header b

Terminarz: Zamek Kurzętnik | 2016/2017 A klasa


Data Godz. Gospodarz       Gość Wynik  
1 Kolejka 1 20.08.2016 17:00 h Zamek Kurzętnik - Iskra Narzym5 - 1 Wygrana
2 Kolejka 2 27.08.2016 16:00 h Gmina Kozłowo - Zamek Kurzętnik1 - 0 Porażka
3 Kolejka 3 03.09.2016 17:00 h Zamek Kurzętnik - LZS Mszanowo1 - 1 Remis
4 Kolejka 4 10.09.2016 17:00 h Ossa Biskupiec Pomorski - Zamek Kurzętnik5 - 4 Porażka
5 Kolejka 5 17.09.2016 16:30 h Zamek Kurzętnik - GKS II Wikielec4 - 1 Wygrana
6 Kolejka 6 24.09.2016 16:00 h Jeziorak Iława - Zamek Kurzętnik3 - 1 Porażka
7 Kolejka 7 01.10.2016 16:00 h Zamek Kurzętnik - Wel Lidzbark1 - 3 Porażka
8 Kolejka 8 09.10.2016 14:00 h Grunwald Gierzwałd - Zamek Kurzętnik7 - 1 Porażka
9 Kolejka 9 15.10.2016 15:30 h Zamek Kurzętnik - Lider Złotowo5 - 0 Wygrana
10 Kolejka 10 23.10.2016 14:00 h Osa Ząbrowo - Zamek Kurzętnik0 - 0 Remis
11 Kolejka 11 29.10.2016 15:00 h Zamek Kurzętnik - Orzeł Ulnowo3 - 3 Remis
12 Kolejka 12 08.04.2017 16:00 h Iskra Narzym - Zamek Kurzętnik2 - 4 Wygrana
13 Kolejka 13 15.04.2017 16:00 h Zamek Kurzętnik - Gmina Kozłowo5 - 0 Wygrana
14 Kolejka 14 22.04.2017 16:30 h LZS Mszanowo - Zamek Kurzętnik2 - 0 Porażka
15 Kolejka 15 29.04.2017 16:00 h Zamek Kurzętnik - Ossa Biskupiec Pomorski0 - 6 Porażka
16 Kolejka 16 07.05.2017 14:00 h GKS II Wikielec - Zamek Kurzętnik0 - 1 Wygrana
17 Kolejka 17 13.05.2017 16:00 h Zamek Kurzętnik - Jeziorak Iława1 - 1 Remis
18 Kolejka 18 20.05.2017 17:00 h Wel Lidzbark - Zamek Kurzętnik7 - 2 Porażka
19 Kolejka 19 27.05.2017 16:00 h Zamek Kurzętnik - Grunwald Gierzwałd4 - 2 Wygrana
20 Kolejka 20 04.06.2017 13:00 h Lider Złotowo - Zamek Kurzętnik1 - 3 Wygrana
21 Kolejka 21 10.06.2017 15:00 h Zamek Kurzętnik - Osa Ząbrowo0 - 2 Porażka
22 Kolejka 22 18.06.2017 14:00 h Orzeł Ulnowo - Zamek Kurzętnik3 - 0 Porażka

Tabela - Klasa okręgowa 2017/18

Najbliższy mecz ligowy

Datum N, 22. Kwi. 2018 Beginn 17:00
Jeziorak Iława
Jeziorak Iława
Polonia Iłowo
Polonia Iłowo
-:-

Terminarz Jezioraka

Klasa okręgowa 2017/18 - runda wiosenna
16. 09.05, 17:00 (w) - Radomniak Radomno (przełożony)
17. 24.03, 16:00 (d) - GKS Stawiguda 3:0 (2:0)
18. 31.03, 16:00 (w) - Ewingi Zalewo 4:0 (1:0)
19. 07.04, 16:00 (d) - Kormoran Zwierzewo 6:0 (3:0)
20. 15.04, 16:00 (w) - Płomień Turznica 6:1 (1:1)
21. 22.04, 17:00 (d) - Polonia Iłowo
22. 29.04, 15:30 (w) - Kaczkan Huragan II Morąg
23. 05.05, 17:00 (d) - Dąb Kadyny
24. 12.05, 17:00 (w) - Polonia Pasłęk
25. 19.05, 17:00 (w) - Czarni Rudzienice
26. 26.05, 17:00 (d) - Osa Ząbrowo
27. 30.05, 17:00 (w) - Orzeł Janowiec Kościelny
28. 02.06, 17:00 (d) - Fortuna Gągławki
29. 09.06, 17:00 (w) - Olimpia Olsztynek
30. 17.06, 14:00 (d) - Delfin Rybno
 
 
(d) - dom, (w) - wyjazd

Strzelcy Jezioraka

Klasa okręgowa 2017/18
 
BRAMKI:
22. Wojciech Figurski
11. Daniel Madej, Łukasz Suchocki
10. Radosław Galas
4. Łukasz Święty,Krzysztof Kressin, Rafał Kuchnik
2. Michał Foj
1. Jakub Słomski, Aleksander Krajewski, Dawid Kowalski
+ Słotki (samobójcza, Kormoran Zwierzewo)
 
Wojewódzki Puchar Polski 2017/18
 
BRAMKI:
3. Wojciech Figurski
2. Daniel Madej, Łukasz Suchocki
1. Łukasz Święty
+ Marcin Żarnoch (samobójcza, SKS Szczytno)
 

Redakcja - dołącz do nas!

Budujemy Redakcje JeziorakIlawaPl promo

Plan treningów Akademii

Wspierają nas

Miasto IławaIławskie Centrum Sportu Turystyki i Rekreacji

Pamiątkowe Karty Jezioraka

Bedra slomski karty 22 04 2018
Jeziorak Ilawa 1procent za 2017 rok tonicniekosztuje
Rodzina Jezioraka 2018 promo
JeziorakTV

Sponsorzy - dołącz do nas!

  
Buła & Burger IławaDrukarnia WPPRINT IławaFinishparkiet Nowe Miasto LubawskiePartner AGD RTV Iławasponsor motiv studiosponsor waran produkcja meblisponsor auto serwis lukasz bednarskisponsor port 110sponsor widrosponsor alibaba ilawa