header b

Terminarz: Jeziorak Iława (juniorzy) | 2016/2017 I liga wojewódzka juniorów (runda wiosenna)


Data Godz. Gospodarz       Gość Wynik  
1 Kolejka 14 26.03.2017 15:00 h Jeziorak Iława (juniorzy) - Huragan Morąg (juniorzy)6 - 1 Wygrana
2 Kolejka 15 02.04.2017 12:00 h Mamry Giżycko - Jeziorak Iława (juniorzy)0 - 2 Wygrana
3 Kolejka 16 09.04.2017 18:00 h Jeziorak Iława (juniorzy) - Unia Susz 4 - 2 Wygrana
4 Kolejka 17 18.04.2017 14:00 h Rona 03 Ełk (juniorzy) - Jeziorak Iława (juniorzy)4 - 9 Wygrana
5 Kolejka 18 22.04.2017 12:00 h Warmia Olsztyn (juniorzy) - Jeziorak Iława (juniorzy)2 - 0 Porażka
6 Kolejka 19 30.04.2017 18:30 h Jeziorak Iława (juniorzy) - Sokół Ostróda (juniorzy)3 - 2 Wygrana
7 Kolejka 20 07.05.2017 18:00 h Stomil Olsztyn (juniorzy) - Jeziorak Iława (juniorzy)9 - 0 Porażka
8 Kolejka 21 14.05.2017 18:00 h Jeziorak Iława (juniorzy) - Błękitni Orneta (juniorzy)3 - 1 Wygrana
9 Kolejka 22 21.05.2017 15:00 h Olimpia Elbląg (juniorzy) - Jeziorak Iława (juniorzy)4 - 0 Porażka
10 Kolejka 23 28.05.2017 18:00 h Jeziorak Iława (juniorzy) - Drwęca Nowe Miasto Lubawskie6 - 1 Wygrana
11 Kolejka 24 04.06.2017 11:00 h Granica Kętrzyn - Jeziorak Iława (juniorzy)_ - _
12 Kolejka 26 10.06.2017 14:00 h Zatoka Braniewo - Jeziorak Iława (juniorzy)_ - _
13 Kolejka 25 07.06.2017 17:00 h Motor Lubawa - Jeziorak Iława (juniorzy)_ - _

Tabela - IV liga 2018/19

Najbliższy mecz ligowy

Datum So, 27. Paź. 2018 Beginn 15:00
Mamry Giżycko
Mamry Giżycko
Jeziorak Iława
Jeziorak Iława
-:-

Terminarz Jezioraka

Wojewódzki Puchar Polski
 
04.08.2018  17:00 - Płomień Turznica (w) 0:1 (0:1)
 
IV Liga - runda jesienna
 
1. 11.08.2018  17:00 - GKS Wikielec (d) 1:7 (0:3)
2. 15.08.2018  17:00 - Unia Susz (w) 3:0 (2:0)
3. 19.08.2018  16:00 - Mrągowia Mrągowo (d) 3:1 (1:1)
4. 25.08.2018  17:00 - Zatoka Braniewo (w) 2:3 (0:2)
5. 01.09.2018  17:00 - Motor Lubawa (w) 1:2 (1:0)
6. 08.09.2018  17:00 - Granica Kętrzyn (d) 4:1 (2:1)
7. 15.09.2018  16:00 - Drwęca NML (d) 5:1 (1:0)
8. 22.09.2018  16:00 - Czarni Olecko (w) 2:3 (2:0)
9. 29.09.2018  16:00 - Tęcza Miłomłyn (d) 3:1 (2:0)
10. 06.10.2018  16:00 - MKS Korsze (w) 2:1 (1:1)
11. 13.10.2018  15:30 - Concordia Elbląg (d) 0:5 (0:3)
12. 20.10.2018  15:00 - Tęcza Biskupiec (d) 0:1 (0:0)
13. 27.10.2018  15:00 - Mamry Giżycko (w)
14. 03.11.2018  13:00 - Olimpia II Elbląg (d)
15. 10.11.2018  13:30 - Rominta Gołdap (w)
16. 17.11.2018  17:00 - GKS Wikielec (w)
17. 25.11.2018  13:00 - Unia Susz (d)
 
(w) - wyjazd
(d) - dom

Strzelcy Jezioraka

IV Liga
 
BRAMKI:
6. Arkadiusz Kuciński
5. Daniel Madej
4. Łukasz Suchocki, Radosław Galas
3. Wojciech Figurski
2. Dawid Ksiuk
1. Paweł Sagan, Michał Foj
 
ASYSTY:
4. Arkadiusz Kuciński
3. Wojciech Figurski, Radosław Galas, Łukasz Święty
2. Łukasz Suchocki
1. Aleksander Krajewski, Daniel Madej, Karol Kaźmierski

Redakcja - dołącz do nas!

Budujemy Redakcje JeziorakIlawaPl promo

Plan treningów Akademii

Wspierają nas

Miasto IławaIławskie Centrum Sportu Turystyki i Rekreacji

Pamiątkowe Karty Jezioraka

czarnota 2
Jeziorak Ilawa 1procent za 2017 rok tonicniekosztuje
Rodzina Jezioraka 2018 promo
JeziorakTV

Sponsorzy - dołącz do nas!

  
Buła & Burger IławaDrukarnia WPPRINT IławaPartner AGD RTV Iławasponsor motiv studiosponsor waran produkcja meblisponsor auto serwis lukasz bednarskisponsor port 110sponsor widrosponsor alibaba ilawasponsor wodna farmasponsor alumikonsponsor dwssponsor tanie koszsponsor olpatsponsor largo haleesponsor inter partssponsor dawid celanowicz1sponsor uslug wieslaw orzolsponsor vet care