header b

Może i Daniel Madej nie strzela w tym sezonie tak, jak w poprzednim, ale nikt nie dogrywa piłek tak, jak on. W meczu z Osą w Ząbrowie asystował przy golach Krzysztofa Kressina, Wojciecha Figurskiego i przy pierwszym z dwóch trafień Rafała Kuchnika. Bramkę zdobył też Aleksander Krajewski, a mecz zakończył się zwycięstwem Jezioraka 5:0 (2:0).
 
Osa Ząbrowo - Jeziorak Iława 0:5 (0:2)
Kressin 31, Figurski 45, Krajewski 65, Kuchnik 72, 82
 
Żółte kartki: Marciniak, Harmaciński - Święty, Słomski, Krajewski, Galas
 
Osa: Chodowiec (90 Gałecki), Szczypiński, Zakrzewski, Dedek, Czarnowski, Marciniak, Nakonieczny, Wenderski, Harmaciński, Pietruszewski, Olszewski (29 Ł. Rodak)
 
Jeziorak: Jędrzejewski, Foj (60 Kaszlewicz), Kressin, Słomski (75 Wantowski), Kowalski, Galas, Parulis (78 Wojtczuk), Święty (66 Kuchnik), Krajewski (78 Owczarek), Madej, Figurski
 
Sędzia główny: Mateusz Korneluk
 
Sędziowie asystenci: Maciej Godlejewski, Tomasz Radziszewski

Tabela - Klasa okręgowa 2017/18

Najbliższy mecz ligowy

Datum N, 29. Kwi. 2018 Beginn 15:30
Kaczkan Huragan II Morąg
Kaczkan Huragan II Morąg
Jeziorak Iława
Jeziorak Iława
-:-

Terminarz Jezioraka

Klasa okręgowa 2017/18 - runda wiosenna
16. 09.05, 17:00 (w) - Radomniak Radomno (przełożony)
17. 24.03, 16:00 (d) - GKS Stawiguda 3:0 (2:0)
18. 31.03, 16:00 (w) - Ewingi Zalewo 4:0 (1:0)
19. 07.04, 16:00 (d) - Kormoran Zwierzewo 6:0 (3:0)
20. 15.04, 16:00 (w) - Płomień Turznica 6:1 (1:1)
21. 22.04, 17:00 (d) - Polonia Iłowo 6:0 (1:0)
22. 29.04, 15:30 (w) - Kaczkan Huragan II Morąg
23. 05.05, 17:00 (d) - Dąb Kadyny
24. 12.05, 17:00 (w) - Polonia Pasłęk
25. 19.05, 17:00 (w) - Czarni Rudzienice
26. 26.05, 17:00 (d) - Osa Ząbrowo
27. 30.05, 17:00 (w) - Orzeł Janowiec Kościelny
28. 02.06, 17:00 (d) - Fortuna Gągławki
29. 09.06, 17:00 (w) - Olimpia Olsztynek
30. 17.06, 14:00 (d) - Delfin Rybno
 
 
(d) - dom, (w) - wyjazd

Strzelcy Jezioraka

Klasa okręgowa 2017/18
 
BRAMKI:
23. Wojciech Figurski
14. Łukasz Suchocki
11. Radosław Galas, Daniel Madej
4. Łukasz Święty,Krzysztof Kressin, Rafał Kuchnik
2. Michał Foj
1. Jakub Słomski, Aleksander Krajewski, Dawid Kowalski, Remigiusz Parulis
+ Słotki (samobójcza, Kormoran Zwierzewo)
 
Wojewódzki Puchar Polski 2017/18
 
BRAMKI:
3. Wojciech Figurski
2. Daniel Madej, Łukasz Suchocki
1. Łukasz Święty
+ Marcin Żarnoch (samobójcza, SKS Szczytno)
 

Redakcja - dołącz do nas!

Budujemy Redakcje JeziorakIlawaPl promo

Plan treningów Akademii

Wspierają nas

Miasto IławaIławskie Centrum Sportu Turystyki i Rekreacji

Pamiątkowe Karty Jezioraka

Bedra slomski karty 22 04 2018
Jeziorak Ilawa 1procent za 2017 rok tonicniekosztuje
Rodzina Jezioraka 2018 promo
JeziorakTV

Sponsorzy - dołącz do nas!

  
Buła & Burger IławaDrukarnia WPPRINT IławaFinishparkiet Nowe Miasto LubawskiePartner AGD RTV Iławasponsor motiv studiosponsor waran produkcja meblisponsor auto serwis lukasz bednarskisponsor port 110sponsor widrosponsor alibaba ilawa