header b


Miejsce   Drużyna M Z R P Pkt Br+ Br- +/- Forma
1 Jeziorak Iława 22 19 2 1 59 101 12 89 WygranaWygranaWygranaRemisWygrana
2 Osa Ząbrowo 22 13 5 4 44 43 18 25 RemisWygranaRemisWygranaWygrana
3 Wel Lidzbark 22 14 2 6 44 60 36 24 WygranaPorażkaWygranaWygranaWygrana
4 Grunwald Gierzwałd 22 12 4 6 40 54 35 19 RemisPorażkaWygranaRemisWygrana
5 Ossa Biskupiec Pomorski 22 12 3 7 39 65 46 19 WygranaWygranaWygranaRemisPorażka
6 Zamek Kurzętnik 22 8 4 10 28 45 51 -6 PorażkaWygranaWygranaPorażkaPorażka
7 Lider Złotowo 22 8 4 10 28 30 45 -15 WygranaPorażkaPorażkaPorażkaWygrana
8 Orzeł Ulnowo 22 5 5 12 20 30 47 -17 PorażkaPorażkaRemisPorażkaWygrana
9 Gmina Kozłowo 22 5 4 13 19 18 42 -24 PorażkaPorażkaPorażkaRemisPorażka
10 LZS Mszanowo 22 4 7 11 19 20 64 -44 PorażkaRemisPorażkaPorażkaPorażka
11 Iskra Narzym 22 4 6 12 18 27 58 -31 PorażkaWygranaPorażkaWygranaPorażka
12 GKS II Wikielec 22 4 2 16 14 32 71 -39 WygranaRemisPorażkaWygranaPorażka

Miejsce   Drużyna M Z R P Pkt Br+ Br- +/- Forma
1 Jeziorak Iława 11 11 0 0 33 67 2 65 WygranaWygranaWygranaRemisWygrana
2 Grunwald Gierzwałd 11 9 1 1 28 38 12 26 RemisPorażkaWygranaRemisWygrana
3 Wel Lidzbark 11 9 0 2 27 37 11 26 WygranaPorażkaWygranaWygranaWygrana
4 Osa Ząbrowo 11 8 2 1 26 27 10 17 RemisWygranaRemisWygranaWygrana
5 Ossa Biskupiec Pomorski 11 7 2 2 23 40 20 20 WygranaWygranaWygranaRemisPorażka
6 Zamek Kurzętnik 11 5 3 3 18 29 20 9 PorażkaWygranaWygranaPorażkaPorażka
7 Lider Złotowo 11 5 3 3 18 18 16 2 WygranaPorażkaPorażkaPorażkaWygrana
8 Orzeł Ulnowo 11 4 3 4 15 17 13 4 PorażkaPorażkaRemisPorażkaWygrana
9 Gmina Kozłowo 11 4 3 4 15 10 10 0 PorażkaPorażkaPorażkaRemisPorażka
10 Iskra Narzym 11 4 3 4 15 16 19 -3 PorażkaWygranaPorażkaWygranaPorażka
11 LZS Mszanowo 11 2 4 5 10 13 27 -14 PorażkaRemisPorażkaPorażkaPorażka
12 GKS II Wikielec 11 3 0 8 9 20 33 -13 WygranaRemisPorażkaWygranaPorażka

Miejsce   Drużyna M Z R P Pkt Br+ Br- +/- Forma
1 Jeziorak Iława 11 8 2 1 26 34 10 24 WygranaWygranaWygranaRemisWygrana
2 Osa Ząbrowo 11 5 3 3 18 16 8 8 RemisWygranaRemisWygranaWygrana
3 Wel Lidzbark 11 5 2 4 17 23 25 -2 WygranaPorażkaWygranaWygranaWygrana
4 Ossa Biskupiec Pomorski 11 5 1 5 16 25 26 -1 WygranaWygranaWygranaRemisPorażka
5 Grunwald Gierzwałd 11 3 3 5 12 16 23 -7 RemisPorażkaWygranaRemisWygrana
6 Zamek Kurzętnik 11 3 1 7 10 16 31 -15 PorażkaWygranaWygranaPorażkaPorażka
7 Lider Złotowo 11 3 1 7 10 12 29 -17 WygranaPorażkaPorażkaPorażkaWygrana
8 LZS Mszanowo 11 2 3 6 9 7 37 -30 PorażkaRemisPorażkaPorażkaPorażka
9 Orzeł Ulnowo 11 1 2 8 5 13 34 -21 PorażkaPorażkaRemisPorażkaWygrana
10 GKS II Wikielec 11 1 2 8 5 12 38 -26 WygranaRemisPorażkaWygranaPorażka
11 Gmina Kozłowo 11 1 1 9 4 8 32 -24 PorażkaPorażkaPorażkaRemisPorażka
12 Iskra Narzym 11 0 3 8 3 11 39 -28 PorażkaWygranaPorażkaWygranaPorażka


Tabela - Klasa okręgowa 2017/18

Najbliższy mecz ligowy

Datum N, 29. Kwi. 2018 Beginn 15:30
Kaczkan Huragan II Morąg
Kaczkan Huragan II Morąg
Jeziorak Iława
Jeziorak Iława
-:-

Terminarz Jezioraka

Klasa okręgowa 2017/18 - runda wiosenna
16. 09.05, 17:00 (w) - Radomniak Radomno (przełożony)
17. 24.03, 16:00 (d) - GKS Stawiguda 3:0 (2:0)
18. 31.03, 16:00 (w) - Ewingi Zalewo 4:0 (1:0)
19. 07.04, 16:00 (d) - Kormoran Zwierzewo 6:0 (3:0)
20. 15.04, 16:00 (w) - Płomień Turznica 6:1 (1:1)
21. 22.04, 17:00 (d) - Polonia Iłowo 6:0 (1:0)
22. 29.04, 15:30 (w) - Kaczkan Huragan II Morąg
23. 05.05, 17:00 (d) - Dąb Kadyny
24. 12.05, 17:00 (w) - Polonia Pasłęk
25. 19.05, 17:00 (w) - Czarni Rudzienice
26. 26.05, 17:00 (d) - Osa Ząbrowo
27. 30.05, 17:00 (w) - Orzeł Janowiec Kościelny
28. 02.06, 17:00 (d) - Fortuna Gągławki
29. 09.06, 17:00 (w) - Olimpia Olsztynek
30. 17.06, 14:00 (d) - Delfin Rybno
 
 
(d) - dom, (w) - wyjazd

Strzelcy Jezioraka

Klasa okręgowa 2017/18
 
BRAMKI:
23. Wojciech Figurski
14. Łukasz Suchocki
11. Radosław Galas, Daniel Madej
4. Łukasz Święty,Krzysztof Kressin, Rafał Kuchnik
2. Michał Foj
1. Jakub Słomski, Aleksander Krajewski, Dawid Kowalski, Remigiusz Parulis
+ Słotki (samobójcza, Kormoran Zwierzewo)
 
Wojewódzki Puchar Polski 2017/18
 
BRAMKI:
3. Wojciech Figurski
2. Daniel Madej, Łukasz Suchocki
1. Łukasz Święty
+ Marcin Żarnoch (samobójcza, SKS Szczytno)
 

Redakcja - dołącz do nas!

Budujemy Redakcje JeziorakIlawaPl promo

Plan treningów Akademii

Wspierają nas

Miasto IławaIławskie Centrum Sportu Turystyki i Rekreacji

Pamiątkowe Karty Jezioraka

Bedra slomski karty 22 04 2018
Jeziorak Ilawa 1procent za 2017 rok tonicniekosztuje
Rodzina Jezioraka 2018 promo
JeziorakTV

Sponsorzy - dołącz do nas!

  
Buła & Burger IławaDrukarnia WPPRINT IławaFinishparkiet Nowe Miasto LubawskiePartner AGD RTV Iławasponsor motiv studiosponsor waran produkcja meblisponsor auto serwis lukasz bednarskisponsor port 110sponsor widrosponsor alibaba ilawa