header b

Kibice mieli już okazję obejrzeć go tydzień temu podczas meczu ligowego z Czarnymi Rudzienice. Teraz nadszedł czas na wyjazdowy debiut. Autobus w barwach Jezioraka zabrał drużynę w pierwszą podróż po ligowe punkty. Nowy rozdział w historii klubu rozpoczął się udanie, bo Jeziorak zwyciężył w Ząbrowie 5:0 i przywiózł do Iławy komplet punktów.
 
Na pomysł oklejenia autobusu, którym nasze drużyny jeżdżą na mecze, wpadł jakiś czas temu zarząd Jezioraka. Pieniądze udało się znaleźć, ale celu nie osiągnęlibyśmy, gdyby nie Andrzej Kujawski, właściciel firmy transportowej, od wielu lat współpracującej z Jeziorakiem. Pan Andrzej zgodził się na oklejenie autobusu, więc przystąpiliśmy do działania. Projekt graficzny przygotował Piotr Krasowski (ABS Iława), a Rafał Brzóska (Agencja Reklamowa WR Media) zorganizował ludzi, którzy wykonali zadanie. Autobus został oklejony w warsztacie firmy ABS.
 
Dziękujemy wszystkim osobom, dzięki którym dziś drużyny Jezioraka mogą z dumą reprezentować na wyjazdach klub i miasto Iława.
 
//Rodzina Jezioraka

Tabela - Klasa okręgowa 2017/18

Najbliższy mecz ligowy

Datum N, 22. Kwi. 2018 Beginn 17:00
Jeziorak Iława
Jeziorak Iława
Polonia Iłowo
Polonia Iłowo
-:-

Terminarz Jezioraka

Klasa okręgowa 2017/18 - runda wiosenna
16. 09.05, 17:00 (w) - Radomniak Radomno (przełożony)
17. 24.03, 16:00 (d) - GKS Stawiguda 3:0 (2:0)
18. 31.03, 16:00 (w) - Ewingi Zalewo 4:0 (1:0)
19. 07.04, 16:00 (d) - Kormoran Zwierzewo 6:0 (3:0)
20. 15.04, 16:00 (w) - Płomień Turznica 6:1 (1:1)
21. 22.04, 17:00 (d) - Polonia Iłowo
22. 29.04, 15:30 (w) - Kaczkan Huragan II Morąg
23. 05.05, 17:00 (d) - Dąb Kadyny
24. 12.05, 17:00 (w) - Polonia Pasłęk
25. 19.05, 17:00 (w) - Czarni Rudzienice
26. 26.05, 17:00 (d) - Osa Ząbrowo
27. 30.05, 17:00 (w) - Orzeł Janowiec Kościelny
28. 02.06, 17:00 (d) - Fortuna Gągławki
29. 09.06, 17:00 (w) - Olimpia Olsztynek
30. 17.06, 14:00 (d) - Delfin Rybno
 
 
(d) - dom, (w) - wyjazd

Strzelcy Jezioraka

Klasa okręgowa 2017/18
 
BRAMKI:
22. Wojciech Figurski
11. Daniel Madej, Łukasz Suchocki
10. Radosław Galas
4. Łukasz Święty,Krzysztof Kressin, Rafał Kuchnik
2. Michał Foj
1. Jakub Słomski, Aleksander Krajewski, Dawid Kowalski
+ Słotki (samobójcza, Kormoran Zwierzewo)
 
Wojewódzki Puchar Polski 2017/18
 
BRAMKI:
3. Wojciech Figurski
2. Daniel Madej, Łukasz Suchocki
1. Łukasz Święty
+ Marcin Żarnoch (samobójcza, SKS Szczytno)
 

Redakcja - dołącz do nas!

Budujemy Redakcje JeziorakIlawaPl promo

Plan treningów Akademii

Wspierają nas

Miasto IławaIławskie Centrum Sportu Turystyki i Rekreacji

Pamiątkowe Karty Jezioraka

Bedra slomski karty 22 04 2018
Jeziorak Ilawa 1procent za 2017 rok tonicniekosztuje
Rodzina Jezioraka 2018 promo
JeziorakTV

Sponsorzy - dołącz do nas!

  
Buła & Burger IławaDrukarnia WPPRINT IławaFinishparkiet Nowe Miasto LubawskiePartner AGD RTV Iławasponsor motiv studiosponsor waran produkcja meblisponsor auto serwis lukasz bednarskisponsor port 110sponsor widrosponsor alibaba ilawa