa) w Hali Sportowo-Widowiskowej w Iławie przy ulicy Niepodległości 11B. Pierwszy termin zebrania to godz. 18:00, zaś drugi - godz. 18:30. Zapraszamy wszystkich Członków i sympatyków Jezioraka oraz prosimy o zabranie ze sobą legitymacji członkowskiej.

Dawid Celanowicz kolejnym członkiem klubu100!

O dzieciństwie, emigracji oraz miłości do Jezioraka opowiada Dawid Celanowicz kolejny członek klubu100 Jezioraka. W krótkim wywiadzie dla jeziorakilawa.pl zapytaliśmy Dawida o inspirację do pomocy finansowej oraz początkach kibicowania.

Oświadczenie Jezioraka Iława

W związku z nieprawdziwymi komentarzami pod artykułem Gazety Iławskiej pt. „Jeziorak grał z Drwęcą na wyjeździe. Znamy wynik sobotnich i niedzielnych meczów piłkarskich”, oświadczamy, że wszelkie treści o nas i naszym działaniu na rzecz klubu są nieprawdziwe.

Tomasz Sztucki kolejnym członkiem klubu100!

Czas na przedstawienie kolejnego członka klubu100. Jest nim Tomasz Sztucki, który kibicuje Jeziorakowi już od najmłodszych lat. Tomek również jak poprzednicy odpowiedział nam na zadane pytania.

Jacek Jańczuk również w klubie100!

Liczba uczestników projektu "klub100" ciągle rośnie. W naszym gronie znalazł się również Jacek Jańczuk, któremu redakcja Jeziorakilawa.pl zadała kilka pytań.

W Wieku 85 lat odszedł od nas Alojzy Jarguz

Wczoraj w wieku 85 lat odszedł z naszej sportowej rodziny Alojzy Jarguz. Przez dziesiątki lat był związany z Warmińsko - Mazurską piłką nożną. Był pierwszym Polakiem, który prowadził jako sędzia główny mecz piłkarskich Mistrzostw Świata. Sędziował podczas MŚ w Argentynie i Hiszpanii, również jako boczny arbiter. Podczas mundialu w Hiszpanii sędziował jako liniowy mecz otwarcia. Rodzina Jezioraka składa rodzinie najszczersze, płynące z serca wyraz współczucia.  Fot. WMZPN

Klub100 się rozwija, a Jeziorak wraz z nim!

Klub100 rozwija się z każdym dniem coraz bardziej o czym świadczy rosnąca liczba uczestników. Jednym z pierwszych członków został aktualny dyrektor klubu - Zbigniew Szczypiński.

Tabela - IV liga 2018/19

Najbliższy mecz ligowy


Dokładny termin meczu nie jest jeszcze znany.

Terminarz Jezioraka

Sparingi Lato 2019
 
13.07 | 11:00 Jeziorak Iława - Sokół Ostróda 1:2 (0:2)
20.07 | 10:00 Zawisza Bydgoszcz - Jeziorak Iława 1:1 (1:0)
24.07 | 18:30 Jeziorak Iława - Powiśle Dzierzgoń
27.07 | 11:00 Sparta Brodnica - Jeziorak Iława

Strzelcy Jezioraka

Sparingi Lato 2019
 
Bramki
 
1. Arkadiusz Kuciński, Łukasz Suchocki
 
Asysty
 
1. Paweł Sagan, Radosław Galas

Sekcja Medialna - dołącz do nas!

PROMO SEKCJA MEDIALNA2

Plan treningów Akademii

Wspierają nas

Miasto IławaIławskie Centrum Sportu Turystyki i Rekreacji
promo jeden
promo rodzina
JeziorakTV

Sponsorzy - dołącz do nas!

sponsor abssponsor zawbudsponsor szynaka meblesponsor szynaka livingsponsor kompaniosponsor konstalsponsor animexsponsor dawid celanowicz1sponsor wodna farmasponsor exellent fasionsponsor spomersponsor turhensponsor largo halee sponsor majstersponsor motiv studiosponsor wpprintsponsor tomcolorsponsor ivendosponsor antares biuro rachunkowesponsor port 110sponsor widrosponsor alibaba ilawasponsor dwssponsor uslugi autokarowe andrzej kujawskisponsor tanie koszsponsor wrmediasponsor olpatsponsor vet caresponsor zuralscy plsponsor lucarsponsor pluszaksponsor auto serwis galkasponsor osk prawkosponsor rembudsponsor wardromsponsor tartak selfsponsor elektrohurtsponsor pw pamisponsor restauracja u czapysponsor nord pol hatchery gerczaksponsor imagesponsor gromalsponsor stacja paliw dor jansponsor autobest klonowskisponsor uslugi transportowe grzegorz kaczynskisponsor uslug wieslaw orzolsponsor michal wilemskisponsor zwirownia matusiaksponsor baumar sponsor burzynskasponsor waran produkcja meblisponsor auto serwis lukasz bednarski sponsor freedom nieruchomosci sponsor najlak sponsor vox sponsor eurodach