header b

Galeria

Galeria z meczu Jeziorak Iława - Delfin Rybno 6:3 (2:1)

Kto nie był, niech żałuje. Ten dzień z pewności zapisze się na kartach historii klubu. Kilka długich lat czekaliśmy na takie święto. Nie zamierzamy zwalniać tempa i już szykujemy się na kolejny sezon, tym razem IV ligi. Kibicom dziękujemy za potężne wsparcie i liczymy, że dalej będziemy mogli na nich liczyć. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z meczu z Delfinem Rybno (6:3)!

Galeria z meczu Jeziorak Iława - Osa Ząbrowo 11:0 (6:0)

Działo się w Dzień Matki na stadionie w Iławie. Sąsiadów z Ząbrowa pokonaliśmy 11:0. Cztery bramki Figurskiego, Dawid Mazurowski pierwszym bramkarzem z powodu kontuzji Kamila Jędrzejewskiego i debiut Marka Lewickiego. Jeziorak przekroczył też 100 strzelonych bramek w lidze i zatrzymał się na 103. Do końca zostały cztery kolejki.

Galeria z meczu Jeziorak Iława - Dąb Kadyny 2:1 (1:1)

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z minionej kolejki Klasy okręgowej, w której Jeziorak podejmował na własnym boisku Dęba Kadyny. Iławianie zwyciężyli 2:1 po dwóch skutecznie wykonanych przez Daniela Madeja rzutach karnych.

Galeria z meczu Jeziorak Iława - Kormoran Zwierzewo 6:0 (3:0)

Padła ostatnia twierdza. Kormoran Zwierzewo był dotąd jedyną drużyną w lidze, która zdołała odebrać Jeziorakowi punkty (jesienią w Zwierzewie było 0:0). Wiosenny rewanż ostatecznie rozstrzygnął, który zespół jest lepszy. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tego widowiska.

Galeria z meczu Jeziorak Iława - GKS Stawiguda 3:0 (2:0)

Zdecydowanie łatwiej się walczy, gdy ma się wsparcie Kibiców. Jeziorak ma to szczęście, że zarówno ci "zwykli" fani, jak i zorganizowana grupa ultrasów są z drużyną nie tylko w Iławie, ale i na wyjazdach. W meczu z GKS-em Stawiguda byliśmy niesieni dopingiem przez pełne 90 minut. Po raz kolejny dzięki Wam osiągnęliśmy sukces, tym razem zwyciężając 3:0. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z meczu inaugurującego rundę wiosenną Klasy Okręgowej 2017/18.

Galeria z meczu Delfin Rybno - Jeziorak Iława 0:3 (0:2)

Emocje były nie tylko na murawie, ale także na trybunach. Zarówno piłkarze, jak i Kibice Jezioraka zakończyli rundę jesienną w bardzo dobrym stylu. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z meczu Delfin Rybno - Jeziorak Iława 0:3.

Najbliższy mecz ligowy

Datum So, 11. Sie. 2018 Beginn 00:00
Jeziorak Iława
Jeziorak Iława
GKS Wikielec
GKS Wikielec
-:-

Terminarz Jezioraka

Sparingi - Lato 2018
 
20.07.2018 (w) - Wkra Żuromin
25.07.2018 (w) - Gedania Gdańsk
28.07.2018 (d) - Sparta Brodnica
01.08.2018 (w) - Pomezania Malbork
 
(w) - wyjazd
(d) - dom

Strzelcy Jezioraka

Sparingi - Lato 2018
 
BRAMKI:
 
 
ASYSTY:
 

Redakcja - dołącz do nas!

Budujemy Redakcje JeziorakIlawaPl promo

Plan treningów Akademii

Wspierają nas

Miasto IławaIławskie Centrum Sportu Turystyki i Rekreacji

Pamiątkowe Karty Jezioraka

Karty Pasik Sobiech Dudkiewicz premiera
Jeziorak Ilawa 1procent za 2017 rok tonicniekosztuje
Rodzina Jezioraka 2018 promo
JeziorakTV

Sponsorzy - dołącz do nas!

  
Buła & Burger IławaDrukarnia WPPRINT IławaFinishparkiet Nowe Miasto LubawskiePartner AGD RTV Iławasponsor motiv studiosponsor waran produkcja meblisponsor auto serwis lukasz bednarskisponsor port 110sponsor widrosponsor alibaba ilawasponsor wodna farma