header b


Miejsce   Drużyna M Z R P Pkt Br+ Br- +/- Forma
1 Jeziorak Iława 20 19 1 0 58 78 7 71 WygranaWygranaWygranaWygranaWygrana
2 Olimpia Olsztynek 21 12 6 3 42 60 29 31 RemisRemisWygranaPorażkaWygrana
3 Dąb Kadyny 20 13 1 6 40 55 35 20 WygranaWygranaWygranaWygranaPorażka
4 Delfin Rybno 21 11 5 5 38 78 30 48 PorażkaWygranaWygranaWygranaWygrana
5 Ewingi Zalewo 21 11 3 7 36 38 40 -2 PorażkaPorażkaRemisWygranaWygrana
6 Kaczkan Huragan II Morąg 20 10 1 9 31 47 37 10 PorażkaWygranaWygranaPorażkaWygrana
7 Polonia Pasłęk 20 9 1 10 28 36 51 -15 RemisPorażkaPorażkaWygranaPorażka
8 Płomień Turznica 20 8 3 9 27 40 63 -23 PorażkaPorażkaPorażkaPorażkaWygrana
9 Radomniak Radomno 20 8 1 11 25 50 64 -14 PorażkaWygranaWygranaWygranaPorażka
10 Polonia Iłowo 21 7 4 10 25 43 45 -2 WygranaWygranaPorażkaPorażkaPorażka
11 Osa Ząbrowo 21 7 3 11 24 31 59 -28 WygranaPorażkaWygranaPorażkaRemis
12 Orzeł Janowiec Kościelny 20 6 5 9 23 37 48 -11 RemisPorażkaPorażkaRemisPorażka
13 Kormoran Zwierzewo 20 6 4 10 22 35 53 -18 PorażkaPorażkaPorażkaRemisRemis
14 GKS Stawiguda 20 5 3 12 18 34 56 -22 PorażkaRemisPorażkaRemisWygrana
15 Czarni Rudzienice 21 3 7 11 16 34 50 -16 WygranaRemisRemisRemisPorażka
16 Fortuna Gągławki 20 3 2 15 11 26 55 -29 RemisRemisPorażkaPorażkaPorażka

Miejsce   Drużyna M Z R P Pkt Br+ Br- +/- Forma
1 Jeziorak Iława 11 11 0 0 33 48 5 43 WygranaWygranaWygranaWygranaWygrana
2 Delfin Rybno 11 9 1 1 28 61 13 48 PorażkaWygranaWygranaWygranaWygrana
3 Olimpia Olsztynek 10 8 2 0 26 36 10 26 RemisRemisWygranaPorażkaWygrana
4 Dąb Kadyny 11 7 0 4 21 32 19 13 WygranaWygranaWygranaWygranaPorażka
5 Ewingi Zalewo 10 6 1 3 19 22 16 6 PorażkaPorażkaRemisWygranaWygrana
6 Kaczkan Huragan II Morąg 9 6 1 2 19 22 10 12 PorażkaWygranaWygranaPorażkaWygrana
7 Polonia Pasłęk 9 6 0 3 18 16 12 4 RemisPorażkaPorażkaWygranaPorażka
8 Radomniak Radomno 9 6 0 3 18 25 19 6 PorażkaWygranaWygranaWygranaPorażka
9 Polonia Iłowo 11 5 2 4 17 29 17 12 WygranaWygranaPorażkaPorażkaPorażka
10 Osa Ząbrowo 11 4 3 4 15 20 22 -2 WygranaPorażkaWygranaPorażkaRemis
11 Płomień Turznica 10 4 2 4 14 25 32 -7 PorażkaPorażkaPorażkaPorażkaWygrana
12 Czarni Rudzienice 11 3 3 5 12 20 21 -1 WygranaRemisRemisRemisPorażka
13 Kormoran Zwierzewo 10 3 3 4 12 19 29 -10 PorażkaPorażkaPorażkaRemisRemis
14 GKS Stawiguda 9 3 2 4 11 19 19 0 PorażkaRemisPorażkaRemisWygrana
15 Orzeł Janowiec Kościelny 11 2 4 5 10 23 24 -1 RemisPorażkaPorażkaRemisPorażka
16 Fortuna Gągławki 10 1 1 8 4 12 25 -13 RemisRemisPorażkaPorażkaPorażka

Miejsce   Drużyna M Z R P Pkt Br+ Br- +/- Forma
1 Jeziorak Iława 9 8 1 0 25 30 2 28 WygranaWygranaWygranaWygranaWygrana
2 Dąb Kadyny 9 6 1 2 19 23 16 7 WygranaWygranaWygranaWygranaPorażka
3 Ewingi Zalewo 11 5 2 4 17 16 24 -8 PorażkaPorażkaRemisWygranaWygrana
4 Olimpia Olsztynek 11 4 4 3 16 24 19 5 RemisRemisWygranaPorażkaWygrana
5 Orzeł Janowiec Kościelny 9 4 1 4 13 14 24 -10 RemisPorażkaPorażkaRemisPorażka
6 Płomień Turznica 10 4 1 5 13 15 31 -16 PorażkaPorażkaPorażkaPorażkaWygrana
7 Kaczkan Huragan II Morąg 11 4 0 7 12 25 27 -2 PorażkaWygranaWygranaPorażkaWygrana
8 Delfin Rybno 10 2 4 4 10 17 17 0 PorażkaWygranaWygranaWygranaWygrana
9 Kormoran Zwierzewo 10 3 1 6 10 16 24 -8 PorażkaPorażkaPorażkaRemisRemis
10 Polonia Pasłęk 11 3 1 7 10 20 39 -19 RemisPorażkaPorażkaWygranaPorażka
11 Osa Ząbrowo 10 3 0 7 9 11 37 -26 WygranaPorażkaWygranaPorażkaRemis
12 Polonia Iłowo 10 2 2 6 8 14 28 -14 WygranaWygranaPorażkaPorażkaPorażka
13 Radomniak Radomno 11 2 1 8 7 25 45 -20 PorażkaWygranaWygranaWygranaPorażka
14 GKS Stawiguda 11 2 1 8 7 15 37 -22 PorażkaRemisPorażkaRemisWygrana
15 Fortuna Gągławki 10 2 1 7 7 14 30 -16 RemisRemisPorażkaPorażkaPorażka
16 Czarni Rudzienice 10 0 4 6 4 14 29 -15 WygranaRemisRemisRemisPorażka


Tabela - Klasa okręgowa 2017/18

Najbliższy mecz ligowy

Datum N, 29. Kwi. 2018 Beginn 15:30
Kaczkan Huragan II Morąg
Kaczkan Huragan II Morąg
Jeziorak Iława
Jeziorak Iława
-:-

Terminarz Jezioraka

Klasa okręgowa 2017/18 - runda wiosenna
16. 09.05, 17:00 (w) - Radomniak Radomno (przełożony)
17. 24.03, 16:00 (d) - GKS Stawiguda 3:0 (2:0)
18. 31.03, 16:00 (w) - Ewingi Zalewo 4:0 (1:0)
19. 07.04, 16:00 (d) - Kormoran Zwierzewo 6:0 (3:0)
20. 15.04, 16:00 (w) - Płomień Turznica 6:1 (1:1)
21. 22.04, 17:00 (d) - Polonia Iłowo 6:0 (1:0)
22. 29.04, 15:30 (w) - Kaczkan Huragan II Morąg
23. 05.05, 17:00 (d) - Dąb Kadyny
24. 12.05, 17:00 (w) - Polonia Pasłęk
25. 19.05, 17:00 (w) - Czarni Rudzienice
26. 26.05, 17:00 (d) - Osa Ząbrowo
27. 30.05, 17:00 (w) - Orzeł Janowiec Kościelny
28. 02.06, 17:00 (d) - Fortuna Gągławki
29. 09.06, 17:00 (w) - Olimpia Olsztynek
30. 17.06, 14:00 (d) - Delfin Rybno
 
 
(d) - dom, (w) - wyjazd

Strzelcy Jezioraka

Klasa okręgowa 2017/18
 
BRAMKI:
23. Wojciech Figurski
14. Łukasz Suchocki
11. Radosław Galas, Daniel Madej
4. Łukasz Święty, Krzysztof Kressin, Rafał Kuchnik
2. Michał Foj
1. Jakub Słomski, Aleksander Krajewski, Dawid Kowalski, Remigiusz Parulis
+ Słotki (samobójcza, Kormoran Zwierzewo)
 
ASYSTY:
17. Madej
7. Galas, Suchocki
6. Foj
5. Kowalski
4. Parulis, Kuchnik
3. Figurski
2. Święty
1. Kressin, Krajewski, Gula, Kaszlewicz

Wojewódzki Puchar Polski 2017/18
 
BRAMKI:
3. Wojciech Figurski
2. Daniel Madej, Łukasz Suchocki
1. Łukasz Święty
+ Marcin Żarnoch (samobójcza, SKS Szczytno)
 
ASYSTY:
2. Suchocki, Kowalski, Figurski
1. Parulis, Święty

Redakcja - dołącz do nas!

Budujemy Redakcje JeziorakIlawaPl promo

Plan treningów Akademii

Wspierają nas

Miasto IławaIławskie Centrum Sportu Turystyki i Rekreacji

Pamiątkowe Karty Jezioraka

Bedra slomski karty 22 04 2018
Jeziorak Ilawa 1procent za 2017 rok tonicniekosztuje
Rodzina Jezioraka 2018 promo
JeziorakTV

Sponsorzy - dołącz do nas!