header b

Zarząd ITS Jeziorak Iława - kadencja 2016 - 2020
 
Prezes: Andrzej Sobiech tel. 601 671 603
Wiceprezes ds. organizacyjnych Mariusz Wilk tel. 535 087 090
Wiceprezes ds. sportów walki Roman Jabłoński
tel. 500 119 284
Wiceprezes ds. piłki ręcznej Łukasz Kamiński tel. 600 982 425
Wiceprezes ds. tenisa stołowego Włodzimierz Siudziński tel. 504 620 168
Skarbnik Adam Łazicki tel. 509 469 664
Członek zarządu Miłosz Konecki tel. 668 386 486
Członek zarządu Łukasz Zawłocki tel. 503 143 273
Członek zarządu Rafał Brzóska tel. 606 639 613
Członek zarządu/
Dyrektor Sportowy sekcji piłki ręcznej
Miłosz Kapciński tel. 502 823 659
     
 
Komisja rewizyjna ITS Jeziorak Iława - kadencja 2016 - 2020
 
Przewodniczący Waldemar Szczypski
tel. 604 218 699
Członek Magda Pieńczewska tel. 889 372 237
Członek Karol Synowiec tel. 519 607 743
 
Biuro Klubu
 
Dyrektor Klubu: Zbigniew Szczypiński | tel. 604 757 526 |
 
Sekretariat klubu: Jakub Pączkowski | tel. 660 277 652 | dzwonić od poniedziałku do piątku od 8:00 do 12:00
 
Kierownicy drużyny (techniczno-sportowa organizacja meczu)
 
Leszek Dudkiewicz | tel. 692 270 511 |
 
Adam Dłutkowski | tel. 605 829 552 |

Sponsor Strategiczny

GRUPA ENERGA sponsorem strategicznym Jezioraka 02 slim

Tabela - IV liga 2018/19

Najbliższy mecz ligowy

Datum So, 17. Lis. 2018 Beginn 17:00
GKS Wikielec
GKS Wikielec
Jeziorak Iława
Jeziorak Iława
-:-

Terminarz Jezioraka

Wojewódzki Puchar Polski
 
04.08.2018  17:00 - Płomień Turznica (w) 0:1 (0:1)
 
IV Liga - runda jesienna
 
1. 11.08.2018  17:00 - GKS Wikielec (d) 1:7 (0:3)
2. 15.08.2018  17:00 - Unia Susz (w) 3:0 (2:0)
3. 19.08.2018  16:00 - Mrągowia Mrągowo (d) 3:1 (1:1)
4. 25.08.2018  17:00 - Zatoka Braniewo (w) 2:3 (0:2)
5. 01.09.2018  17:00 - Motor Lubawa (w) 1:2 (1:0)
6. 08.09.2018  17:00 - Granica Kętrzyn (d) 4:1 (2:1)
7. 15.09.2018  16:00 - Drwęca NML (d) 5:1 (1:0)
8. 22.09.2018  16:00 - Czarni Olecko (w) 2:3 (2:0)
9. 29.09.2018  16:00 - Tęcza Miłomłyn (d) 3:1 (2:0)
10. 06.10.2018  16:00 - MKS Korsze (w) 2:1 (1:1)
11. 13.10.2018  15:30 - Concordia Elbląg (d) 0:5 (0:3)
12. 20.10.2018  15:00 - Tęcza Biskupiec (d) 0:1 (0:0)
13. 27.10.2018  15:00 - Mamry Giżycko (w) 3:0 (1:0)
14. 03.11.2018  13:00 - Olimpia II Elbląg (d) 6:1 (4:0)
15. 10.11.2018  13:30 - Rominta Gołdap (w) 4:2 (2:1)
16. 17.11.2018  17:00 - GKS Wikielec (w)
17. 25.11.2018  13:00 - Unia Susz (d)
 
(w) - wyjazd
(d) - dom

Strzelcy Jezioraka

IV Liga
 
BRAMKI:
9. Arkadiusz Kuciński
8. Daniel Madej
7. Wojciech Figurski
5. Radosław Galas
4. Łukasz Suchocki
2. Dawid Ksiuk, Michał Foj
1. Paweł Sagan, Marek Murawski (samobójcza - Rominta Gołdap)
 
ASYSTY:
6. Arkadiusz Kuciński
4. Wojciech Figurski, Radosław Galas, Daniel Madej
3. Łukasz Święty
2. Łukasz Suchocki
1. Aleksander Krajewski, Karol Kaźmierski, Patryk Czarnota, Michał Foj

Sekcja Medialna - dołącz do nas!

PROMO SEKCJA MEDIALNA2

Plan treningów Akademii

Wspierają nas

Miasto IławaIławskie Centrum Sportu Turystyki i Rekreacji

Pamiątkowe Karty Jezioraka

Karol promo1
promo jeden procent energa
Rodzina Jezioraka 2018 promo
JeziorakTV

Sponsorzy - dołącz do nas!

  
Buła & Burger IławaDrukarnia WPPRINT IławaPartner AGD RTV Iławasponsor motiv studiosponsor waran produkcja meblisponsor auto serwis lukasz bednarskisponsor port 110sponsor widrosponsor alibaba ilawasponsor wodna farmasponsor alumikonsponsor dwssponsor tanie koszsponsor olpatsponsor largo haleesponsor inter partssponsor dawid celanowicz1sponsor uslug wieslaw orzolsponsor vet care