header b

Drużyna III-ligowego Rolimpexu GKS Wikielec pewnie zwyciężyła z Jeziorakiem 4:0 i zasłużenie awansowała do ćwierćfinału Wojewódzkiego Pucharu Polski. Nasi rywale tym samym solidnie zrewanżowali się za pucharową porażkę (wygraliśmy 2:1) sprzed dwóch lat, kiedy występowaliśmy w B klasie.
 
Jeziorak Iława - Rolimpex GKS Wikielec 0:4 (0:2)
Wypniewski 28, Nowiński 45, Kacperek 77, Koprucki 81
 
Żółte kartki: Rzeźnikiewicz, Krajewski - Tomczyk
 
Jeziorak: Jędrzejewski, Krajewski (46 Foj), Kressin, Kaszlewicz, Kowalski (89 Słomski), Suchocki, Rzeźnikiewicz (61 Parulis), Madej, Święty (76 Kuchnik), Galas, Figurski
 
Rolimpex GKS: Malanowski, Kolcz, Koprucki, Jajkowski, Sagan, Kacperek, Piórkowski, Nowiński (78 Zasuwa), Sobociński (72 Tomczyk), Wypniewski (84 Zakrzewski), Śledź (46 Łukasik)
 
Dziś swoje 33. urodziny obchodzi napastnik Jezioraka Rafał Kuchnik. Wszystkiego najlepszego od Rodziny Jezioraka Kuch!

Tabela - Klasa okręgowa 2017/18

Najbliższy mecz ligowy

Datum N, 22. Kwi. 2018 Beginn 17:00
Jeziorak Iława
Jeziorak Iława
Polonia Iłowo
Polonia Iłowo
-:-

Terminarz Jezioraka

Klasa okręgowa 2017/18 - runda wiosenna
16. 09.05, 17:00 (w) - Radomniak Radomno (przełożony)
17. 24.03, 16:00 (d) - GKS Stawiguda 3:0 (2:0)
18. 31.03, 16:00 (w) - Ewingi Zalewo 4:0 (1:0)
19. 07.04, 16:00 (d) - Kormoran Zwierzewo 6:0 (3:0)
20. 15.04, 16:00 (w) - Płomień Turznica 6:1 (1:1)
21. 22.04, 17:00 (d) - Polonia Iłowo
22. 29.04, 15:30 (w) - Kaczkan Huragan II Morąg
23. 05.05, 17:00 (d) - Dąb Kadyny
24. 12.05, 17:00 (w) - Polonia Pasłęk
25. 19.05, 17:00 (w) - Czarni Rudzienice
26. 26.05, 17:00 (d) - Osa Ząbrowo
27. 30.05, 17:00 (w) - Orzeł Janowiec Kościelny
28. 02.06, 17:00 (d) - Fortuna Gągławki
29. 09.06, 17:00 (w) - Olimpia Olsztynek
30. 17.06, 14:00 (d) - Delfin Rybno
 
 
(d) - dom, (w) - wyjazd

Strzelcy Jezioraka

Klasa okręgowa 2017/18
 
BRAMKI:
22. Wojciech Figurski
11. Daniel Madej, Łukasz Suchocki
9. Radosław Galas
4. Łukasz Święty,Krzysztof Kressin, Rafał Kuchnik
2. Michał Foj
1. Jakub Słomski, Aleksander Krajewski, Dawid Kowalski, Remigiusz Parulis
+ Słotki (samobójcza, Kormoran Zwierzewo)
 
Wojewódzki Puchar Polski 2017/18
 
BRAMKI:
3. Wojciech Figurski
2. Daniel Madej, Łukasz Suchocki
1. Łukasz Święty
+ Marcin Żarnoch (samobójcza, SKS Szczytno)
 

Redakcja - dołącz do nas!

Budujemy Redakcje JeziorakIlawaPl promo

Plan treningów Akademii

Wspierają nas

Miasto IławaIławskie Centrum Sportu Turystyki i Rekreacji

Pamiątkowe Karty Jezioraka

Bedra slomski karty 22 04 2018
Jeziorak Ilawa 1procent za 2017 rok tonicniekosztuje
Rodzina Jezioraka 2018 promo
JeziorakTV

Sponsorzy - dołącz do nas!

  
Buła & Burger IławaDrukarnia WPPRINT IławaFinishparkiet Nowe Miasto LubawskiePartner AGD RTV Iławasponsor motiv studiosponsor waran produkcja meblisponsor auto serwis lukasz bednarskisponsor port 110sponsor widrosponsor alibaba ilawa