header b

Zarząd ITS Jeziorak Iława - kadencja 2016 - 2020
 
Prezes: Andrzej Sobiech tel. 601 671 603
Wiceprezes ds. organizacyjnych Zbigniew Szczypiński tel. 604 757 526
Wiceprezes ds. sportów walki Roman Jabłoński tel. 500 119 284
Wiceprezes ds. piłki ręcznej Grzegorz Baliński tel. 691 318 926
Wiceprezes ds. tenisa stołowego Emilia Włodarska tel. 507 101 425
Skarbnik Adam Łazicki tel. 509 469 664
Członek zarządu Rafał Brzóska tel. 606 639 613
Członek zarządu Mariusz Wilk tel. 535 087 090
Członek zarządu Włodzimierz Siudziński tel. 504 620 168
Członek zarządu Krystian Knobelzdorf tel. 506 427 884
Członek zarządu Miłosz Konecki tel. 668 386 486
 
Sekretariat klubu: Jakub Pączkowski | tel. 660 277 652 | dzwonić od poniedziałku do piątku od 8:00 do 12:00
 
Komisja rewizyjna ITS Jeziorak Iława - kadencja 2016 - 2020
 
Przewodniczący Waldemar Szczypski
tel. 604 218 699
Członek Magda Pieńczewska tel. 889 372 237
Członek Karol Synowiec tel. 519 607 743

Tabela - Klasa okręgowa 2017/18

Najbliższy mecz ligowy

Datum So, 26. Maj. 2018 Beginn 17:00
Jeziorak Iława
Jeziorak Iława
Osa Ząbrowo
Osa Ząbrowo
-:-

Terminarz Jezioraka

Klasa okręgowa 2017/18 - runda wiosenna
16. 09.05, 17:00 (w) - Radomniak Radomno (przełożony) 2:0 (2:0)
17. 24.03, 16:00 (d) - GKS Stawiguda 3:0 (2:0)
18. 31.03, 16:00 (w) - Ewingi Zalewo 4:0 (1:0)
19. 07.04, 16:00 (d) - Kormoran Zwierzewo 6:0 (3:0)
20. 15.04, 16:00 (w) - Płomień Turznica 6:1 (1:1)
21. 22.04, 17:00 (d) - Polonia Iłowo 6:0 (1:0)
22. 29.04, 15:30 (w) - Kaczkan Huragan II Morąg 2:2 (1:1)
23. 05.05, 17:00 (d) - Dąb Kadyny 2:1 (1:1)
24. 13.05, 17:00 (w) - Polonia Pasłęk 1:0 (1:0)
25. 19.05, 17:00 (w) - Czarni Rudzienice 7:2 (3:2)
26. 26.05, 17:00 (d) - Osa Ząbrowo
27. 30.05, 17:00 (w) - Orzeł Janowiec Kościelny
28. 02.06, 17:00 (d) - Fortuna Gągławki
29. 09.06, 17:00 (w) - Olimpia Olsztynek
30. 17.06, 14:00 (d) - Delfin Rybno
 
 
(d) - dom, (w) - wyjazd

Strzelcy Jezioraka

Klasa okręgowa 2017/18
 
BRAMKI:
27. Wojciech Figurski
15. Daniel Madej
14. Łukasz Suchocki
13. Radosław Galas
6. Łukasz Święty
4. Rafał Kuchnik, Krzysztof Kressin
3. Michał Foj
1. Jakub Słomski, Aleksander Krajewski, Dawid Kowalski, Remigiusz Parulis
+ Słotki (samobójcza, Kormoran Zwierzewo), Piotr Kuper (samobójcza, Huragan II Morąg)
 
ASYSTY:
19. Madej
8. Suchocki
7. Galas
6. Foj
5. Kowalski
4. Kuchnik, Parulis, Figurski
3. Święty
2. Gula
1. Kressin, Krajewski, Kaszlewicz

Wojewódzki Puchar Polski 2017/18
 
BRAMKI:
3. Wojciech Figurski
2. Daniel Madej, Łukasz Suchocki
1. Łukasz Święty
+ Marcin Żarnoch (samobójcza, SKS Szczytno)
 
ASYSTY:
2. Suchocki, Kowalski, Figurski
1. Parulis, Święty

Redakcja - dołącz do nas!

Budujemy Redakcje JeziorakIlawaPl promo

Plan treningów Akademii

Wspierają nas

Miasto IławaIławskie Centrum Sportu Turystyki i Rekreacji

Pamiątkowe Karty Jezioraka

Karty swiety zajaczkowski premiera
Jeziorak Ilawa 1procent za 2017 rok tonicniekosztuje
Rodzina Jezioraka 2018 promo
JeziorakTV

Sponsorzy - dołącz do nas!

  
Buła & Burger IławaDrukarnia WPPRINT IławaFinishparkiet Nowe Miasto LubawskiePartner AGD RTV Iławasponsor motiv studiosponsor waran produkcja meblisponsor auto serwis lukasz bednarskisponsor port 110sponsor widrosponsor alibaba ilawasponsor wodna farma