header b

Warmińsko-Mazurski Związek Piłki Nożnej przyznał klubom nagrody za osiągnięcia minionego (2016/17) sezonu oraz za ilość drużyn zgłoszonych do rozgrywek aktualnego sezonu. Jeziorak zgarnął 1000 zł, bony na łączną kwotę 4000 zł do wykorzystania w sklepach R-GOL oraz 13 piłek.
 
Nagrodę w wysokości 1000 zł Jeziorak Iława otrzymał za zajęcie 8. miejsca w klasyfikacji klubów za współzawodnictwo w zakresie szkolenia dzieci i młodzieży w sezonie 2016/17.
 
Bony o wartości 4000 zł Jeziorak otrzymał za mistrzostwo A klasy (1000 zł), najlepszy zespół A klasy w rozgrywkach Wojewódzkiego Pucharu Polski (1/4 finału, 1500 zł) oraz za udział w półfinale WPP (1500 zł).
 
Z kolei nagrodę w postaci 13 piłek WMZPN przyznał za ilość drużyn zgłoszonych w tym sezonie do rozgrywek. Każdy klub dostał po 2 piłki oraz tyle futbolówek, ile drużyn zgłosił. Jeziorak zgłosił jedną drużynę seniorów (Klasa okręgowa) oraz 10 drużyn Młodzieżowej Akademii Piłkarskiej Jezioraka:
  • 1 x junior (I liga wojewódzka juniorów)
  • 1 x junior młodszy (I liga wojewódzka juniorów młodszych)
  • 1 x trampkarz (I liga wojewódzka trampkarzy)
  • 1 x młodzik (II liga wojewódzka młodzików)
  • 2 x orlik
  • 4 x żak

Tabela - Klasa okręgowa 2017/18

Najbliższy mecz ligowy

Datum N, 22. Kwi. 2018 Beginn 17:00
Jeziorak Iława
Jeziorak Iława
Polonia Iłowo
Polonia Iłowo
-:-

Terminarz Jezioraka

Klasa okręgowa 2017/18 - runda wiosenna
16. 09.05, 17:00 (w) - Radomniak Radomno (przełożony)
17. 24.03, 16:00 (d) - GKS Stawiguda 3:0 (2:0)
18. 31.03, 16:00 (w) - Ewingi Zalewo 4:0 (1:0)
19. 07.04, 16:00 (d) - Kormoran Zwierzewo 6:0 (3:0)
20. 15.04, 16:00 (w) - Płomień Turznica 6:1 (1:1)
21. 22.04, 17:00 (d) - Polonia Iłowo
22. 29.04, 15:30 (w) - Kaczkan Huragan II Morąg
23. 05.05, 17:00 (d) - Dąb Kadyny
24. 12.05, 17:00 (w) - Polonia Pasłęk
25. 19.05, 17:00 (w) - Czarni Rudzienice
26. 26.05, 17:00 (d) - Osa Ząbrowo
27. 30.05, 17:00 (w) - Orzeł Janowiec Kościelny
28. 02.06, 17:00 (d) - Fortuna Gągławki
29. 09.06, 17:00 (w) - Olimpia Olsztynek
30. 17.06, 14:00 (d) - Delfin Rybno
 
 
(d) - dom, (w) - wyjazd

Strzelcy Jezioraka

Klasa okręgowa 2017/18
 
BRAMKI:
22. Wojciech Figurski
11. Daniel Madej, Łukasz Suchocki
10. Radosław Galas
4. Łukasz Święty,Krzysztof Kressin, Rafał Kuchnik
2. Michał Foj
1. Jakub Słomski, Aleksander Krajewski, Dawid Kowalski
+ Słotki (samobójcza, Kormoran Zwierzewo)
 
Wojewódzki Puchar Polski 2017/18
 
BRAMKI:
3. Wojciech Figurski
2. Daniel Madej, Łukasz Suchocki
1. Łukasz Święty
+ Marcin Żarnoch (samobójcza, SKS Szczytno)
 

Redakcja - dołącz do nas!

Budujemy Redakcje JeziorakIlawaPl promo

Plan treningów Akademii

Wspierają nas

Miasto IławaIławskie Centrum Sportu Turystyki i Rekreacji

Pamiątkowe Karty Jezioraka

Bedra slomski karty 22 04 2018
Jeziorak Ilawa 1procent za 2017 rok tonicniekosztuje
Rodzina Jezioraka 2018 promo
JeziorakTV

Sponsorzy - dołącz do nas!

  
Buła & Burger IławaDrukarnia WPPRINT IławaFinishparkiet Nowe Miasto LubawskiePartner AGD RTV Iławasponsor motiv studiosponsor waran produkcja meblisponsor auto serwis lukasz bednarskisponsor port 110sponsor widrosponsor alibaba ilawa