header b

Zarząd ITS Jeziorak Iława - kadencja 2016 - 2020
 
Prezes: Andrzej Sobiech tel. 601 671 603
Wiceprezes ds. organizacyjnych Mariusz Wilk tel. 535 087 090
Wiceprezes ds. finansowych Miłosz Konecki tel. 668 386 486
Wiceprezes ds. piłki ręcznej Łukasz Kamiński tel. 600 982 425
Wiceprezes ds. tenisa stołowego Włodzimierz Siudziński tel. 504 620 168
Wiceprezes ds. sportów walki Roman Jabłoński tel. 500 119 284
Skarbnik Adam Łazicki tel. 509 469 664
Członek zarządu Łukasz Zawłocki tel. 503 143 273
Członek zarządu Rafał Brzóska tel. 606 639 613
Członek zarządu Krystian Knobelzdorf tel. 506 427 884
Członek zarządu Miłosz Kapciński tel. 
 
Komisja rewizyjna ITS Jeziorak Iława - kadencja 2016 - 2020
 
Przewodniczący Waldemar Szczypski
tel. 604 218 699
Członek Magda Pieńczewska tel. 889 372 237
Członek Karol Synowiec tel. 519 607 743
 
Biuro Klubu
 
Dyrektor Klubu: Zbigniew Szczypiński | tel. 604 757 526 |
 
Sekretariat klubu: Jakub Pączkowski | tel. 660 277 652 | dzwonić od poniedziałku do piątku od 8:00 do 12:00

Tabela - Klasa okręgowa 2017/18

Najbliższy mecz ligowy


Dokładny termin meczu nie jest jeszcze znany.

Terminarz Jezioraka

Klasa okręgowa 2017/18 - runda wiosenna
16. 09.05, 17:00 (w) - Radomniak Radomno (przełożony) 2:0 (2:0)
17. 24.03, 16:00 (d) - GKS Stawiguda 3:0 (2:0)
18. 31.03, 16:00 (w) - Ewingi Zalewo 4:0 (1:0)
19. 07.04, 16:00 (d) - Kormoran Zwierzewo 6:0 (3:0)
20. 15.04, 16:00 (w) - Płomień Turznica 6:1 (1:1)
21. 22.04, 17:00 (d) - Polonia Iłowo 6:0 (1:0)
22. 29.04, 15:30 (w) - Kaczkan Huragan II Morąg 2:2 (1:1)
23. 05.05, 17:00 (d) - Dąb Kadyny 2:1 (1:1)
24. 13.05, 17:00 (w) - Polonia Pasłęk 1:0 (1:0)
25. 19.05, 17:00 (w) - Czarni Rudzienice 7:2 (3:2)
26. 26.05, 17:00 (d) - Osa Ząbrowo 11:0 (6:0)
27. 30.05, 17:00 (w) - Orzeł Janowiec Kościelny 0:2 (0:1)
28. 02.06, 17:00 (d) - Fortuna Gągławki 6:0 (1:0)
29. 09.06, 17:00 (w) - Olimpia Olsztynek 1:1 (1:1)
30. 16.06, 17:00 (d) - Delfin Rybno 6:3 (2:1)
 
 
(d) - dom, (w) - wyjazd

Strzelcy Jezioraka

Klasa okręgowa 2017/18
 
BRAMKI:
36. Wojciech Figurski
19. Daniel Madej
16. Radosław Galas
14. Łukasz Suchocki
8. Łukasz Święty
4. Rafał Kuchnik, Krzysztof Kressin
3. Michał Foj, Remigiusz Parulis
2. Jakub Słomski, Dawid Kowalski
1. Aleksander Krajewski, Tomasz Kaszlewicz, Jakub Gula
+ Słotki (samobójcza, Kormoran Zwierzewo), Piotr Kuper (samobójcza, Huragan II Morąg)
 
ASYSTY:
19. Madej
11. Suchocki
10. Galas
8. Foj, Święty
6. Kowalski
5. Figurski, Kuchnik, Parulis
2. Gula, Kaszlewicz, Kressin
1. Krajewski
 
Wojewódzki Puchar Polski 2017/18
 
BRAMKI:
3. Wojciech Figurski
2. Daniel Madej, Łukasz Suchocki
1. Łukasz Święty
+ Marcin Żarnoch (samobójcza, SKS Szczytno)
 
ASYSTY:
2. Suchocki, Kowalski, Figurski
1. Parulis, Święty

Redakcja - dołącz do nas!

Budujemy Redakcje JeziorakIlawaPl promo

Plan treningów Akademii

Wspierają nas

Miasto IławaIławskie Centrum Sportu Turystyki i Rekreacji

Pamiątkowe Karty Jezioraka

Karty Pasik Sobiech Dudkiewicz premiera
Jeziorak Ilawa 1procent za 2017 rok tonicniekosztuje
Rodzina Jezioraka 2018 promo
JeziorakTV

Sponsorzy - dołącz do nas!

  
Buła & Burger IławaDrukarnia WPPRINT IławaFinishparkiet Nowe Miasto LubawskiePartner AGD RTV Iławasponsor motiv studiosponsor waran produkcja meblisponsor auto serwis lukasz bednarskisponsor port 110sponsor widrosponsor alibaba ilawasponsor wodna farma