header b

Terminarz: Błękitni Orneta (juniorzy) | 2016/2017 I liga wojewódzka juniorów (runda jesienna)


Data Godz. Gospodarz       Gość Wynik  
1 Kolejka 1 28.08.2016 15:00 h Drwęca Nowe Miasto Lubawskie (juniorzy) - Błękitni Orneta (juniorzy)0 - 2 Wygrana
2 Kolejka 2 03.09.2016 12:00 h Olimpia Elbląg (juniorzy) - Błękitni Orneta (juniorzy)6 - 0 Porażka
3 Kolejka 3 11.09.2016 13:00 h Błękitni Orneta (juniorzy) - Rona 03 Ełk (juniorzy)3 - 0 Wygrana
4 Kolejka 4 14.09.2016 17:00 h Błękitni Orneta (juniorzy) - Granica Kętrzyn (juniorzy)2 - 1 Wygrana
5 Kolejka 5 17.09.2016 11:00 h Zatoka Braniewo (juniorzy) - Błękitni Orneta (juniorzy)3 - 2 Porażka
6 Kolejka 6 25.09.2016 13:00 h Błękitni Orneta (juniorzy) - Motor Lubawa (juniorzy)3 - 0 Wygrana
7 Kolejka 7 01.10.2016 14:00 h Huragan Morąg (juniorzy) - Błękitni Orneta (juniorzy)1 - 2 Wygrana
8 Kolejka 8 09.10.2016 13:00 h Błękitni Orneta (juniorzy) - Mamry Giżycko (juniorzy)3 - 0 Wygrana
10 Kolejka 10 23.10.2016 13:00 h Błękitni Orneta (juniorzy) - Jeziorak Iława (juniorzy)2 - 3 Porażka
11 Kolejka 11 30.10.2016 13:00 h Błękitni Orneta (juniorzy) - Warmia Olsztyn (juniorzy)0 - 2 Porażka
12 Kolejka 12 06.11.2016 13:00 h Błękitni Orneta (juniorzy) - Sokół Ostróda (juniorzy)2 - 4 Porażka
13 Kolejka 13 13.11.2016 16:00 h Stomil Olsztyn (juniorzy) - Błękitni Orneta (juniorzy)2 - 3 Wygrana

Tabela - Klasa okręgowa 2017/18

Najbliższy mecz ligowy

Datum N, 22. Kwi. 2018 Beginn 17:00
Jeziorak Iława
Jeziorak Iława
Polonia Iłowo
Polonia Iłowo
-:-

Terminarz Jezioraka

Klasa okręgowa 2017/18 - runda wiosenna
16. 09.05, 17:00 (w) - Radomniak Radomno (przełożony)
17. 24.03, 16:00 (d) - GKS Stawiguda 3:0 (2:0)
18. 31.03, 16:00 (w) - Ewingi Zalewo 4:0 (1:0)
19. 07.04, 16:00 (d) - Kormoran Zwierzewo 6:0 (3:0)
20. 15.04, 16:00 (w) - Płomień Turznica 6:1 (1:1)
21. 22.04, 17:00 (d) - Polonia Iłowo
22. 29.04, 15:30 (w) - Kaczkan Huragan II Morąg
23. 05.05, 17:00 (d) - Dąb Kadyny
24. 12.05, 17:00 (w) - Polonia Pasłęk
25. 19.05, 17:00 (w) - Czarni Rudzienice
26. 26.05, 17:00 (d) - Osa Ząbrowo
27. 30.05, 17:00 (w) - Orzeł Janowiec Kościelny
28. 02.06, 17:00 (d) - Fortuna Gągławki
29. 09.06, 17:00 (w) - Olimpia Olsztynek
30. 17.06, 14:00 (d) - Delfin Rybno
 
 
(d) - dom, (w) - wyjazd

Strzelcy Jezioraka

Klasa okręgowa 2017/18
 
BRAMKI:
22. Wojciech Figurski
11. Daniel Madej, Łukasz Suchocki
10. Radosław Galas
4. Łukasz Święty,Krzysztof Kressin, Rafał Kuchnik
2. Michał Foj
1. Jakub Słomski, Aleksander Krajewski, Dawid Kowalski
+ Słotki (samobójcza, Kormoran Zwierzewo)
 
Wojewódzki Puchar Polski 2017/18
 
BRAMKI:
3. Wojciech Figurski
2. Daniel Madej, Łukasz Suchocki
1. Łukasz Święty
+ Marcin Żarnoch (samobójcza, SKS Szczytno)
 

Redakcja - dołącz do nas!

Budujemy Redakcje JeziorakIlawaPl promo

Plan treningów Akademii

Wspierają nas

Miasto IławaIławskie Centrum Sportu Turystyki i Rekreacji

Pamiątkowe Karty Jezioraka

Bedra slomski karty 22 04 2018
Jeziorak Ilawa 1procent za 2017 rok tonicniekosztuje
Rodzina Jezioraka 2018 promo
JeziorakTV

Sponsorzy - dołącz do nas!

  
Buła & Burger IławaDrukarnia WPPRINT IławaFinishparkiet Nowe Miasto LubawskiePartner AGD RTV Iławasponsor motiv studiosponsor waran produkcja meblisponsor auto serwis lukasz bednarskisponsor port 110sponsor widrosponsor alibaba ilawa