header b

Match preview: Olimpia Olsztynek - Osa Ząbrowo | 2017/2018 Klasa okręgowa

 
Olimpia Olsztynek vs Osa Ząbrowo

Match details

Match Date: sobota, 17. marzec 2018
Match Time: 16:00 h
 

Head-to-head

Olimpia Olsztynek Stats Osa Ząbrowo
67,81% Chances 32,20%
3 Current rank 12
20 Matches 20
11/6/3 W/D/L (Total) 7/2/11
7/2/0 W/D/L (Home) 4/2/4
4/4/3 W/D/L (Away) 3/0/7
39 Points 23
57 : 27 Goals 30 : 58
30 Difference -28
Olimpia Olsztynek - Osa Ząbrowo 11:0 Highest won home Osa Ząbrowo - Delfin Rybno 5:1
---- Highest loss home Osa Ząbrowo - Jeziorak Iława 0:5
Radomniak Radomno - Olimpia Olsztynek 1:6 Highest won away GKS Stawiguda - Osa Ząbrowo 0:2
Polonia Pasłęk - Olimpia Olsztynek 4:2 Highest loss away Delfin Rybno - Osa Ząbrowo 11:0


History of matches

2017/2018 Klasa okręgowa
1 sobota, 12 sierpień 2017 17:00 Osa Ząbrowo - Olimpia Olsztynek 2 - 2
16 sobota, 17 marzec 2018 16:00 Olimpia Olsztynek - Osa Ząbrowo 11 - 0

Tabela - Klasa okręgowa 2017/18

Najbliższy mecz ligowy

Datum N, 22. Kwi. 2018 Beginn 17:00
Jeziorak Iława
Jeziorak Iława
Polonia Iłowo
Polonia Iłowo
-:-

Terminarz Jezioraka

Klasa okręgowa 2017/18 - runda wiosenna
16. 09.05, 17:00 (w) - Radomniak Radomno (przełożony)
17. 24.03, 16:00 (d) - GKS Stawiguda 3:0 (2:0)
18. 31.03, 16:00 (w) - Ewingi Zalewo 4:0 (1:0)
19. 07.04, 16:00 (d) - Kormoran Zwierzewo 6:0 (3:0)
20. 15.04, 16:00 (w) - Płomień Turznica 6:1 (1:1)
21. 22.04, 17:00 (d) - Polonia Iłowo
22. 29.04, 15:30 (w) - Kaczkan Huragan II Morąg
23. 05.05, 17:00 (d) - Dąb Kadyny
24. 12.05, 17:00 (w) - Polonia Pasłęk
25. 19.05, 17:00 (w) - Czarni Rudzienice
26. 26.05, 17:00 (d) - Osa Ząbrowo
27. 30.05, 17:00 (w) - Orzeł Janowiec Kościelny
28. 02.06, 17:00 (d) - Fortuna Gągławki
29. 09.06, 17:00 (w) - Olimpia Olsztynek
30. 17.06, 14:00 (d) - Delfin Rybno
 
 
(d) - dom, (w) - wyjazd

Strzelcy Jezioraka

Klasa okręgowa 2017/18
 
BRAMKI:
22. Wojciech Figurski
11. Daniel Madej, Łukasz Suchocki
10. Radosław Galas
4. Łukasz Święty,Krzysztof Kressin, Rafał Kuchnik
2. Michał Foj
1. Jakub Słomski, Aleksander Krajewski, Dawid Kowalski
+ Słotki (samobójcza, Kormoran Zwierzewo)
 
Wojewódzki Puchar Polski 2017/18
 
BRAMKI:
3. Wojciech Figurski
2. Daniel Madej, Łukasz Suchocki
1. Łukasz Święty
+ Marcin Żarnoch (samobójcza, SKS Szczytno)
 

Redakcja - dołącz do nas!

Budujemy Redakcje JeziorakIlawaPl promo

Plan treningów Akademii

Wspierają nas

Miasto IławaIławskie Centrum Sportu Turystyki i Rekreacji

Pamiątkowe Karty Jezioraka

Bedra slomski karty 22 04 2018
Jeziorak Ilawa 1procent za 2017 rok tonicniekosztuje
Rodzina Jezioraka 2018 promo
JeziorakTV

Sponsorzy - dołącz do nas!

  
Buła & Burger IławaDrukarnia WPPRINT IławaFinishparkiet Nowe Miasto LubawskiePartner AGD RTV Iławasponsor motiv studiosponsor waran produkcja meblisponsor auto serwis lukasz bednarskisponsor port 110sponsor widrosponsor alibaba ilawa