header b


Miejsce   Drużyna M Z R P Pkt Br+ Br- +/- Forma
1 Jeziorak Iława 19 18 1 0 55 72 7 65 WygranaWygranaWygranaWygranaWygrana
2 Dąb Kadyny 19 13 1 5 40 54 33 21 WygranaWygranaWygranaWygranaWygrana
3 Olimpia Olsztynek 20 11 6 3 39 57 27 30 WygranaRemisRemisWygranaPorażka
4 Delfin Rybno 20 10 5 5 35 73 30 43 RemisPorażkaWygranaWygranaWygrana
5 Ewingi Zalewo 20 10 3 7 33 37 40 -3 WygranaPorażkaPorażkaRemisWygrana
6 Kaczkan Huragan II Morąg 19 9 1 9 28 45 36 9 PorażkaPorażkaWygranaWygranaPorażka
7 Polonia Pasłęk 19 9 1 9 28 36 46 -10 PorażkaRemisPorażkaPorażkaWygrana
8 Radomniak Radomno 19 8 1 10 25 48 61 -13 PorażkaPorażkaWygranaWygranaWygrana
9 Polonia Iłowo 20 7 4 9 25 43 39 4 WygranaWygranaWygranaPorażkaPorażka
10 Płomień Turznica 19 7 3 9 24 38 62 -24 RemisPorażkaPorażkaPorażkaPorażka
11 Orzeł Janowiec Kościelny 19 6 5 8 23 37 47 -10 WygranaRemisPorażkaPorażkaRemis
12 Osa Ząbrowo 20 7 2 11 23 30 58 -28 PorażkaWygranaPorażkaWygranaPorażka
13 Kormoran Zwierzewo 19 6 3 10 21 34 52 -18 RemisPorażkaPorażkaPorażkaRemis
14 Czarni Rudzienice 20 3 7 10 16 33 48 -15 RemisWygranaRemisRemisRemis
15 GKS Stawiguda 19 4 3 12 15 33 56 -23 WygranaPorażkaRemisPorażkaRemis
16 Fortuna Gągławki 19 3 2 14 11 26 54 -28 WygranaRemisRemisPorażkaPorażka

Miejsce   Drużyna M Z R P Pkt Br+ Br- +/- Forma
1 Jeziorak Iława 10 10 0 0 30 42 5 37 WygranaWygranaWygranaWygranaWygrana
2 Delfin Rybno 10 8 1 1 25 56 13 43 RemisPorażkaWygranaWygranaWygrana
3 Olimpia Olsztynek 9 7 2 0 23 33 8 25 WygranaRemisRemisWygranaPorażka
4 Dąb Kadyny 10 7 0 3 21 31 17 14 WygranaWygranaWygranaWygranaWygrana
5 Ewingi Zalewo 10 6 1 3 19 22 16 6 WygranaPorażkaPorażkaRemisWygrana
6 Kaczkan Huragan II Morąg 9 6 1 2 19 22 10 12 PorażkaPorażkaWygranaWygranaPorażka
7 Polonia Pasłęk 9 6 0 3 18 16 12 4 PorażkaRemisPorażkaPorażkaWygrana
8 Radomniak Radomno 9 6 0 3 18 25 19 6 PorażkaPorażkaWygranaWygranaWygrana
9 Polonia Iłowo 11 5 2 4 17 29 17 12 WygranaWygranaWygranaPorażkaPorażka
10 Płomień Turznica 10 4 2 4 14 25 32 -7 RemisPorażkaPorażkaPorażkaPorażka
11 Osa Ząbrowo 10 4 2 4 14 19 21 -2 PorażkaWygranaPorażkaWygranaPorażka
12 Czarni Rudzienice 10 3 3 4 12 19 19 0 RemisWygranaRemisRemisRemis
13 Kormoran Zwierzewo 10 3 3 4 12 19 29 -10 RemisPorażkaPorażkaPorażkaRemis
14 GKS Stawiguda 9 3 2 4 11 19 19 0 WygranaPorażkaRemisPorażkaRemis
15 Orzeł Janowiec Kościelny 10 2 4 4 10 23 23 0 WygranaRemisPorażkaPorażkaRemis
16 Fortuna Gągławki 9 1 1 7 4 12 24 -12 WygranaRemisRemisPorażkaPorażka

Miejsce   Drużyna M Z R P Pkt Br+ Br- +/- Forma
1 Jeziorak Iława 9 8 1 0 25 30 2 28 WygranaWygranaWygranaWygranaWygrana
2 Dąb Kadyny 9 6 1 2 19 23 16 7 WygranaWygranaWygranaWygranaWygrana
3 Olimpia Olsztynek 11 4 4 3 16 24 19 5 WygranaRemisRemisWygranaPorażka
4 Ewingi Zalewo 10 4 2 4 14 15 24 -9 WygranaPorażkaPorażkaRemisWygrana
5 Orzeł Janowiec Kościelny 9 4 1 4 13 14 24 -10 WygranaRemisPorażkaPorażkaRemis
6 Delfin Rybno 10 2 4 4 10 17 17 0 RemisPorażkaWygranaWygranaWygrana
7 Polonia Pasłęk 10 3 1 6 10 20 34 -14 PorażkaRemisPorażkaPorażkaWygrana
8 Płomień Turznica 9 3 1 5 10 13 30 -17 RemisPorażkaPorażkaPorażkaPorażka
9 Kaczkan Huragan II Morąg 10 3 0 7 9 23 26 -3 PorażkaPorażkaWygranaWygranaPorażka
10 Kormoran Zwierzewo 9 3 0 6 9 15 23 -8 RemisPorażkaPorażkaPorażkaRemis
11 Osa Ząbrowo 10 3 0 7 9 11 37 -26 PorażkaWygranaPorażkaWygranaPorażka
12 Polonia Iłowo 9 2 2 5 8 14 22 -8 WygranaWygranaWygranaPorażkaPorażka
13 Radomniak Radomno 10 2 1 7 7 23 42 -19 PorażkaPorażkaWygranaWygranaWygrana
14 Fortuna Gągławki 10 2 1 7 7 14 30 -16 WygranaRemisRemisPorażkaPorażka
15 Czarni Rudzienice 10 0 4 6 4 14 29 -15 RemisWygranaRemisRemisRemis
16 GKS Stawiguda 10 1 1 8 4 14 37 -23 WygranaPorażkaRemisPorażkaRemis


Tabela - Klasa okręgowa 2017/18

Najbliższy mecz ligowy

Datum N, 22. Kwi. 2018 Beginn 17:00
Jeziorak Iława
Jeziorak Iława
Polonia Iłowo
Polonia Iłowo
-:-

Terminarz Jezioraka

Klasa okręgowa 2017/18 - runda wiosenna
16. 09.05, 17:00 (w) - Radomniak Radomno (przełożony)
17. 24.03, 16:00 (d) - GKS Stawiguda 3:0 (2:0)
18. 31.03, 16:00 (w) - Ewingi Zalewo 4:0 (1:0)
19. 07.04, 16:00 (d) - Kormoran Zwierzewo 6:0 (3:0)
20. 15.04, 16:00 (w) - Płomień Turznica 6:1 (1:1)
21. 22.04, 17:00 (d) - Polonia Iłowo
22. 29.04, 15:30 (w) - Kaczkan Huragan II Morąg
23. 05.05, 17:00 (d) - Dąb Kadyny
24. 12.05, 17:00 (w) - Polonia Pasłęk
25. 19.05, 17:00 (w) - Czarni Rudzienice
26. 26.05, 17:00 (d) - Osa Ząbrowo
27. 30.05, 17:00 (w) - Orzeł Janowiec Kościelny
28. 02.06, 17:00 (d) - Fortuna Gągławki
29. 09.06, 17:00 (w) - Olimpia Olsztynek
30. 17.06, 14:00 (d) - Delfin Rybno
 
 
(d) - dom, (w) - wyjazd

Strzelcy Jezioraka

Klasa okręgowa 2017/18
 
BRAMKI:
22. Wojciech Figurski
11. Daniel Madej, Łukasz Suchocki
10. Radosław Galas
4. Łukasz Święty,Krzysztof Kressin, Rafał Kuchnik
2. Michał Foj
1. Jakub Słomski, Aleksander Krajewski, Dawid Kowalski
+ Słotki (samobójcza, Kormoran Zwierzewo)
 
Wojewódzki Puchar Polski 2017/18
 
BRAMKI:
3. Wojciech Figurski
2. Daniel Madej, Łukasz Suchocki
1. Łukasz Święty
+ Marcin Żarnoch (samobójcza, SKS Szczytno)
 

Redakcja - dołącz do nas!

Budujemy Redakcje JeziorakIlawaPl promo

Plan treningów Akademii

Wspierają nas

Miasto IławaIławskie Centrum Sportu Turystyki i Rekreacji

Pamiątkowe Karty Jezioraka

Bedra slomski karty 22 04 2018
Jeziorak Ilawa 1procent za 2017 rok tonicniekosztuje
Rodzina Jezioraka 2018 promo
JeziorakTV

Sponsorzy - dołącz do nas!

  
Buła & Burger IławaDrukarnia WPPRINT IławaFinishparkiet Nowe Miasto LubawskiePartner AGD RTV Iławasponsor motiv studiosponsor waran produkcja meblisponsor auto serwis lukasz bednarskisponsor port 110sponsor widrosponsor alibaba ilawa