header b

Kadra: Jeziorak Iława | 2017/2018 Klasa okręgowa


Jeziorak Iława
 bramkarz Data urodzenia (Wiek): M Gol Rzut karny Gol samobójczy Żółta kartka Czerwona kartka
  Lewicki Marek Lewicki Marek 23. luty 2003 (15) 0 0 0 0 0 0
1 Jędrzejewski Kamil Jędrzejewski Kamil 09. grudzień 1989 (28) 19 0 0 0 0 0
12 Mazurowski Dawid Mazurowski Dawid 28. maj 2000 (17) 5 0 0 0 0 0
23 Sobiech Grzegorz Sobiech Grzegorz 13. luty 1985 (33) 0 0 0 0 0 0
 obrońca Data urodzenia (Wiek): M Gol Rzut karny Gol samobójczy Żółta kartka Czerwona kartka
  Wantowski Kordian Wantowski Kordian 25. listopad 1999 (18) 10 0 0 0 1 0
2 Kaszlewicz Tomasz Kaszlewicz Tomasz 17. sierpień 1996 (21) 17 0 0 0 3 0
3 Ostanek Grzegorz Ostanek Grzegorz 31. styczeń 1989 (29) 1 0 0 0 0 0
5 Kowalski Dawid Kowalski Dawid 03. luty 1989 (29) 20 1 0 0 1 0
6 Foj Michał Foj Michał 30. wrzesień 1999 (18) 19 2 0 0 6 0
7 Kressin Krzysztof Kressin Krzysztof 25. styczeń 1988 (30) 17 4 0 0 0 0
16 Kaźmierski Karol Kaźmierski Karol 03. sierpień 2001 (16) 4 0 0 0 0 0
20 Słomski Jakub Słomski Jakub 16. marzec 2000 (18) 17 1 0 0 1 0
 pomocnik Data urodzenia (Wiek): M Gol Rzut karny Gol samobójczy Żółta kartka Czerwona kartka
  Filbrandt Jakub Filbrandt Jakub 06. styczeń 2001 (17) 0 0 0 0 0 0
  Smulski Dominik Smulski Dominik 25. grudzień 2002 (15) 0 0 0 0 0 0
  Zakrzewski Wiktor Zakrzewski Wiktor 10. listopad 2002 (15) 0 0 0 0 0 0
  Mazurowski Radosław Mazurowski Radosław 19. wrzesień 1999 (18) 1 0 0 0 0 0
  Owczarek Filip Owczarek Filip 03. wrzesień 2000 (17) 1 0 0 0 0 0
4 Burny Paweł Burny Paweł 27. kwiecień 1998 (19) 4 0 0 0 0 0
8 Święty Łukasz Święty Łukasz 21. październik 1999 (18) 19 4 0 0 5 0
11 Parulis Remigiusz Parulis Remigiusz 17. listopad 1997 (20) 18 1 0 0 1 0
14 Madej Daniel Madej Daniel 28. październik 1982 (35) 19 11 0 0 1 0
15 Krajewski Aleksander Krajewski Aleksander 13. lipiec 1995 (22) 20 1 0 0 3 0
17 Galas Radosław Galas Radosław 08. kwiecień 2000 (18) 20 11 0 0 3 0
18 Rzeźnikiewicz Jarosław Rzeźnikiewicz Jarosław 11. grudzień 1982 (35) 2 0 0 0 0 0
22 Gula Jakub Gula Jakub 25. lipiec 2000 (17) 10 0 0 0 0 0
 napastnik Data urodzenia (Wiek): M Gol Rzut karny Gol samobójczy Żółta kartka Czerwona kartka
  Wojtczuk Mateusz Wojtczuk Mateusz 11. marzec 2000 (18) 6 0 0 0 1 0
9 Figurski Wojciech Figurski Wojciech 13. czerwiec 1984 (33) 19 23 0 0 4 0
13 Kuchnik Rafał Kuchnik Rafał 13. wrzesień 1984 (33) 12 4 0 0 0 1
19 Suchocki Łukasz Suchocki Łukasz 03. luty 1987 (31) 17 14 0 0 1 0
21 Kotłowski Oscar Kotłowski Oscar 15. listopad 2002 (15) 1 0 0 0 0 0

 Sztab szkoleniowy Jeziorak Iława

Członkowie sztabu szkoleniowego  Data urodzenia (Wiek): Funkcja
  Figurski Wojciech Figurski Wojciech 13. czerwiec 1984 (33) I trener
  Dudkiewicz Leszek Dudkiewicz Leszek 28. sierpień 1957 (60) kierownik drużyny

Tabela - Klasa okręgowa 2017/18

Najbliższy mecz ligowy

Datum N, 29. Kwi. 2018 Beginn 15:30
Kaczkan Huragan II Morąg
Kaczkan Huragan II Morąg
Jeziorak Iława
Jeziorak Iława
-:-

Terminarz Jezioraka

Klasa okręgowa 2017/18 - runda wiosenna
16. 09.05, 17:00 (w) - Radomniak Radomno (przełożony)
17. 24.03, 16:00 (d) - GKS Stawiguda 3:0 (2:0)
18. 31.03, 16:00 (w) - Ewingi Zalewo 4:0 (1:0)
19. 07.04, 16:00 (d) - Kormoran Zwierzewo 6:0 (3:0)
20. 15.04, 16:00 (w) - Płomień Turznica 6:1 (1:1)
21. 22.04, 17:00 (d) - Polonia Iłowo 6:0 (1:0)
22. 29.04, 15:30 (w) - Kaczkan Huragan II Morąg
23. 05.05, 17:00 (d) - Dąb Kadyny
24. 12.05, 17:00 (w) - Polonia Pasłęk
25. 19.05, 17:00 (w) - Czarni Rudzienice
26. 26.05, 17:00 (d) - Osa Ząbrowo
27. 30.05, 17:00 (w) - Orzeł Janowiec Kościelny
28. 02.06, 17:00 (d) - Fortuna Gągławki
29. 09.06, 17:00 (w) - Olimpia Olsztynek
30. 17.06, 14:00 (d) - Delfin Rybno
 
 
(d) - dom, (w) - wyjazd

Strzelcy Jezioraka

Klasa okręgowa 2017/18
 
BRAMKI:
23. Wojciech Figurski
14. Łukasz Suchocki
11. Radosław Galas, Daniel Madej
4. Łukasz Święty, Krzysztof Kressin, Rafał Kuchnik
2. Michał Foj
1. Jakub Słomski, Aleksander Krajewski, Dawid Kowalski, Remigiusz Parulis
+ Słotki (samobójcza, Kormoran Zwierzewo)
 
ASYSTY:
17. Madej
7. Galas, Suchocki
6. Foj
5. Kowalski
4. Parulis, Kuchnik
3. Figurski
2. Święty
1. Kressin, Krajewski, Gula, Kaszlewicz

Wojewódzki Puchar Polski 2017/18
 
BRAMKI:
3. Wojciech Figurski
2. Daniel Madej, Łukasz Suchocki
1. Łukasz Święty
+ Marcin Żarnoch (samobójcza, SKS Szczytno)
 
ASYSTY:
2. Suchocki, Kowalski, Figurski
1. Parulis, Święty

Redakcja - dołącz do nas!

Budujemy Redakcje JeziorakIlawaPl promo

Plan treningów Akademii

Wspierają nas

Miasto IławaIławskie Centrum Sportu Turystyki i Rekreacji

Pamiątkowe Karty Jezioraka

Bedra slomski karty 22 04 2018
Jeziorak Ilawa 1procent za 2017 rok tonicniekosztuje
Rodzina Jezioraka 2018 promo
JeziorakTV

Sponsorzy - dołącz do nas!