header b


Miejsce   Drużyna M Z R P Pkt Br+ Br- +/- Forma
1 Jeziorak Iława 30 26 3 1 81 116 18 98 WygranaPorażkaWygranaRemisWygrana
2 Olimpia Olsztynek 30 16 7 7 55 76 44 32 WygranaPorażkaWygranaRemisWygrana
3 Delfin Rybno 30 16 5 9 53 109 50 59 WygranaPorażkaPorażkaWygranaPorażka
4 Polonia Pasłęk 30 16 2 12 50 65 66 -1 WygranaWygranaWygranaPorażkaWygrana
5 Ewingi Zalewo 30 15 4 11 49 60 57 3 PorażkaPorażkaPorażkaRemisWygrana
6 Kaczkan Huragan II Morąg 30 15 3 12 48 68 57 11 WygranaWygranaWygranaRemisPorażka
7 Dąb Kadyny 30 14 1 15 43 71 66 5 PorażkaPorażkaPorażkaPorażkaPorażka
8 Orzeł Janowiec Kościelny 30 11 6 13 39 52 62 -10 WygranaWygranaPorażkaWygranaPorażka
9 Kormoran Zwierzewo 30 11 6 13 39 53 66 -13 RemisPorażkaWygranaWygranaRemis
10 GKS Stawiguda 30 11 5 14 38 63 76 -13 WygranaWygranaRemisWygranaWygrana
11 Płomień Turznica 30 10 7 13 37 63 89 -26 PorażkaPorażkaRemisRemisRemis
12 Radomniak Radomno 30 10 4 16 34 64 86 -22 RemisWygranaRemisRemisWygrana
13 Polonia Iłowo 30 9 6 15 33 55 66 -11 PorażkaWygranaRemisPorażkaPorażka
14 Czarni Rudzienice 30 8 7 15 31 51 70 -19 PorażkaWygranaWygranaWygranaPorażka
15 Osa Ząbrowo 30 8 4 18 28 45 99 -54 PorażkaPorażkaPorażkaPorażkaPorażka
16 Fortuna Gągławki 30 8 2 20 26 42 81 -39 PorażkaWygranaPorażkaPorażkaWygrana

Miejsce   Drużyna M Z R P Pkt Br+ Br- +/- Forma
1 Jeziorak Iława 15 15 0 0 45 73 9 64 WygranaPorażkaWygranaRemisWygrana
2 Delfin Rybno 15 12 1 2 37 75 16 59 WygranaPorażkaPorażkaWygranaPorażka
3 Polonia Pasłęk 15 11 0 4 33 38 20 18 WygranaWygranaWygranaPorażkaWygrana
4 Kaczkan Huragan II Morąg 15 9 2 4 29 34 24 10 WygranaWygranaWygranaRemisPorażka
5 Olimpia Olsztynek 14 8 3 3 27 38 20 18 WygranaPorażkaWygranaRemisWygrana
6 GKS Stawiguda 15 7 3 5 24 35 28 7 WygranaWygranaRemisWygranaWygrana
7 Ewingi Zalewo 15 7 2 6 23 35 28 7 PorażkaPorażkaPorażkaRemisWygrana
8 Radomniak Radomno 15 7 1 7 22 32 32 0 RemisWygranaRemisRemisWygrana
9 Kormoran Zwierzewo 15 6 4 5 22 30 35 -5 RemisPorażkaWygranaWygranaRemis
10 Dąb Kadyny 15 7 0 8 21 34 30 4 PorażkaPorażkaPorażkaPorażkaPorażka
11 Polonia Iłowo 16 6 3 7 21 37 33 4 PorażkaWygranaRemisPorażkaPorażka
12 Płomień Turznica 15 5 4 6 19 37 44 -7 PorażkaPorażkaRemisRemisRemis
13 Czarni Rudzienice 15 5 3 7 18 28 31 -3 PorażkaWygranaWygranaWygranaPorażka
14 Orzeł Janowiec Kościelny 15 4 5 6 17 31 31 0 WygranaWygranaPorażkaWygranaPorażka
15 Osa Ząbrowo 15 4 4 7 16 27 37 -10 PorażkaPorażkaPorażkaPorażkaPorażka
16 Fortuna Gągławki 15 4 1 10 13 21 30 -9 PorażkaWygranaPorażkaPorażkaWygrana

Miejsce   Drużyna M Z R P Pkt Br+ Br- +/- Forma
1 Jeziorak Iława 15 11 3 1 36 43 9 34 WygranaPorażkaWygranaRemisWygrana
2 Olimpia Olsztynek 16 8 4 4 28 38 24 14 WygranaPorażkaWygranaRemisWygrana
3 Ewingi Zalewo 15 8 2 5 26 25 29 -4 PorażkaPorażkaPorażkaRemisWygrana
4 Orzeł Janowiec Kościelny 15 7 1 7 22 21 31 -10 WygranaWygranaPorażkaWygranaPorażka
5 Dąb Kadyny 15 7 1 7 22 37 36 1 PorażkaPorażkaPorażkaPorażkaPorażka
6 Kaczkan Huragan II Morąg 15 6 1 8 19 34 33 1 WygranaWygranaWygranaRemisPorażka
7 Płomień Turznica 15 5 3 7 18 26 45 -19 PorażkaPorażkaRemisRemisRemis
8 Kormoran Zwierzewo 15 5 2 8 17 23 31 -8 RemisPorażkaWygranaWygranaRemis
9 Polonia Pasłęk 15 5 2 8 17 27 46 -19 WygranaWygranaWygranaPorażkaWygrana
10 Delfin Rybno 15 4 4 7 16 34 34 0 WygranaPorażkaPorażkaWygranaPorażka
11 GKS Stawiguda 15 4 2 9 14 28 48 -20 WygranaWygranaRemisWygranaWygrana
12 Czarni Rudzienice 15 3 4 8 13 23 39 -16 PorażkaWygranaWygranaWygranaPorażka
13 Fortuna Gągławki 15 4 1 10 13 21 51 -30 PorażkaWygranaPorażkaPorażkaWygrana
14 Osa Ząbrowo 15 4 0 11 12 18 62 -44 PorażkaPorażkaPorażkaPorażkaPorażka
15 Radomniak Radomno 15 3 3 9 12 32 54 -22 RemisWygranaRemisRemisWygrana
16 Polonia Iłowo 14 3 3 8 12 18 33 -15 PorażkaWygranaRemisPorażkaPorażka


Najbliższy mecz ligowy

Datum So, 25. Sie. 2018 Beginn 17:00
Zatoka Braniewo
Zatoka Braniewo
Jeziorak Iława
Jeziorak Iława
-:-

Terminarz Jezioraka

Wojewódzki Puchar Polski
 
04.08.2018  17:00 - Płomień Turznica (w) 0:1 (0:1)
 
IV Liga - runda jesienna
 
1. 11.08.2018  17:00 - GKS Wikielec (d) 1:7 (0:3)
2. 15.08.2018  17:00 - Unia Susz (w) 3:0 (2:0)
3. 19.08.2018  16:00 - Mrągowia Mrągowo (d) 3:1 (1:1)
4. 25.08.2018  17:00 - Zatoka Braniewo (w)
5. 01.09.2018  17:00 - Motor Lubawa (w)
6. 08.09.2018  17:00 - Granica Kętrzyn (d)
7. 15.09.2018  16:00 - Drwęca NML (d)
8. 22.09.2018  16:00 - Czarni Olecko (w)
9. 29.09.2018  16:00 - Tęcza Miłomłyn (d)
10. 06.10.2018  16:00 - MKS Korsze (w)
11. 13.10.2018  15:30 - Concordia Elbląg (d)
12. 20.10.2018  15:00 - Tęcza Biskupiec (d)
13. 27.10.2018  15:00 - Mamry Giżycko (w)
14. 04.11.2018  13:00 - Olimpia II Elbląg (d)
15. 10.11.2018  13:30 - Rominta Gołdap (w)
16. 17.11.2018  17:00 - GKS Wikielec (w)
17. 25.11.2018  13:00 - Unia Susz (d)
 
(w) - wyjazd
(d) - dom

Strzelcy Jezioraka

IV Liga
 
BRAMKI:
3. Arkadiusz Kuciński
1. Daniel Madej, Wojciech Figurski, Radosław Galas, Łukasz Suchocki
 
ASYSTY:
1. Radosław Galas, Łukasz Święty
 
 

Redakcja - dołącz do nas!

Budujemy Redakcje JeziorakIlawaPl promo

Plan treningów Akademii

Wspierają nas

Miasto IławaIławskie Centrum Sportu Turystyki i Rekreacji

Pamiątkowe Karty Jezioraka

Karty Pasik Sobiech Dudkiewicz premiera
Jeziorak Ilawa 1procent za 2017 rok tonicniekosztuje
Rodzina Jezioraka 2018 promo
JeziorakTV

Sponsorzy - dołącz do nas!

  
Buła & Burger IławaDrukarnia WPPRINT IławaPartner AGD RTV Iławasponsor motiv studiosponsor waran produkcja meblisponsor auto serwis lukasz bednarskisponsor port 110sponsor widrosponsor alibaba ilawasponsor wodna farmasponsor alumikonsponsor dwssponsor tanie koszsponsor olpat