header b

Kadra: Jeziorak Iława | 2017/2018 Klasa okręgowa


Jeziorak Iława
 bramkarz Data urodzenia (Wiek): M Gol Rzut karny Gol samobójczy Żółta kartka Czerwona kartka
  Lewicki Marek Lewicki Marek 11. luty 2003 (15) 2 0 0 0 0 0
1 Jędrzejewski Kamil Jędrzejewski Kamil 09. grudzień 1989 (29) 23 0 0 0 0 0
12 Mazurowski Dawid Mazurowski Dawid 28. maj 2000 (18) 11 0 0 0 0 0
23 Sobiech Grzegorz Sobiech Grzegorz 13. luty 1985 (33) 1 0 0 0 0 0
 obrońca Data urodzenia (Wiek): M Gol Rzut karny Gol samobójczy Żółta kartka Czerwona kartka
  Wantowski Kordian Wantowski Kordian 25. listopad 1999 (19) 10 0 0 0 1 0
2 Kaszlewicz Tomasz Kaszlewicz Tomasz 17. sierpień 1996 (22) 20 1 0 0 3 0
3 Ostanek Grzegorz Ostanek Grzegorz 31. styczeń 1989 (29) 1 0 0 0 0 0
5 Kowalski Dawid Kowalski Dawid 03. luty 1989 (29) 30 2 0 0 1 0
6 Foj Michał Foj Michał 30. wrzesień 1999 (19) 29 3 0 0 6 0
7 Kressin Krzysztof Kressin Krzysztof 25. styczeń 1988 (30) 26 4 0 0 3 2
16 Kaźmierski Karol Kaźmierski Karol 03. sierpień 2001 (17) 7 0 0 0 0 0
20 Słomski Jakub Słomski Jakub 16. marzec 2000 (18) 27 2 0 0 2 0
 pomocnik Data urodzenia (Wiek): M Gol Rzut karny Gol samobójczy Żółta kartka Czerwona kartka
  Filbrandt Jakub Filbrandt Jakub 06. styczeń 2001 (17) 0 0 0 0 0 0
  Smulski Dominik Smulski Dominik 25. grudzień 2002 (15) 0 0 0 0 0 0
  Zakrzewski Wiktor Zakrzewski Wiktor 10. listopad 2002 (16) 0 0 0 0 0 0
  Mazurowski Radosław Mazurowski Radosław 19. wrzesień 1999 (19) 1 0 0 0 0 0
  Owczarek Filip Owczarek Filip 03. wrzesień 2000 (18) 1 0 0 0 0 0
4 Burny Paweł Burny Paweł 27. kwiecień 1998 (20) 4 0 0 0 0 0
8 Święty Łukasz Święty Łukasz 21. październik 1999 (19) 29 8 0 0 6 0
11 Parulis Remigiusz Parulis Remigiusz 17. listopad 1997 (21) 28 3 0 0 3 0
14 Madej Daniel Madej Daniel 28. październik 1982 (36) 29 19 0 0 2 0
15 Krajewski Aleksander Krajewski Aleksander 13. lipiec 1995 (23) 30 1 0 0 3 0
17 Galas Radosław Galas Radosław 08. kwiecień 2000 (18) 30 16 0 0 3 0
18 Rzeźnikiewicz Jarosław Rzeźnikiewicz Jarosław 11. grudzień 1982 (36) 2 0 0 0 0 0
22 Gula Jakub Gula Jakub 25. lipiec 2000 (18) 17 1 0 0 0 0
 napastnik Data urodzenia (Wiek): M Gol Rzut karny Gol samobójczy Żółta kartka Czerwona kartka
  Wojtczuk Mateusz Wojtczuk Mateusz 11. marzec 2000 (18) 6 0 0 0 1 0
9 Figurski Wojciech Figurski Wojciech 13. czerwiec 1984 (34) 29 36 0 0 5 0
13 Kuchnik Rafał Kuchnik Rafał 13. wrzesień 1984 (34) 20 4 0 0 2 1
19 Suchocki Łukasz Suchocki Łukasz 03. luty 1987 (31) 25 14 0 0 2 0
21 Kotłowski Oscar Kotłowski Oscar 15. listopad 2002 (16) 3 0 0 0 0 0

 Sztab szkoleniowy Jeziorak Iława

Członkowie sztabu szkoleniowego  Data urodzenia (Wiek): Funkcja
  Figurski Wojciech Figurski Wojciech 13. czerwiec 1984 (34) I trener
  Dudkiewicz Leszek Dudkiewicz Leszek 28. sierpień 1957 (61) kierownik drużyny

Sponsor Strategiczny

GRUPA ENERGA sponsorem strategicznym Jezioraka 02 slim

Tabela - IV liga 2018/19

Najbliższy mecz ligowy


Dokładny termin meczu nie jest jeszcze znany.

Terminarz Jezioraka

Wojewódzki Puchar Polski
 
04.08.2018  17:00 - Płomień Turznica (w) 0:1 (0:1)
 
IV Liga - runda jesienna
 
1. 11.08.2018  17:00 - GKS Wikielec (d) 1:7 (0:3)
2. 15.08.2018  17:00 - Unia Susz (w) 3:0 (2:0)
3. 19.08.2018  16:00 - Mrągowia Mrągowo (d) 3:1 (1:1)
4. 25.08.2018  17:00 - Zatoka Braniewo (w) 2:3 (0:2)
5. 01.09.2018  17:00 - Motor Lubawa (w) 1:2 (1:0)
6. 08.09.2018  17:00 - Granica Kętrzyn (d) 4:1 (2:1)
7. 15.09.2018  16:00 - Drwęca NML (d) 5:1 (1:0)
8. 22.09.2018  16:00 - Czarni Olecko (w) 2:3 (2:0)
9. 29.09.2018  16:00 - Tęcza Miłomłyn (d) 3:1 (2:0)
10. 06.10.2018  16:00 - MKS Korsze (w) 2:1 (1:1)
11. 13.10.2018  15:30 - Concordia Elbląg (d) 0:5 (0:3)
12. 20.10.2018  15:00 - Tęcza Biskupiec (d) 0:1 (0:0)
13. 27.10.2018  15:00 - Mamry Giżycko (w) 3:0 (1:0)
14. 03.11.2018  13:00 - Olimpia II Elbląg (d) 6:1 (4:0)
15. 10.11.2018  13:30 - Rominta Gołdap (w) 4:2 (2:1)
16. 17.11.2018  17:00 - GKS Wikielec (w) 4:0 (0:0)
17. 25.11.2018  13:00 - Unia Susz (d) 4:1 (3:0)
 
Sparingi - zima 2019
1. 23.01.2019 18:00 - Olimpia Grudziądz (d)
2. 26.01.2019 12:00 - Wkra Żuromin (d)
3. 02.02.2019          - Lech Rypin (w)
4. 09.02.2019          - Zawisza Bydgoszcz (d)
5. 16.02.2019          - Pomezania Malbork (d)
6. 23.02.2019          - Sparta Brodnica (d)
7. 02.03.2019          - Powiśle Dzierzgoń (d)
8. 09.03.2019          - Warmia Olsztyn (d)
9. 16.03.2019          - Olimpia Olsztynek (d/w?)
10. 23.03.2019         - Unia Susz (d) - niepotwierdzony
 
(w) - wyjazd
(d) - dom

Strzelcy Jezioraka

IV Liga
 
BRAMKI:
9. Arkadiusz Kuciński, Wojciech Figurski
8. Daniel Madej
7. Łukasz Suchocki
6. Radosław Galas
3. Dawid Ksiuk
2. Michał Foj
1. Paweł Sagan, Łukasz Święty, Marek Murawski (samobójcza - Rominta Gołdap)
 
ASYSTY:
7. Arkadiusz Kuciński
6. Radosław Galas
5. Daniel Madej
4. Wojciech Figurski, Łukasz Święty
2. Łukasz Suchocki, Michał Foj
1. Aleksander Krajewski, Karol Kaźmierski, Patryk Czarnota, Krzysztof Kressin

Sekcja Medialna - dołącz do nas!

PROMO SEKCJA MEDIALNA2

Plan treningów Akademii

Wspierają nas

Miasto IławaIławskie Centrum Sportu Turystyki i Rekreacji

Pamiątkowe Karty Jezioraka

promo karta druzyna
promo jeden procent energa
promo czlonkostwo 2019 poprawionejgp
JeziorakTV

Sponsorzy - dołącz do nas!

sponsor abssponsor zawbudsponsor szynaka meblesponsor szynaka livingsponsor kompaniosponsor konstalsponsor animexsponsor dawid celanowicz1sponsor wodna farmasponsor exellent fasionsponsor spomersponsor turhensponsor largo haleesponsor motiv studiosponsor wpprintsponsor ivendosponsor antares biuro rachunkowesponsor port 110sponsor inter partssponsor widrosponsor alibaba ilawasponsor alumikonsponsor dwssponsor uslugi autokarowe andrzej kujawskisponsor tanie koszsponsor wrmediasponsor olpatsponsor vet caresponsor zuralscy plsponsor lucarsponsor bs wojenkowskisponsor pluszaksponsor auto serwis galkasponsor osk prawkosponsor rembudsponsor wardromsponsor tartak selfsponsor elektrohurtsponsor pw pamisponsor restauracja u czapysponsor nord pol hatchery gerczaksponsor opcja ilawapartner partner agd rtvsponsor imagesponsor gromalsponsor stacja paliw dor jansponsor autobest klonowskisponsor uslugi transportowe grzegorz kaczynskisponsor uslug wieslaw orzolsponsor michal wilemskisponsor zwirownia matusiaksponsor baumarsponsor waran produkcja meblisponsor auto serwis lukasz bednarski