header b

Terminarz: Stomil Olsztyn (juniorzy) | 2016/2017 I liga wojewódzka juniorów (runda wiosenna)


Data Godz. Gospodarz       Gość Wynik  
1 Kolejka 14 26.03.2017 13:00 h Stomil Olsztyn (juniorzy) - Granica Kętrzyn (juniorzy)3 - 0 Wygrana
2 Kolejka 15 02.04.2017 14:00 h Zatoka Braniewo (juniorzy) - Stomil Olsztyn (juniorzy)0 - 1 Wygrana
3 Kolejka 16 09.04.2017 13:00 h Stomil Olsztyn (juniorzy) - Motor Lubawa (juniorzy)0 - 3 Porażka
4 Kolejka 17 13.04.2017 12:00 h Huragan Morąg (juniorzy) - Stomil Olsztyn (juniorzy)0 - 2 Wygrana
5 Kolejka 18 23.04.2017 13:00 h Stomil Olsztyn (juniorzy) - Mamry Giżycko (juniorzy)6 - 0 Wygrana
6 Kolejka 19 29.04.2017 14:30 h Unia Susz (juniorzy) - Stomil Olsztyn (juniorzy)1 - 2 Wygrana
7 Kolejka 20 07.05.2017 18:00 h Stomil Olsztyn (juniorzy) - Jeziorak Iława (juniorzy)9 - 0 Wygrana
8 Kolejka 21 13.05.2017 16:00 h Warmia Olsztyn (juniorzy) - Stomil Olsztyn (juniorzy)1 - 2 Wygrana
9 Kolejka 22 21.05.2017 18:00 h Stomil Olsztyn (juniorzy) - Sokół Ostróda (juniorzy)_ - _
10 Kolejka 23 28.05.2017 14:00 h Stomil Olsztyn (juniorzy) - Rona 03 Ełk (juniorzy)8 - 0 Wygrana
11 Kolejka 24 04.06.2017 13:00 h Błękitni Orneta (juniorzy) - Stomil Olsztyn (juniorzy)_ - _
12 Kolejka 26 11.06.2017 16:00 h Stomil Olsztyn (juniorzy) - Olimpia Elbląg (juniorzy)_ - _
13 Kolejka 25 07.06.2017 17:00 h Drwęca Nowe Miasto Lubawskie (juniorzy) - Stomil Olsztyn (juniorzy)_ - _

Tabela - Klasa okręgowa 2017/18

Najbliższy mecz ligowy

Datum N, 29. Kwi. 2018 Beginn 15:30
Kaczkan Huragan II Morąg
Kaczkan Huragan II Morąg
Jeziorak Iława
Jeziorak Iława
-:-

Terminarz Jezioraka

Klasa okręgowa 2017/18 - runda wiosenna
16. 09.05, 17:00 (w) - Radomniak Radomno (przełożony)
17. 24.03, 16:00 (d) - GKS Stawiguda 3:0 (2:0)
18. 31.03, 16:00 (w) - Ewingi Zalewo 4:0 (1:0)
19. 07.04, 16:00 (d) - Kormoran Zwierzewo 6:0 (3:0)
20. 15.04, 16:00 (w) - Płomień Turznica 6:1 (1:1)
21. 22.04, 17:00 (d) - Polonia Iłowo 6:0 (1:0)
22. 29.04, 15:30 (w) - Kaczkan Huragan II Morąg
23. 05.05, 17:00 (d) - Dąb Kadyny
24. 12.05, 17:00 (w) - Polonia Pasłęk
25. 19.05, 17:00 (w) - Czarni Rudzienice
26. 26.05, 17:00 (d) - Osa Ząbrowo
27. 30.05, 17:00 (w) - Orzeł Janowiec Kościelny
28. 02.06, 17:00 (d) - Fortuna Gągławki
29. 09.06, 17:00 (w) - Olimpia Olsztynek
30. 17.06, 14:00 (d) - Delfin Rybno
 
 
(d) - dom, (w) - wyjazd

Strzelcy Jezioraka

Klasa okręgowa 2017/18
 
BRAMKI:
23. Wojciech Figurski
14. Łukasz Suchocki
11. Radosław Galas, Daniel Madej
4. Łukasz Święty, Krzysztof Kressin, Rafał Kuchnik
2. Michał Foj
1. Jakub Słomski, Aleksander Krajewski, Dawid Kowalski, Remigiusz Parulis
+ Słotki (samobójcza, Kormoran Zwierzewo)
 
ASYSTY:
17. Madej
7. Galas, Suchocki
6. Foj
5. Kowalski
4. Parulis, Kuchnik
3. Figurski
2. Święty
1. Kressin, Krajewski, Gula, Kaszlewicz

Wojewódzki Puchar Polski 2017/18
 
BRAMKI:
3. Wojciech Figurski
2. Daniel Madej, Łukasz Suchocki
1. Łukasz Święty
+ Marcin Żarnoch (samobójcza, SKS Szczytno)
 
ASYSTY:
2. Suchocki, Kowalski, Figurski
1. Parulis, Święty

Redakcja - dołącz do nas!

Budujemy Redakcje JeziorakIlawaPl promo

Plan treningów Akademii

Wspierają nas

Miasto IławaIławskie Centrum Sportu Turystyki i Rekreacji

Pamiątkowe Karty Jezioraka

Bedra slomski karty 22 04 2018
Jeziorak Ilawa 1procent za 2017 rok tonicniekosztuje
Rodzina Jezioraka 2018 promo
JeziorakTV

Sponsorzy - dołącz do nas!