header b

Rodzina Jezioraka

Łukasz Fabiański dołączył do Rodziny Jezioraka! [ARCHIWALNE ZDJĘCIA]

Brzmi to może nieprawdopodobnie, ale to takie są fakty. Do Rodziny Jezioraka dołączył jeden z najlepszych polskich bramkarzy – Łukasz Fabiański. Jak to możliwe? Okazuje się, że reprezentant Polski ma sporo wspólnego z Iławą, a wszystko za sprawą wychowanka Jezioraka Grzegorza Sobiecha, który opowiedział nam o przyjaźni z „Fabianem” i pokazał kilka archiwalnych zdjęć.

Da Grasso Iława znów dodaje nam energii po wyczerpującym meczu

Po sobotnim meczu rozgrywanym w upale (6:0 z Fortuną Gągławki) znów mogliśmy liczyć na naszego Partnera - pizzerię Da Grasso Iława. Chwilę po ostatnim gwizdku sędziego Jarosława Kosobuckiego na stadion wjechały świeżutkie pizze, które z pewnością dodały energii całej drużynie. Po raz kolejny dziękujemy za wsparcie, a członków Rodziny Jezioraka zapraszamy do Da Grasso przy ul. Sobieskiego - na miejscu w lokalu duża pizza w cenie małej po okazaniu legitymacji członkowskiej.

Program Walnego Zebrania Sprawozdawczo-Wyborczego ITS Jeziorak Iława

Drodzy Kibice i Sympatycy Jezioraka. Już 4 czerwca 2018 roku w poniedziałek na Hali Sportowo-Widowiskowej w Iławie odbędzie się Walne Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze ITS Jeziorak Iława. Zapraszamy wszystkich Członków Klubu. Początek o godz. 18:30 (II godz. 19:00). Zapoznaj się z programem zebrania.

Pomeczowa energia od pizzerii Da Grasso Iława

Drużyna Jezioraka włożyła w mecz z Osą Ząbrowo (11:0) sporo wysiłku. Jednak mamy Partnera, który dba o to, by zawodnicy jak najszybciej się zregenerowali. To pizzeria Da Grasso Iława, której serdecznie dziękujemy za pizze. Przypomnijmy, że dla członków Rodziny Jezioraka jest promocja na miejscu w lokalu Da Grasso przy ul. Sobieskiego. Duża pizza w cenie małej po okazaniu karty członkowskiej.

Przedszkole Pluszak z wizytą na stadionie [ZDJĘCIA]

Dnia 15.05.2018 r. gościliśmy na stadionie dzieci oraz opiekunki z Przedszkola Pluszak. "Wycieczkę" na stadion z pewnością możemy zaliczyć do udanych. Zwiedzenia izby pamięci, trybuny, szatni oraz boisk a przede wszystkim przejażdżka autobusem w klubowych barwach - na takie atrakcje mogły liczyć przedszkolaki.

Walne Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze

Zarząd ITS Jeziorak Iława informuje, że Walne Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze klubu odbędzie się 4 czerwca 2018 r. (poniedziałek) na Hali Sportowo-Widowiskowej w Iławie przy ulicy Niepodległości 11B. Pierwszy termin zebrania to godz. 18:30, zaś drugi - godz. 19:00. Zapraszamy wszystkich Członków i sympatyków Jezioraka oraz prosimy o zabranie ze sobą legitymacji członkowskiej.

Dołącz do Rodziny Jezioraka!

Program partnerski Rodziny Jezioraka wystartował na początku 2018 roku i rozwija się niezwykle prężnie. Nasz projekt zrzesza grono sponsorów, którzy oferują drobne upusty członkom klubu w zamian za okazanie ważnej legitymacji. Aby zostać sponsorem Jezioraka i przystąpić do programu partnerskiego wystarczy wybrać interesującą nas formę wspierania klubu w ofercie dla biznesu oraz skontaktować się z reprezentantami klubu:
-prezesem Andrzejem Sobiechem (tel. 601 671 603)
lub
-wiceprezesem ds. organizacyjnych Zbigniewem Szczypińskim (tel. 604 757 526).

Bar Alibaba Iława nowym sponsorem Jezioraka

Niezmiernie miło jest nam poinformować, że do grona sponsorów dołączył Bar Alibaba Iława. Jest to restauracja, która jako jedna z pierwszych zapoczątkowała w Iławie popularyzację dań typu kebab.

Port 110 nowym sponsorem Jezioraka

 
Niezmiernie miło jest nam poinformować, że do naszej Rodziny Jezioraka dołączył Hotel Port 110, który znajduje się w najbardziej atrakcyjnym punkcie Iławy nad malowniczym Jeziorem Jeziorak, a miejsce to nazywane jest Bramą Mazur. Dawniej ośrodek wypoczynkowy “Perkoz”, dziś -  przebudowany i w pełni zmodernizowany, nowoczesny hotel trzygwiazdkowy.

Zostań członkiem klubu na meczu z GKS-em Stawiguda

W sobotę 24 marca nasi piłkarze grają pierwszy domowy mecz w rundzie wiosennej. Zmierzą się z GKS-em Stawiguda. Każdy kibic będzie mógł zostać członkiem Rodziny Jezioraka podczas meczu, wystarczy podczas przerwy odwiedzić biuro klubu. Karty drukowane są na miejscu!
 

MOTIV STUDIO nowym sponsorem Jezioraka

Niezmiernie miło jest nam poinformować, że MOTIV STUDIO zostało nowym sponsorem Jezioraka. MOTIV to studio architektoniczne o innowacyjnym podejściu i najnowocześniejszej technologii.

Zniżka dla Rodziny Jezioraka w sklepie PARTNER AGD RTV

Chcielibyśmy poinformować, że kolejna firma oferuje zniżkę na swoje produkty po okazaniu ważnej legitymacji członkowskiej. W sklepie PARTNER AGD RTV przy ulicy Ostródzkiej 54 w Iławie otrzymacie 5% rabatu na artykuły gospodarstwa domowego oraz elektronikę użytkową. 

W piątek u naszego PARTNERA wielkie otwarcie po remoncie!

Nowy wystrój Salonu, promocyjne ceny na najbardziej atrakcyjne produkty, licytacje towaru nawet od 1 zł, honorowana Karta Dużej Rodziny oraz oczywiście rabaty dla członków Rodziny Jezioraka! Serdecznie zapraszamy na wielkie otwarcie po remoncie naszego partnera - Salonu Partner AGD RTV w Iławie w Galerii Europa Center przy ul. Ostródzkiej 54. A to wszystko już w dniach 9-10 marca 2018 od godz. 9:00.

PARTNER AGD RTV IŁAWA nowym partnerem Jezioraka

Niezmiernie miło jest nam poinformować, że do Rodziny Jezioraka dołączył kolejny partner. PARTNER AGD RTV IŁAWA znajduje się przy ulicy Ostródzkiej 54 w Centrum Handlowym EUROPA CENTER.

Konkurs plastyczny dla uczniów szkół podstawowych

Chcielibyśmy poinformować, że z początkiem lutego zgłosiliśmy się do szkół podstawowych w Iławie z możliwością wzięcia udziału w konkursie plastycznym związanym z naszym klubem. Chęć wyraziła wyłącznie Szkoła Podstawowa nr 1 i to jej uczniowie wygrają karty członkowskie ufundowane przez wiernego kibica Dawida Celanowicza, który pomimo przebywania na emigracji serce zostawił w Iławie.

Najbliższy mecz ligowy

Datum So, 11. Sie. 2018 Beginn 00:00
Jeziorak Iława
Jeziorak Iława
GKS Wikielec
GKS Wikielec
-:-

Terminarz Jezioraka

Sparingi - Lato 2018
 
20.07.2018 (w) - Wkra Żuromin
25.07.2018 (w) - Gedania Gdańsk
28.07.2018 (d) - Sparta Brodnica
01.08.2018 (w) - Pomezania Malbork
 
(w) - wyjazd
(d) - dom

Strzelcy Jezioraka

Sparingi - Lato 2018
 
BRAMKI:
 
 
ASYSTY:
 

Redakcja - dołącz do nas!

Budujemy Redakcje JeziorakIlawaPl promo

Plan treningów Akademii

Wspierają nas

Miasto IławaIławskie Centrum Sportu Turystyki i Rekreacji

Pamiątkowe Karty Jezioraka

Karty Pasik Sobiech Dudkiewicz premiera
Jeziorak Ilawa 1procent za 2017 rok tonicniekosztuje
Rodzina Jezioraka 2018 promo
JeziorakTV

Sponsorzy - dołącz do nas!

  
Buła & Burger IławaDrukarnia WPPRINT IławaFinishparkiet Nowe Miasto LubawskiePartner AGD RTV Iławasponsor motiv studiosponsor waran produkcja meblisponsor auto serwis lukasz bednarskisponsor port 110sponsor widrosponsor alibaba ilawasponsor wodna farma