header b


Miejsce   Drużyna M Z R P Pkt Br+ Br- +/- Forma
1 Motor Lubawa (juniorzy) 10 9 0 1 27 28 10 18 WygranaWygranaWygranaWygranaWygrana
2 Olimpia Elbląg (juniorzy) 10 8 1 1 25 48 2 46 WygranaWygranaWygranaWygranaRemis
3 Stomil Olsztyn (juniorzy) 9 8 0 1 24 33 5 28 WygranaWygranaWygranaWygranaWygrana
4 Warmia Olsztyn (juniorzy) 10 7 1 2 22 40 7 33 WygranaWygranaPorażkaWygranaRemis
5 Jeziorak Iława (juniorzy) 10 7 0 3 21 33 26 7 WygranaPorażkaWygranaPorażkaWygrana
6 Sokół Ostróda (juniorzy) 9 5 0 4 15 19 17 2 WygranaPorażkaPorażkaWygranaWygrana
7 Huragan Morąg (juniorzy) 10 5 0 5 15 14 19 -5 PorażkaWygranaWygranaWygranaPorażka
8 Zatoka Braniewo (juniorzy) 10 4 1 5 13 16 13 3 WygranaWygranaPorażkaPorażkaWygrana
9 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie (juniorzy) 10 4 1 5 13 31 31 0 PorażkaPorażkaWygranaWygranaPorażka
10 Granica Kętrzyn (juniorzy) 9 3 0 6 9 21 34 -13 WygranaPorażkaPorażkaPorażkaWygrana
11 Mamry Giżycko (juniorzy) 10 3 0 7 9 20 32 -12 WygranaPorażkaPorażkaPorażkaPorażka
12 Błękitni Orneta (juniorzy) 10 2 0 8 6 10 41 -31 PorażkaWygranaPorażkaPorażkaPorażka
13 Rona 03 Ełk (juniorzy) 10 1 0 9 3 15 46 -31 PorażkaPorażkaPorażkaPorażkaPorażka
14 Unia Susz (juniorzy) 9 0 0 9 0 6 51 -45 PorażkaPorażkaPorażkaPorażkaPorażka


Tabela - Klasa okręgowa 2017/18

Najbliższy mecz ligowy

Datum N, 29. Kwi. 2018 Beginn 15:30
Kaczkan Huragan II Morąg
Kaczkan Huragan II Morąg
Jeziorak Iława
Jeziorak Iława
-:-

Terminarz Jezioraka

Klasa okręgowa 2017/18 - runda wiosenna
16. 09.05, 17:00 (w) - Radomniak Radomno (przełożony)
17. 24.03, 16:00 (d) - GKS Stawiguda 3:0 (2:0)
18. 31.03, 16:00 (w) - Ewingi Zalewo 4:0 (1:0)
19. 07.04, 16:00 (d) - Kormoran Zwierzewo 6:0 (3:0)
20. 15.04, 16:00 (w) - Płomień Turznica 6:1 (1:1)
21. 22.04, 17:00 (d) - Polonia Iłowo 6:0 (1:0)
22. 29.04, 15:30 (w) - Kaczkan Huragan II Morąg
23. 05.05, 17:00 (d) - Dąb Kadyny
24. 12.05, 17:00 (w) - Polonia Pasłęk
25. 19.05, 17:00 (w) - Czarni Rudzienice
26. 26.05, 17:00 (d) - Osa Ząbrowo
27. 30.05, 17:00 (w) - Orzeł Janowiec Kościelny
28. 02.06, 17:00 (d) - Fortuna Gągławki
29. 09.06, 17:00 (w) - Olimpia Olsztynek
30. 17.06, 14:00 (d) - Delfin Rybno
 
 
(d) - dom, (w) - wyjazd

Strzelcy Jezioraka

Klasa okręgowa 2017/18
 
BRAMKI:
23. Wojciech Figurski
14. Łukasz Suchocki
11. Radosław Galas, Daniel Madej
4. Łukasz Święty, Krzysztof Kressin, Rafał Kuchnik
2. Michał Foj
1. Jakub Słomski, Aleksander Krajewski, Dawid Kowalski, Remigiusz Parulis
+ Słotki (samobójcza, Kormoran Zwierzewo)
 
ASYSTY:
17. Madej
7. Galas, Suchocki
6. Foj
5. Kowalski
4. Parulis, Kuchnik
3. Figurski
2. Święty
1. Kressin, Krajewski, Gula, Kaszlewicz

Wojewódzki Puchar Polski 2017/18
 
BRAMKI:
3. Wojciech Figurski
2. Daniel Madej, Łukasz Suchocki
1. Łukasz Święty
+ Marcin Żarnoch (samobójcza, SKS Szczytno)
 
ASYSTY:
2. Suchocki, Kowalski, Figurski
1. Parulis, Święty

Redakcja - dołącz do nas!

Budujemy Redakcje JeziorakIlawaPl promo

Plan treningów Akademii

Wspierają nas

Miasto IławaIławskie Centrum Sportu Turystyki i Rekreacji

Pamiątkowe Karty Jezioraka

Bedra slomski karty 22 04 2018
Jeziorak Ilawa 1procent za 2017 rok tonicniekosztuje
Rodzina Jezioraka 2018 promo
JeziorakTV

Sponsorzy - dołącz do nas!