header b

Match preview: Ewingi Zalewo - Kaczkan Huragan II Morąg | 2017/2018 Klasa okręgowa

 
Ewingi Zalewo vs Kaczkan Huragan II Morąg

Match details

Match Date: sobota, 17. marzec 2018
Match Time: 15:30 h
 

Head-to-head

Ewingi Zalewo Stats Kaczkan Huragan II Morąg
50,17% Chances 49,84%
5 Current rank 6
20 Matches 19
10/3/7 W/D/L (Total) 9/1/9
6/1/3 W/D/L (Home) 6/1/2
4/2/4 W/D/L (Away) 3/0/7
33 Points 28
37 : 40 Goals 45 : 36
-3 Difference 9
Ewingi Zalewo - Radomniak Radomno 4:1 Highest won home Kaczkan Huragan II Morąg - Płomień Turznica 4:0
Ewingi Zalewo - Jeziorak Iława 0:4 Highest loss home Kaczkan Huragan II Morąg - Dąb Kadyny 0:1
GKS Stawiguda - Ewingi Zalewo 0:3 Highest won away Płomień Turznica - Kaczkan Huragan II Morąg 1:7
Delfin Rybno - Ewingi Zalewo 9:1 Highest loss away Polonia Iłowo - Kaczkan Huragan II Morąg 3:0


History of matches

2017/2018 Klasa okręgowa
1 sobota, 12 sierpień 2017 17:00 Kaczkan Huragan II Morąg - Ewingi Zalewo 4 - 2
16 sobota, 17 marzec 2018 15:30 Ewingi Zalewo - Kaczkan Huragan II Morąg 4 - 1

Tabela - Klasa okręgowa 2017/18

Najbliższy mecz ligowy

Datum N, 22. Kwi. 2018 Beginn 17:00
Jeziorak Iława
Jeziorak Iława
Polonia Iłowo
Polonia Iłowo
-:-

Terminarz Jezioraka

Klasa okręgowa 2017/18 - runda wiosenna
16. 09.05, 17:00 (w) - Radomniak Radomno (przełożony)
17. 24.03, 16:00 (d) - GKS Stawiguda 3:0 (2:0)
18. 31.03, 16:00 (w) - Ewingi Zalewo 4:0 (1:0)
19. 07.04, 16:00 (d) - Kormoran Zwierzewo 6:0 (3:0)
20. 15.04, 16:00 (w) - Płomień Turznica 6:1 (1:1)
21. 22.04, 17:00 (d) - Polonia Iłowo
22. 29.04, 15:30 (w) - Kaczkan Huragan II Morąg
23. 05.05, 17:00 (d) - Dąb Kadyny
24. 12.05, 17:00 (w) - Polonia Pasłęk
25. 19.05, 17:00 (w) - Czarni Rudzienice
26. 26.05, 17:00 (d) - Osa Ząbrowo
27. 30.05, 17:00 (w) - Orzeł Janowiec Kościelny
28. 02.06, 17:00 (d) - Fortuna Gągławki
29. 09.06, 17:00 (w) - Olimpia Olsztynek
30. 17.06, 14:00 (d) - Delfin Rybno
 
 
(d) - dom, (w) - wyjazd

Strzelcy Jezioraka

Klasa okręgowa 2017/18
 
BRAMKI:
22. Wojciech Figurski
11. Daniel Madej, Łukasz Suchocki
10. Radosław Galas
4. Łukasz Święty,Krzysztof Kressin, Rafał Kuchnik
2. Michał Foj
1. Jakub Słomski, Aleksander Krajewski, Dawid Kowalski
+ Słotki (samobójcza, Kormoran Zwierzewo)
 
Wojewódzki Puchar Polski 2017/18
 
BRAMKI:
3. Wojciech Figurski
2. Daniel Madej, Łukasz Suchocki
1. Łukasz Święty
+ Marcin Żarnoch (samobójcza, SKS Szczytno)
 

Redakcja - dołącz do nas!

Budujemy Redakcje JeziorakIlawaPl promo

Plan treningów Akademii

Wspierają nas

Miasto IławaIławskie Centrum Sportu Turystyki i Rekreacji

Pamiątkowe Karty Jezioraka

Bedra slomski karty 22 04 2018
Jeziorak Ilawa 1procent za 2017 rok tonicniekosztuje
Rodzina Jezioraka 2018 promo
JeziorakTV

Sponsorzy - dołącz do nas!

  
Buła & Burger IławaDrukarnia WPPRINT IławaFinishparkiet Nowe Miasto LubawskiePartner AGD RTV Iławasponsor motiv studiosponsor waran produkcja meblisponsor auto serwis lukasz bednarskisponsor port 110sponsor widrosponsor alibaba ilawa