header b

W bardzo dobrym stylu zainaugurowali sezon 2017/18 Klasy okręgowej piłkarze Jezioraka Iława. Przed własną publicznością pokonali Radomniaka Radomno 6:2 (3:1). Po dwie bramki dla iławian strzelili Daniel Madej i Wojciech Figurski, zaś po jednej Łukasz Suchocki i Radosław Galas. Dla gości oba gole zdobył Paweł Orzepowski.
 
Jeziorak Iława - Radomniak Radomno 6:2 (3:1)
Suchocki 3, Madej 6, 32 (k), Galas 55, Figurski 57, 75 - Orzepowski 23, 61
 
Żółte kartki: Foj, Suchocki, Kowalski - Lewicki
Czerwona kartka: Kuchnik 88 (Jeziorak, za odepchnięcie rywala)
 
Jeziorak: Jędrzejewski, Krajewski, Kowalski, Kaszlewicz (58 Słomski), Foj, Burny (76 Parulis), Suchocki, Madej (78 Wantowski), Święty (67 Kuchnik), Galas, Figurski
 
Radomniak: Komorowski, Skonieczka, Cichocki, Dikau (89 Kotewicz), Kościelski (68 Cieszewski), Lewicki, Grabowski (80 Cabaj), Górzyński D., Groszkowski (46 Kopiczyński), Orzepowski, Górzyński P. (90 Łukwiński)

Tabela - Klasa okręgowa 2017/18

Drużyna Mecze Punkty
1 Jeziorak Iława 3 9
2 Huragan II Morąg 3 9
3 Olimpia Olsztynek 3 7
4 Kormoran Zwierzewo 3 6
5 Delfin Rybno 3 5
6 Polonia Iłowo 3 4
7 Płomień Turznica 3 4
8 Dąb Kadyny 3 4
9 Osa Ząbrowo 3 4
10 Polonia Pasłęk 3 3
11 Fortuna Gągławki 3 3
12 Radomniak Radomno 3 3
13 Czarni Rudzienice 3 2
14 Orzeł Janowiec Kościelny 3 1
15 Ewingi Zalewo 3 1
16 GKS Stawiguda 3 1

Najbliższy mecz ligowy

Kolejka 4
So, 26. sierpnia. 2017 17:00
Kormoran Zwierzewo
Kormoran Zwierzewo
Jeziorak Iława
Jeziorak Iława
-:-

Terminarz Jezioraka

Klasa okręgowa 2017/18 - runda jesienna
1. 12.08, 17:00 (d) - Radomniak Radomno 6:2 (3:1)
2. 16.08, 17:00 (w) - GKS Stawiguda 3:0 (0:0)
3. 20.08, 16:00 (d) - Ewingi Zalewo 5:0 (0:0)
4. 26.08, 17:00 (w) - Kormoran Zwierzewo
5. 03.09, 16:00 (d) - Płomień Turznica
6. 09.09, 16:00 (w) - Polonia Iłowo
7. 16.09, 16:30 (d) - Huragan II Morąg
8. 23.09, 16:30 (w) - Dąb Kadyny
9. 30.09, 16:00 (d) - Polonia Pasłęk
10. 07.10, 16:00 (d) - Czarni Rudzienice
11. 14.10, 15:30 (w) - Osa Ząbrowo
12. 21.10, 15:00 (d) - Orzeł Janowiec Kościelny
13. 28.10, 15:00 (w) - Fortuna Gągławki
14. 05.11, 13:00 (d) - Olimpia Olsztynek
15. 11.11, 13:30 (w) - Delfin Rybno
16. 18.11, 13:00 (w) - Radomniak Radomno
 
Wojewódzki Puchar Polski 2017/18
 
runda wstępna
Mecz z rezerwami Sokoła Ostróda został odwołany z powodu wycofania się rywali z rozgrywek pucharowych.
 
I runda
05.08, 17:00 (w) - Osa Ząbrowo 3:1 (0:0)
 
1/16 finału
30.08, 17:00 (d) - SKS Szczytno
 
(d) - dom, (w) - wyjazd

Strzelcy Jezioraka

Klasa okręgowa 2017/18
 
BRAMKI:
5. Wojciech Figurski
4. Łukasz Suchocki
2. Daniel Madej, Radosław Galas
1. Łukasz Święty
 
ASYSTY:
4. Daniel Madej
2. Radosław Galas, Łukasz Święty
1. Michał Foj, Łukasz Suchocki
 
Wojewódzki Puchar Polski 2017/18
 
BRAMKI:
1. Wojciech Figurski, Łukasz Suchocki, Daniel Madej
 
ASYSTY:
1. Łukasz Święty, Wojciech Figurski, Łukasz Suchocki

Plan treningów Akademii

akademia terminy treningow

Wspierają nas

Miasto IławaIławskie Centrum Sportu Turystyki i Rekreacji

Pamiątkowe Karty Jezioraka

pamiatkowe karty jezioraka promo
Przekaż 1% podatku na Jeziorak!
Rodzina Jezioraka - dołącz do nas!
JeziorakTV

Sponsorzy - dołącz do nas!

    Auto Doktor, Susz ul. Sienkiewicza 1