header b

Zawodnicy Jezioraka nie mieli litości dla drużyny z Janowca Kościelnego, a wynik 8:0 był zdecydowanie najniższym wymiarem kary. Odblokował się Daniel Madej, znów strzelił Rafał Kuchnik, ale i tak największym wydarzeniem meczu był gol Dawida Kowalskiego, który 9 i pół roku czekał na swoją trzecią bramkę w karierze. Zobacz gola Kowala! (JeziorakTV)
 
Jeziorak Iława - Orzeł Janowiec Kościelny 8:0 (1:0)
Madej 11, 90 Kowalski 46, Kuchnik 59, Galas 67, Figurski 69, 87, Suchocki 81
 
Żółta kartka: Święty (Jeziorak)
 
Jeziorak: Jędrzejewski (80 Mazurowski), Foj (46 Kaszlewicz), Kressin (75 Wantowski), Słomski, Kowalski, Galas, Parulis (65 Krajewski), Święty (77 Gula), Madej, Suchocki (80 Wojtczuk), Kuchnik (60 Figurski)
 
Orzeł: S. Chabowski, Rogowski, Pokrzywnicki, Ł. Łaszczych, Wawrzyniak, Łochnicki, A. Chabowski, M. Czaplicki, Ginap (50 Sadowski), B. Łaszczych, Dzięgielewski (65 Jasiński)
 
Skład sędziowski: Sławomir Wiśniewski (sędzia główny), Damina Dębski (asystent nr 1), Robert Wyczałkowski (asystent nr 2)
 
Delegat: Piotr Dudkiewicz
 

Tabela - Klasa okręgowa 2017/18

Najbliższy mecz ligowy

Datum N, 29. Kwi. 2018 Beginn 15:30
Kaczkan Huragan II Morąg
Kaczkan Huragan II Morąg
Jeziorak Iława
Jeziorak Iława
-:-

Terminarz Jezioraka

Klasa okręgowa 2017/18 - runda wiosenna
16. 09.05, 17:00 (w) - Radomniak Radomno (przełożony)
17. 24.03, 16:00 (d) - GKS Stawiguda 3:0 (2:0)
18. 31.03, 16:00 (w) - Ewingi Zalewo 4:0 (1:0)
19. 07.04, 16:00 (d) - Kormoran Zwierzewo 6:0 (3:0)
20. 15.04, 16:00 (w) - Płomień Turznica 6:1 (1:1)
21. 22.04, 17:00 (d) - Polonia Iłowo 6:0 (1:0)
22. 29.04, 15:30 (w) - Kaczkan Huragan II Morąg
23. 05.05, 17:00 (d) - Dąb Kadyny
24. 12.05, 17:00 (w) - Polonia Pasłęk
25. 19.05, 17:00 (w) - Czarni Rudzienice
26. 26.05, 17:00 (d) - Osa Ząbrowo
27. 30.05, 17:00 (w) - Orzeł Janowiec Kościelny
28. 02.06, 17:00 (d) - Fortuna Gągławki
29. 09.06, 17:00 (w) - Olimpia Olsztynek
30. 17.06, 14:00 (d) - Delfin Rybno
 
 
(d) - dom, (w) - wyjazd

Strzelcy Jezioraka

Klasa okręgowa 2017/18
 
BRAMKI:
23. Wojciech Figurski
14. Łukasz Suchocki
11. Radosław Galas, Daniel Madej
4. Łukasz Święty,Krzysztof Kressin, Rafał Kuchnik
2. Michał Foj
1. Jakub Słomski, Aleksander Krajewski, Dawid Kowalski, Remigiusz Parulis
+ Słotki (samobójcza, Kormoran Zwierzewo)
 
Wojewódzki Puchar Polski 2017/18
 
BRAMKI:
3. Wojciech Figurski
2. Daniel Madej, Łukasz Suchocki
1. Łukasz Święty
+ Marcin Żarnoch (samobójcza, SKS Szczytno)
 

Redakcja - dołącz do nas!

Budujemy Redakcje JeziorakIlawaPl promo

Plan treningów Akademii

Wspierają nas

Miasto IławaIławskie Centrum Sportu Turystyki i Rekreacji

Pamiątkowe Karty Jezioraka

Bedra slomski karty 22 04 2018
Jeziorak Ilawa 1procent za 2017 rok tonicniekosztuje
Rodzina Jezioraka 2018 promo
JeziorakTV

Sponsorzy - dołącz do nas!

  
Buła & Burger IławaDrukarnia WPPRINT IławaFinishparkiet Nowe Miasto LubawskiePartner AGD RTV Iławasponsor motiv studiosponsor waran produkcja meblisponsor auto serwis lukasz bednarskisponsor port 110sponsor widrosponsor alibaba ilawa