header b

Piłkarze Jezioraka oficjalnie mają wolne od treningów, ale i tak dbają o utrzymanie formy. Zarówno grają w rozgrywkach futsalowych, jak i... z własnej woli spotykają się raz w tygodniu na treningach. Przygotowania do rundy rewanżowej rozpoczynają 16 stycznia, a do połowy marca rozegrają 7 lub 8 gier kontrolnych.
 
Początek przygotowań do rundy wiosennej Klasy okręgowej 2017/18 trener Wojciech Figurski zaplanował na wtorek 16 stycznia. Zespół trenował będzie na obiektach w Iławie.
 
Plan gier kontrolnych Jezioraka - zima 2018
27.01, 12:00, Zawisza Bydgoszcz (lider A klasy, wyjazd)
03.02, 11:15, Amex-Bączek Unia Susz (IV liga, Iława)
10.02, 14:00, SKS Szczytno (Klasa okręgowa, Iława)
17.02, 16:00, Tęcza Miłomłyn (IV liga, Iława)
21.02, 18:00, Concordia Elbląg (IV liga, Elbląg)
03.03, Sokół Ostróda (III liga, miejsce I godzina do ustalenia)
10.03, 12:00, Pomezania Malbork (Klasa okręgowa, Iława)
17.03, LKS Różnowo (Klasa okręgowa)
 
Ostatni sparing z LKS-em Różnowo odbędzie się w przypadku, gdy z powodów atmosferycznych zostanie odwołana zaplanowana na 17 marca inauguracja rundy rewanżowej.

Tabela - Klasa okręgowa 2017/18

Najbliższy mecz ligowy

Datum So, 26. Maj. 2018 Beginn 17:00
Jeziorak Iława
Jeziorak Iława
Osa Ząbrowo
Osa Ząbrowo
-:-

Terminarz Jezioraka

Klasa okręgowa 2017/18 - runda wiosenna
16. 09.05, 17:00 (w) - Radomniak Radomno (przełożony) 2:0 (2:0)
17. 24.03, 16:00 (d) - GKS Stawiguda 3:0 (2:0)
18. 31.03, 16:00 (w) - Ewingi Zalewo 4:0 (1:0)
19. 07.04, 16:00 (d) - Kormoran Zwierzewo 6:0 (3:0)
20. 15.04, 16:00 (w) - Płomień Turznica 6:1 (1:1)
21. 22.04, 17:00 (d) - Polonia Iłowo 6:0 (1:0)
22. 29.04, 15:30 (w) - Kaczkan Huragan II Morąg 2:2 (1:1)
23. 05.05, 17:00 (d) - Dąb Kadyny 2:1 (1:1)
24. 13.05, 17:00 (w) - Polonia Pasłęk 1:0 (1:0)
25. 19.05, 17:00 (w) - Czarni Rudzienice 7:2 (3:2)
26. 26.05, 17:00 (d) - Osa Ząbrowo
27. 30.05, 17:00 (w) - Orzeł Janowiec Kościelny
28. 02.06, 17:00 (d) - Fortuna Gągławki
29. 09.06, 17:00 (w) - Olimpia Olsztynek
30. 17.06, 14:00 (d) - Delfin Rybno
 
 
(d) - dom, (w) - wyjazd

Strzelcy Jezioraka

Klasa okręgowa 2017/18
 
BRAMKI:
27. Wojciech Figurski
15. Daniel Madej
14. Łukasz Suchocki
13. Radosław Galas
6. Łukasz Święty
4. Rafał Kuchnik, Krzysztof Kressin
3. Michał Foj
1. Jakub Słomski, Aleksander Krajewski, Dawid Kowalski, Remigiusz Parulis
+ Słotki (samobójcza, Kormoran Zwierzewo), Piotr Kuper (samobójcza, Huragan II Morąg)
 
ASYSTY:
19. Madej
8. Suchocki
7. Galas
6. Foj
5. Kowalski
4. Kuchnik, Parulis, Figurski
3. Święty
2. Gula
1. Kressin, Krajewski, Kaszlewicz

Wojewódzki Puchar Polski 2017/18
 
BRAMKI:
3. Wojciech Figurski
2. Daniel Madej, Łukasz Suchocki
1. Łukasz Święty
+ Marcin Żarnoch (samobójcza, SKS Szczytno)
 
ASYSTY:
2. Suchocki, Kowalski, Figurski
1. Parulis, Święty

Redakcja - dołącz do nas!

Budujemy Redakcje JeziorakIlawaPl promo

Plan treningów Akademii

Wspierają nas

Miasto IławaIławskie Centrum Sportu Turystyki i Rekreacji

Pamiątkowe Karty Jezioraka

Karty dymek benek premiera
Jeziorak Ilawa 1procent za 2017 rok tonicniekosztuje
Rodzina Jezioraka 2018 promo
JeziorakTV

Sponsorzy - dołącz do nas!

  
Buła & Burger IławaDrukarnia WPPRINT IławaFinishparkiet Nowe Miasto LubawskiePartner AGD RTV Iławasponsor motiv studiosponsor waran produkcja meblisponsor auto serwis lukasz bednarskisponsor port 110sponsor widrosponsor alibaba ilawasponsor wodna farma