header b


Miejsce   Drużyna M Z R P Pkt Br+ Br- +/- Forma
1 Warmia Olsztyn (juniorzy) 12 9 2 1 29 45 10 35 WygranaWygranaWygranaWygranaPorażka
2 Stomil Olsztyn (juniorzy) 12 8 1 3 25 50 14 36 WygranaRemisWygranaWygranaPorażka
3 Olimpia Elbląg (juniorzy) 12 8 1 3 25 35 14 21 WygranaPorażkaRemisPorażkaWygrana
4 Błękitni Orneta (juniorzy) 12 7 0 5 21 24 22 2 WygranaPorażkaPorażkaPorażkaWygrana
5 Sokół Ostróda (juniorzy) 12 6 1 5 19 30 23 7 PorażkaWygranaRemisWygranaWygrana
6 Jeziorak Iława (juniorzy) 12 6 1 5 19 24 34 -10 PorażkaWygranaWygranaWygranaWygrana
7 Rona 03 Ełk (juniorzy) 12 5 3 4 18 31 33 -2 PorażkaRemisWygranaWygranaWygrana
8 Zatoka Braniewo (juniorzy) 12 6 0 6 18 27 27 0 WygranaWygranaWygranaPorażkaWygrana
9 Motor Lubawa (juniorzy) 12 5 2 5 17 19 19 0 PorażkaWygranaWygranaRemisPorażka
10 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie (juniorzy) 12 5 1 6 16 29 30 -1 PorażkaPorażkaPorażkaPorażkaPorażka
11 Granica Kętrzyn (juniorzy) 12 3 1 8 10 13 27 -14 WygranaPorażkaPorażkaPorażkaPorażka
12 Mamry Giżycko (juniorzy) 12 2 2 8 8 17 47 -30 WygranaPorażkaRemisWygranaPorażka
13 Huragan Morąg (juniorzy) 12 0 1 11 1 2 46 -44 PorażkaPorażkaPorażkaPorażkaPorażka


Tabela - Klasa okręgowa 2017/18

Najbliższy mecz ligowy

Datum N, 29. Kwi. 2018 Beginn 15:30
Kaczkan Huragan II Morąg
Kaczkan Huragan II Morąg
Jeziorak Iława
Jeziorak Iława
-:-

Terminarz Jezioraka

Klasa okręgowa 2017/18 - runda wiosenna
16. 09.05, 17:00 (w) - Radomniak Radomno (przełożony)
17. 24.03, 16:00 (d) - GKS Stawiguda 3:0 (2:0)
18. 31.03, 16:00 (w) - Ewingi Zalewo 4:0 (1:0)
19. 07.04, 16:00 (d) - Kormoran Zwierzewo 6:0 (3:0)
20. 15.04, 16:00 (w) - Płomień Turznica 6:1 (1:1)
21. 22.04, 17:00 (d) - Polonia Iłowo 6:0 (1:0)
22. 29.04, 15:30 (w) - Kaczkan Huragan II Morąg
23. 05.05, 17:00 (d) - Dąb Kadyny
24. 12.05, 17:00 (w) - Polonia Pasłęk
25. 19.05, 17:00 (w) - Czarni Rudzienice
26. 26.05, 17:00 (d) - Osa Ząbrowo
27. 30.05, 17:00 (w) - Orzeł Janowiec Kościelny
28. 02.06, 17:00 (d) - Fortuna Gągławki
29. 09.06, 17:00 (w) - Olimpia Olsztynek
30. 17.06, 14:00 (d) - Delfin Rybno
 
 
(d) - dom, (w) - wyjazd

Strzelcy Jezioraka

Klasa okręgowa 2017/18
 
BRAMKI:
23. Wojciech Figurski
14. Łukasz Suchocki
11. Radosław Galas, Daniel Madej
4. Łukasz Święty,Krzysztof Kressin, Rafał Kuchnik
2. Michał Foj
1. Jakub Słomski, Aleksander Krajewski, Dawid Kowalski, Remigiusz Parulis
+ Słotki (samobójcza, Kormoran Zwierzewo)
 
Wojewódzki Puchar Polski 2017/18
 
BRAMKI:
3. Wojciech Figurski
2. Daniel Madej, Łukasz Suchocki
1. Łukasz Święty
+ Marcin Żarnoch (samobójcza, SKS Szczytno)
 

Redakcja - dołącz do nas!

Budujemy Redakcje JeziorakIlawaPl promo

Plan treningów Akademii

Wspierają nas

Miasto IławaIławskie Centrum Sportu Turystyki i Rekreacji

Pamiątkowe Karty Jezioraka

Bedra slomski karty 22 04 2018
Jeziorak Ilawa 1procent za 2017 rok tonicniekosztuje
Rodzina Jezioraka 2018 promo
JeziorakTV

Sponsorzy - dołącz do nas!

  
Buła & Burger IławaDrukarnia WPPRINT IławaFinishparkiet Nowe Miasto LubawskiePartner AGD RTV Iławasponsor motiv studiosponsor waran produkcja meblisponsor auto serwis lukasz bednarskisponsor port 110sponsor widrosponsor alibaba ilawa