header b


Miejsce   Drużyna M Z R P Pkt Br+ Br- +/- Forma
1 Concordia Elbląg 30 27 2 1 83 104 19 85 PorażkaWygranaWygranaWygranaWygrana
2 Motor Lubawa 30 21 3 6 66 62 30 32 WygranaWygranaWygranaPorażkaPorażka
3 Jeziorak Iława 30 21 2 7 65 87 41 46 WygranaWygranaWygranaWygranaRemis
4 GKS Wikielec 30 19 5 6 62 84 36 48 PorażkaWygranaWygranaWygranaPorażka
5 Mrągowia Mrągowo 30 17 4 9 55 61 30 31 WygranaWygranaPorażkaWygranaWygrana
6 Mamry Giżycko 30 14 7 9 49 52 39 13 RemisPorażkaPorażkaWygranaPorażka
7 MKS Korsze 30 14 6 10 48 55 47 8 WygranaWygranaWygranaPorażkaWygrana
8 Olimpia II Elbląg 30 13 3 14 42 51 60 -9 WygranaWygranaPorażkaPorażkaWygrana
9 Tęcza Biskupiec 30 12 3 15 39 68 55 13 PorażkaPorażkaPorażkaPorażkaPorażka
10 Granica Kętrzyn 30 11 5 14 38 51 52 -1 PorażkaPorażkaRemisPorażkaWygrana
11 Zatoka Braniewo 30 9 7 14 34 55 51 4 PorażkaPorażkaRemisWygranaRemis
12 Unia Susz 30 7 6 17 27 42 77 -35 WygranaPorażkaPorażkaRemisWygrana
13 Rominta Gołdap 30 8 3 19 27 39 79 -40 WygranaWygranaWygranaWygranaRemis
14 Czarni Olecko 30 5 8 17 23 33 71 -38 PorażkaPorażkaPorażkaRemisPorażka
15 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 30 4 4 22 16 37 101 -64 PorażkaPorażkaWygranaPorażkaRemis
16 Tęcza Miłomłyn 30 3 2 25 11 25 118 -93 RemisPorażkaPorażkaPorażkaPorażka

Miejsce   Drużyna M Z R P Pkt Br+ Br- +/- Forma
1 Concordia Elbląg 15 13 1 1 40 54 11 43 PorażkaWygranaWygranaWygranaWygrana
2 Motor Lubawa 15 13 0 2 39 34 15 19 WygranaWygranaWygranaPorażkaPorażka
3 Jeziorak Iława 15 11 1 3 34 44 23 21 WygranaWygranaWygranaWygranaRemis
4 GKS Wikielec 14 10 2 2 32 43 10 33 PorażkaWygranaWygranaWygranaPorażka
5 Mrągowia Mrągowo 14 9 3 2 30 27 10 17 WygranaWygranaPorażkaWygranaWygrana
6 Granica Kętrzyn 16 8 3 5 27 34 22 12 PorażkaPorażkaRemisPorażkaWygrana
7 MKS Korsze 16 7 5 4 26 33 21 12 WygranaWygranaWygranaPorażkaWygrana
8 Mamry Giżycko 15 7 5 3 26 30 21 9 RemisPorażkaPorażkaWygranaPorażka
9 Zatoka Braniewo 15 8 2 5 26 36 18 18 PorażkaPorażkaRemisWygranaRemis
10 Olimpia II Elbląg 15 8 1 6 25 25 25 0 WygranaWygranaPorażkaPorażkaWygrana
11 Tęcza Biskupiec 14 8 0 6 24 45 18 27 PorażkaPorażkaPorażkaPorażkaPorażka
12 Unia Susz 15 4 5 6 17 25 31 -6 WygranaPorażkaPorażkaRemisWygrana
13 Rominta Gołdap 15 5 1 9 16 22 34 -12 WygranaWygranaWygranaWygranaRemis
14 Czarni Olecko 15 3 4 8 13 18 33 -15 PorażkaPorażkaPorażkaRemisPorażka
15 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 16 3 1 12 10 25 52 -27 PorażkaPorażkaWygranaPorażkaRemis
16 Tęcza Miłomłyn 15 1 1 13 4 11 56 -45 RemisPorażkaPorażkaPorażkaPorażka

Miejsce   Drużyna M Z R P Pkt Br+ Br- +/- Forma
1 Concordia Elbląg 15 14 1 0 43 50 8 42 PorażkaWygranaWygranaWygranaWygrana
2 Jeziorak Iława 15 10 1 4 31 43 18 25 WygranaWygranaWygranaWygranaRemis
3 GKS Wikielec 16 9 3 4 30 41 26 15 PorażkaWygranaWygranaWygranaPorażka
4 Motor Lubawa 15 8 3 4 27 28 15 13 WygranaWygranaWygranaPorażkaPorażka
5 Mrągowia Mrągowo 16 8 1 7 25 34 20 14 WygranaWygranaPorażkaWygranaWygrana
6 Mamry Giżycko 15 7 2 6 23 22 18 4 RemisPorażkaPorażkaWygranaPorażka
7 MKS Korsze 14 7 1 6 22 22 26 -4 WygranaWygranaWygranaPorażkaWygrana
8 Olimpia II Elbląg 15 5 2 8 17 26 35 -9 WygranaWygranaPorażkaPorażkaWygrana
9 Tęcza Biskupiec 16 4 3 9 15 23 37 -14 PorażkaPorażkaPorażkaPorażkaPorażka
10 Granica Kętrzyn 14 3 2 9 11 17 30 -13 PorażkaPorażkaRemisPorażkaWygrana
11 Rominta Gołdap 15 3 2 10 11 17 45 -28 WygranaWygranaWygranaWygranaRemis
12 Czarni Olecko 15 2 4 9 10 15 38 -23 PorażkaPorażkaPorażkaRemisPorażka
13 Unia Susz 15 3 1 11 10 17 46 -29 WygranaPorażkaPorażkaRemisWygrana
14 Zatoka Braniewo 15 1 5 9 8 19 33 -14 PorażkaPorażkaRemisWygranaRemis
15 Tęcza Miłomłyn 15 2 1 12 7 14 62 -48 RemisPorażkaPorażkaPorażkaPorażka
16 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 14 1 3 10 6 12 49 -37 PorażkaPorażkaWygranaPorażkaRemis


Tabela - IV liga 2018/19

Najbliższy mecz ligowy


Dokładny termin meczu nie jest jeszcze znany.

Terminarz Jezioraka

Sparingi Lato 2019
 
13.07 | 11:00 Jeziorak Iława - Sokół Ostróda 1:2 (0:2)
20.07 | 10:00 Zawisza Bydgoszcz - Jeziorak Iława 1:1 (1:0)
24.07 | 18:30 Jeziorak Iława - Powiśle Dzierzgoń
27.07 | 11:00 Sparta Brodnica - Jeziorak Iława

Strzelcy Jezioraka

Sparingi Lato 2019
 
Bramki
 
1. Arkadiusz Kuciński, Łukasz Suchocki
 
Asysty
 
1. Paweł Sagan, Radosław Galas

Sekcja Medialna - dołącz do nas!

PROMO SEKCJA MEDIALNA2

Plan treningów Akademii

Wspierają nas

Miasto IławaIławskie Centrum Sportu Turystyki i Rekreacji
promo jeden
promo rodzina
JeziorakTV

Sponsorzy - dołącz do nas!

sponsor abssponsor zawbudsponsor szynaka meblesponsor szynaka livingsponsor kompaniosponsor konstalsponsor animexsponsor dawid celanowicz1sponsor wodna farmasponsor exellent fasionsponsor spomersponsor turhensponsor largo halee sponsor majstersponsor motiv studiosponsor wpprintsponsor tomcolorsponsor ivendosponsor antares biuro rachunkowesponsor port 110sponsor widrosponsor alibaba ilawasponsor dwssponsor uslugi autokarowe andrzej kujawskisponsor tanie koszsponsor wrmediasponsor olpatsponsor vet caresponsor zuralscy plsponsor lucarsponsor pluszaksponsor auto serwis galkasponsor osk prawkosponsor rembudsponsor wardromsponsor tartak selfsponsor elektrohurtsponsor pw pamisponsor restauracja u czapysponsor nord pol hatchery gerczaksponsor imagesponsor gromalsponsor stacja paliw dor jansponsor autobest klonowskisponsor uslugi transportowe grzegorz kaczynskisponsor uslug wieslaw orzolsponsor michal wilemskisponsor zwirownia matusiaksponsor baumar sponsor burzynskasponsor waran produkcja meblisponsor auto serwis lukasz bednarski sponsor freedom nieruchomosci sponsor najlak sponsor vox sponsor eurodach