header b

Terminarz: Wel Lidzbark | 2016/2017 A klasa


Data Godz. Gospodarz       Gość Wynik  
1 Kolejka 1 21.08.2016 14:00 h Wel Lidzbark - GKS II Wikielec2 - 0 Wygrana
2 Kolejka 2 27.08.2016 17:00 h Jeziorak Iława - Wel Lidzbark5 - 0 Porażka
3 Kolejka 3 03.09.2016 16:00 h Wel Lidzbark - Orzeł Ulnowo2 - 1 Wygrana
4 Kolejka 4 11.09.2016 15:00 h Wel Lidzbark - Grunwald Gierzwałd1 - 0 Wygrana
5 Kolejka 5 17.09.2016 16:00 h Lider Złotowo - Wel Lidzbark1 - 1 Remis
6 Kolejka 6 24.09.2016 16:00 h Wel Lidzbark - Osa Ząbrowo0 - 2 Porażka
7 Kolejka 7 01.10.2016 16:00 h Zamek Kurzętnik - Wel Lidzbark1 - 3 Wygrana
8 Kolejka 8 08.10.2016 16:00 h Wel Lidzbark - Iskra Narzym1 - 0 Wygrana
9 Kolejka 9 15.10.2016 15:30 h Gmina Kozłowo - Wel Lidzbark1 - 1 Remis
10 Kolejka 10 22.10.2016 15:00 h Wel Lidzbark - LZS Mszanowo8 - 0 Wygrana
11 Kolejka 11 29.10.2016 15:00 h Ossa Biskupiec Pomorski - Wel Lidzbark6 - 0 Porażka
12 Kolejka 12 09.04.2017 14:00 h GKS II Wikielec - Wel Lidzbark1 - 4 Wygrana
13 Kolejka 13 15.04.2017 16:00 h Wel Lidzbark - Jeziorak Iława1 - 3 Porażka
14 Kolejka 14 22.04.2017 16:00 h Orzeł Ulnowo - Wel Lidzbark1 - 3 Wygrana
15 Kolejka 15 30.04.2017 14:00 h Grunwald Gierzwałd - Wel Lidzbark2 - 3 Wygrana
16 Kolejka 16 06.05.2017 16:30 h Wel Lidzbark - Lider Złotowo4 - 1 Wygrana
17 Kolejka 17 13.05.2017 17:00 h Osa Ząbrowo - Wel Lidzbark3 - 0 Porażka
18 Kolejka 18 20.05.2017 17:00 h Wel Lidzbark - Zamek Kurzętnik7 - 2 Wygrana
19 Kolejka 19 27.05.2017 17:00 h Iskra Narzym - Wel Lidzbark3 - 2 Porażka
20 Kolejka 20 03.06.2017 16:00 h Wel Lidzbark - Gmina Kozłowo3 - 2 Wygrana
21 Kolejka 21 10.06.2017 15:00 h LZS Mszanowo - Wel Lidzbark1 - 6 Wygrana
22 Kolejka 22 18.06.2017 14:00 h Wel Lidzbark - Ossa Biskupiec Pomorski8 - 0 Wygrana

Tabela - Klasa okręgowa 2017/18

Najbliższy mecz ligowy

Datum N, 29. Kwi. 2018 Beginn 15:30
Kaczkan Huragan II Morąg
Kaczkan Huragan II Morąg
Jeziorak Iława
Jeziorak Iława
-:-

Terminarz Jezioraka

Klasa okręgowa 2017/18 - runda wiosenna
16. 09.05, 17:00 (w) - Radomniak Radomno (przełożony)
17. 24.03, 16:00 (d) - GKS Stawiguda 3:0 (2:0)
18. 31.03, 16:00 (w) - Ewingi Zalewo 4:0 (1:0)
19. 07.04, 16:00 (d) - Kormoran Zwierzewo 6:0 (3:0)
20. 15.04, 16:00 (w) - Płomień Turznica 6:1 (1:1)
21. 22.04, 17:00 (d) - Polonia Iłowo 6:0 (1:0)
22. 29.04, 15:30 (w) - Kaczkan Huragan II Morąg
23. 05.05, 17:00 (d) - Dąb Kadyny
24. 12.05, 17:00 (w) - Polonia Pasłęk
25. 19.05, 17:00 (w) - Czarni Rudzienice
26. 26.05, 17:00 (d) - Osa Ząbrowo
27. 30.05, 17:00 (w) - Orzeł Janowiec Kościelny
28. 02.06, 17:00 (d) - Fortuna Gągławki
29. 09.06, 17:00 (w) - Olimpia Olsztynek
30. 17.06, 14:00 (d) - Delfin Rybno
 
 
(d) - dom, (w) - wyjazd

Strzelcy Jezioraka

Klasa okręgowa 2017/18
 
BRAMKI:
23. Wojciech Figurski
14. Łukasz Suchocki
11. Radosław Galas, Daniel Madej
4. Łukasz Święty, Krzysztof Kressin, Rafał Kuchnik
2. Michał Foj
1. Jakub Słomski, Aleksander Krajewski, Dawid Kowalski, Remigiusz Parulis
+ Słotki (samobójcza, Kormoran Zwierzewo)
 
ASYSTY:
17. Madej
7. Galas, Suchocki
6. Foj
5. Kowalski
4. Parulis, Kuchnik
3. Figurski
2. Święty
1. Kressin, Krajewski, Gula, Kaszlewicz

Wojewódzki Puchar Polski 2017/18
 
BRAMKI:
3. Wojciech Figurski
2. Daniel Madej, Łukasz Suchocki
1. Łukasz Święty
+ Marcin Żarnoch (samobójcza, SKS Szczytno)
 
ASYSTY:
2. Suchocki, Kowalski, Figurski
1. Parulis, Święty

Redakcja - dołącz do nas!

Budujemy Redakcje JeziorakIlawaPl promo

Plan treningów Akademii

Wspierają nas

Miasto IławaIławskie Centrum Sportu Turystyki i Rekreacji

Pamiątkowe Karty Jezioraka

Bedra slomski karty 22 04 2018
Jeziorak Ilawa 1procent za 2017 rok tonicniekosztuje
Rodzina Jezioraka 2018 promo
JeziorakTV

Sponsorzy - dołącz do nas!