header b

Drugi raz w tym sezonie Radosław Galas robi indywidualny rajd przez pół boiska i zdobywa bramkę. Płomieniowi Turznica strzelił jeszcze jedną, ale tym razem po wspólnej akcji z Tomaszem Kaszlewiczem. Do siatki trafili też Wojciech Figurski i Łukasz Suchocki, a mecz zakończył się zwycięstwem Jezioraka 4:0 (1:0). Zobacz akcję i gola Galasa. (JeziorakTV)
 
Jeziorak Iława - Płomień Turznica 4:0 (1:0)
Galas 17, 71, Figurski 59, Suchocki 90
 
Żółte kartki: Święty, Kuchnik
 
Jeziorak: Jędrzejewski, Kressin, Kowalski, Kaszlewicz (75 Słomski), Foj, Parulis (20 Kuchnik), Suchocki, Święty (82 Rzeźnikiewicz), Galas (77 Krajewski), Madej, Figurski
 
Płomień: Klimowski, Sadowski, Sztramski (84 Goszczyński), A. Teliszewski (75 Chiliński), R. Teliszewski, Brodziński (72 Żurański), Zglenicki (86 Maszkało), Krawczyk, Klimecki, Solis (41 Pietrulewicz), Świgoń (84 Wrzesiński)
 

Tabela - Klasa okręgowa 2017/18

Najbliższy mecz ligowy

Datum N, 29. Kwi. 2018 Beginn 15:30
Kaczkan Huragan II Morąg
Kaczkan Huragan II Morąg
Jeziorak Iława
Jeziorak Iława
-:-

Terminarz Jezioraka

Klasa okręgowa 2017/18 - runda wiosenna
16. 09.05, 17:00 (w) - Radomniak Radomno (przełożony)
17. 24.03, 16:00 (d) - GKS Stawiguda 3:0 (2:0)
18. 31.03, 16:00 (w) - Ewingi Zalewo 4:0 (1:0)
19. 07.04, 16:00 (d) - Kormoran Zwierzewo 6:0 (3:0)
20. 15.04, 16:00 (w) - Płomień Turznica 6:1 (1:1)
21. 22.04, 17:00 (d) - Polonia Iłowo 6:0 (1:0)
22. 29.04, 15:30 (w) - Kaczkan Huragan II Morąg
23. 05.05, 17:00 (d) - Dąb Kadyny
24. 12.05, 17:00 (w) - Polonia Pasłęk
25. 19.05, 17:00 (w) - Czarni Rudzienice
26. 26.05, 17:00 (d) - Osa Ząbrowo
27. 30.05, 17:00 (w) - Orzeł Janowiec Kościelny
28. 02.06, 17:00 (d) - Fortuna Gągławki
29. 09.06, 17:00 (w) - Olimpia Olsztynek
30. 17.06, 14:00 (d) - Delfin Rybno
 
 
(d) - dom, (w) - wyjazd

Strzelcy Jezioraka

Klasa okręgowa 2017/18
 
BRAMKI:
23. Wojciech Figurski
14. Łukasz Suchocki
11. Radosław Galas, Daniel Madej
4. Łukasz Święty, Krzysztof Kressin, Rafał Kuchnik
2. Michał Foj
1. Jakub Słomski, Aleksander Krajewski, Dawid Kowalski, Remigiusz Parulis
+ Słotki (samobójcza, Kormoran Zwierzewo)
 
ASYSTY:
17. Madej
7. Galas, Suchocki
6. Foj
5. Kowalski
4. Parulis, Kuchnik
3. Figurski
2. Święty
1. Kressin, Krajewski, Gula, Kaszlewicz

Wojewódzki Puchar Polski 2017/18
 
BRAMKI:
3. Wojciech Figurski
2. Daniel Madej, Łukasz Suchocki
1. Łukasz Święty
+ Marcin Żarnoch (samobójcza, SKS Szczytno)
 
ASYSTY:
2. Suchocki, Kowalski, Figurski
1. Parulis, Święty

Redakcja - dołącz do nas!

Budujemy Redakcje JeziorakIlawaPl promo

Plan treningów Akademii

Wspierają nas

Miasto IławaIławskie Centrum Sportu Turystyki i Rekreacji

Pamiątkowe Karty Jezioraka

Bedra slomski karty 22 04 2018
Jeziorak Ilawa 1procent za 2017 rok tonicniekosztuje
Rodzina Jezioraka 2018 promo
JeziorakTV

Sponsorzy - dołącz do nas!