header b

Match preview: Warmia Olsztyn (juniorzy) - Granica Kętrzyn (juniorzy) | 2016/2017 I liga wojewódzka juniorów (runda wiosenna)

 
Warmia Olsztyn (juniorzy) vs Granica Kętrzyn (juniorzy)

Match details

Match Date: niedziela, 11. czerwiec 2017
Match Time: 12:00 h
 

Head-to-head

Warmia Olsztyn (juniorzy) Stats Granica Kętrzyn (juniorzy)
71,94% Chances 28,07%
4 Current rank 10
10 Matches 9
7/1/2 W/D/L (Total) 3/0/6
5/0/1 W/D/L (Home) 2/0/1
2/1/1 W/D/L (Away) 1/0/5
22 Points 9
40 : 7 Goals 21 : 34
33 Difference -13
Warmia Olsztyn (juniorzy) - Błękitni Orneta (juniorzy) 9:0 Highest won home Granica Kętrzyn (juniorzy) - Błękitni Orneta (juniorzy) 12:3
Warmia Olsztyn (juniorzy) - Stomil Olsztyn (juniorzy) 1:2 Highest loss home Granica Kętrzyn (juniorzy) - Motor Lubawa (juniorzy) 0:3
Unia Susz (juniorzy) - Warmia Olsztyn (juniorzy) 0:8 Highest won away Rona 03 Ełk (juniorzy) - Granica Kętrzyn (juniorzy) 4:5
Huragan Morąg (juniorzy) - Warmia Olsztyn (juniorzy) 3:1 Highest loss away Olimpia Elbląg (juniorzy) - Granica Kętrzyn (juniorzy) 11:0


History of matches

2016/2017 I liga wojewódzka juniorów (runda jesienna)
12 niedziela, 06 listopad 2016 12:00 Granica Kętrzyn (juniorzy) - Warmia Olsztyn (juniorzy) 1 - 3

Tabela - Klasa okręgowa 2017/18

Najbliższy mecz ligowy

Datum N, 22. Kwi. 2018 Beginn 17:00
Jeziorak Iława
Jeziorak Iława
Polonia Iłowo
Polonia Iłowo
-:-

Terminarz Jezioraka

Klasa okręgowa 2017/18 - runda wiosenna
16. 09.05, 17:00 (w) - Radomniak Radomno (przełożony)
17. 24.03, 16:00 (d) - GKS Stawiguda 3:0 (2:0)
18. 31.03, 16:00 (w) - Ewingi Zalewo 4:0 (1:0)
19. 07.04, 16:00 (d) - Kormoran Zwierzewo 6:0 (3:0)
20. 15.04, 16:00 (w) - Płomień Turznica 6:1 (1:1)
21. 22.04, 17:00 (d) - Polonia Iłowo
22. 29.04, 15:30 (w) - Kaczkan Huragan II Morąg
23. 05.05, 17:00 (d) - Dąb Kadyny
24. 12.05, 17:00 (w) - Polonia Pasłęk
25. 19.05, 17:00 (w) - Czarni Rudzienice
26. 26.05, 17:00 (d) - Osa Ząbrowo
27. 30.05, 17:00 (w) - Orzeł Janowiec Kościelny
28. 02.06, 17:00 (d) - Fortuna Gągławki
29. 09.06, 17:00 (w) - Olimpia Olsztynek
30. 17.06, 14:00 (d) - Delfin Rybno
 
 
(d) - dom, (w) - wyjazd

Strzelcy Jezioraka

Klasa okręgowa 2017/18
 
BRAMKI:
22. Wojciech Figurski
11. Daniel Madej, Łukasz Suchocki
10. Radosław Galas
4. Łukasz Święty,Krzysztof Kressin, Rafał Kuchnik
2. Michał Foj
1. Jakub Słomski, Aleksander Krajewski, Dawid Kowalski
+ Słotki (samobójcza, Kormoran Zwierzewo)
 
Wojewódzki Puchar Polski 2017/18
 
BRAMKI:
3. Wojciech Figurski
2. Daniel Madej, Łukasz Suchocki
1. Łukasz Święty
+ Marcin Żarnoch (samobójcza, SKS Szczytno)
 

Redakcja - dołącz do nas!

Budujemy Redakcje JeziorakIlawaPl promo

Plan treningów Akademii

Wspierają nas

Miasto IławaIławskie Centrum Sportu Turystyki i Rekreacji

Pamiątkowe Karty Jezioraka

Bedra slomski karty 22 04 2018
Jeziorak Ilawa 1procent za 2017 rok tonicniekosztuje
Rodzina Jezioraka 2018 promo
JeziorakTV

Sponsorzy - dołącz do nas!

  
Buła & Burger IławaDrukarnia WPPRINT IławaFinishparkiet Nowe Miasto LubawskiePartner AGD RTV Iławasponsor motiv studiosponsor waran produkcja meblisponsor auto serwis lukasz bednarskisponsor port 110sponsor widrosponsor alibaba ilawa