header b


Miejsce   Drużyna M Z R P Pkt Br+ Br- +/- Forma
1 Warmia Olsztyn (juniorzy) 12 9 2 1 29 45 10 35 WygranaWygranaWygranaWygranaPorażka
2 Stomil Olsztyn (juniorzy) 12 8 1 3 25 50 14 36 WygranaRemisWygranaWygranaPorażka
3 Olimpia Elbląg (juniorzy) 12 8 1 3 25 35 14 21 WygranaPorażkaRemisPorażkaWygrana
4 Błękitni Orneta (juniorzy) 12 7 0 5 21 24 22 2 WygranaPorażkaPorażkaPorażkaWygrana
5 Sokół Ostróda (juniorzy) 12 6 1 5 19 30 23 7 PorażkaWygranaRemisWygranaWygrana
6 Jeziorak Iława (juniorzy) 12 6 1 5 19 24 34 -10 PorażkaWygranaWygranaWygranaWygrana
7 Rona 03 Ełk (juniorzy) 12 5 3 4 18 31 33 -2 PorażkaRemisWygranaWygranaWygrana
8 Zatoka Braniewo 12 6 0 6 18 27 27 0 WygranaWygranaWygranaPorażkaWygrana
9 Motor Lubawa 12 5 2 5 17 19 19 0 PorażkaWygranaWygranaRemisPorażka
10 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 12 5 1 6 16 29 30 -1 PorażkaPorażkaPorażkaPorażkaPorażka
11 Granica Kętrzyn 12 3 1 8 10 13 27 -14 WygranaPorażkaPorażkaPorażkaPorażka
12 Mamry Giżycko 12 2 2 8 8 17 47 -30 WygranaPorażkaRemisWygranaPorażka
13 Huragan Morąg (juniorzy) 12 0 1 11 1 2 46 -44 PorażkaPorażkaPorażkaPorażkaPorażka

Miejsce   Drużyna M Z R P Pkt Br+ Br- +/- Forma
1 Jeziorak Iława (juniorzy) 8 4 1 3 13 15 22 -7 PorażkaWygranaWygranaWygranaWygrana
2 Motor Lubawa 6 4 1 1 13 14 6 8 PorażkaWygranaWygranaRemisPorażka
3 Olimpia Elbląg (juniorzy) 5 4 0 1 12 18 3 15 WygranaPorażkaRemisPorażkaWygrana
4 Zatoka Braniewo 6 4 0 2 12 18 17 1 WygranaWygranaWygranaPorażkaWygrana
5 Warmia Olsztyn (juniorzy) 5 4 0 1 12 17 5 12 WygranaWygranaWygranaWygranaPorażka
6 Błękitni Orneta (juniorzy) 7 4 0 3 12 15 10 5 WygranaPorażkaPorażkaPorażkaWygrana
7 Sokół Ostróda (juniorzy) 6 3 1 2 10 17 11 6 PorażkaWygranaRemisWygranaWygrana
8 Granica Kętrzyn 7 3 1 3 10 9 7 2 WygranaPorażkaPorażkaPorażkaPorażka
9 Stomil Olsztyn (juniorzy) 5 3 0 2 9 21 6 15 WygranaRemisWygranaWygranaPorażka
10 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 6 3 0 3 9 17 11 6 PorażkaPorażkaPorażkaPorażkaPorażka
11 Rona 03 Ełk (juniorzy) 4 2 1 1 7 13 15 -2 PorażkaRemisWygranaWygranaWygrana
12 Mamry Giżycko 6 1 2 3 5 11 25 -14 WygranaPorażkaRemisWygranaPorażka
13 Huragan Morąg (juniorzy) 7 0 1 6 1 2 21 -19 PorażkaPorażkaPorażkaPorażkaPorażka

Miejsce   Drużyna M Z R P Pkt Br+ Br- +/- Forma
1 Warmia Olsztyn (juniorzy) 7 5 2 0 17 28 5 23 WygranaWygranaWygranaWygranaPorażka
2 Stomil Olsztyn (juniorzy) 7 5 1 1 16 29 8 21 WygranaRemisWygranaWygranaPorażka
3 Olimpia Elbląg (juniorzy) 7 4 1 2 13 17 11 6 WygranaPorażkaRemisPorażkaWygrana
4 Rona 03 Ełk (juniorzy) 8 3 2 3 11 18 18 0 PorażkaRemisWygranaWygranaWygrana
5 Sokół Ostróda (juniorzy) 6 3 0 3 9 13 12 1 PorażkaWygranaRemisWygranaWygrana
6 Błękitni Orneta (juniorzy) 5 3 0 2 9 9 12 -3 WygranaPorażkaPorażkaPorażkaWygrana
7 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 6 2 1 3 7 12 19 -7 PorażkaPorażkaPorażkaPorażkaPorażka
8 Jeziorak Iława (juniorzy) 4 2 0 2 6 9 12 -3 PorażkaWygranaWygranaWygranaWygrana
9 Zatoka Braniewo 6 2 0 4 6 9 10 -1 WygranaWygranaWygranaPorażkaWygrana
10 Motor Lubawa 6 1 1 4 4 5 13 -8 PorażkaWygranaWygranaRemisPorażka
11 Mamry Giżycko 6 1 0 5 3 6 22 -16 WygranaPorażkaRemisWygranaPorażka
12 Granica Kętrzyn 5 0 0 5 0 4 20 -16 WygranaPorażkaPorażkaPorażkaPorażka
13 Huragan Morąg (juniorzy) 5 0 0 5 0 0 25 -25 PorażkaPorażkaPorażkaPorażkaPorażka


Tabela - IV liga 2018/19

Najbliższy mecz ligowy

Datum So, 27. Paź. 2018 Beginn 15:00
Mamry Giżycko
Mamry Giżycko
Jeziorak Iława
Jeziorak Iława
-:-

Terminarz Jezioraka

Wojewódzki Puchar Polski
 
04.08.2018  17:00 - Płomień Turznica (w) 0:1 (0:1)
 
IV Liga - runda jesienna
 
1. 11.08.2018  17:00 - GKS Wikielec (d) 1:7 (0:3)
2. 15.08.2018  17:00 - Unia Susz (w) 3:0 (2:0)
3. 19.08.2018  16:00 - Mrągowia Mrągowo (d) 3:1 (1:1)
4. 25.08.2018  17:00 - Zatoka Braniewo (w) 2:3 (0:2)
5. 01.09.2018  17:00 - Motor Lubawa (w) 1:2 (1:0)
6. 08.09.2018  17:00 - Granica Kętrzyn (d) 4:1 (2:1)
7. 15.09.2018  16:00 - Drwęca NML (d) 5:1 (1:0)
8. 22.09.2018  16:00 - Czarni Olecko (w) 2:3 (2:0)
9. 29.09.2018  16:00 - Tęcza Miłomłyn (d) 3:1 (2:0)
10. 06.10.2018  16:00 - MKS Korsze (w) 2:1 (1:1)
11. 13.10.2018  15:30 - Concordia Elbląg (d) 0:5 (0:3)
12. 20.10.2018  15:00 - Tęcza Biskupiec (d) 0:1 (0:0)
13. 27.10.2018  15:00 - Mamry Giżycko (w)
14. 03.11.2018  13:00 - Olimpia II Elbląg (d)
15. 10.11.2018  13:30 - Rominta Gołdap (w)
16. 17.11.2018  17:00 - GKS Wikielec (w)
17. 25.11.2018  13:00 - Unia Susz (d)
 
(w) - wyjazd
(d) - dom

Strzelcy Jezioraka

IV Liga
 
BRAMKI:
6. Arkadiusz Kuciński
5. Daniel Madej
4. Łukasz Suchocki, Radosław Galas
3. Wojciech Figurski
2. Dawid Ksiuk
1. Paweł Sagan, Michał Foj
 
ASYSTY:
4. Arkadiusz Kuciński
3. Wojciech Figurski, Radosław Galas, Łukasz Święty
2. Łukasz Suchocki
1. Aleksander Krajewski, Daniel Madej, Karol Kaźmierski

Redakcja - dołącz do nas!

Budujemy Redakcje JeziorakIlawaPl promo

Plan treningów Akademii

Wspierają nas

Miasto IławaIławskie Centrum Sportu Turystyki i Rekreacji

Pamiątkowe Karty Jezioraka

czarnota 2
Jeziorak Ilawa 1procent za 2017 rok tonicniekosztuje
Rodzina Jezioraka 2018 promo
JeziorakTV

Sponsorzy - dołącz do nas!

  
Buła & Burger IławaDrukarnia WPPRINT IławaPartner AGD RTV Iławasponsor motiv studiosponsor waran produkcja meblisponsor auto serwis lukasz bednarskisponsor port 110sponsor widrosponsor alibaba ilawasponsor wodna farmasponsor alumikonsponsor dwssponsor tanie koszsponsor olpatsponsor largo haleesponsor inter partssponsor dawid celanowicz1sponsor uslug wieslaw orzolsponsor vet care