header b


Miejsce   Drużyna M Z R P Pkt Br+ Br- +/- Forma
1 Concordia Elbląg 7 6 1 0 19 31 2 29 WygranaWygranaRemisWygranaWygrana
2 Motor Lubawa 7 5 1 1 16 11 6 5 WygranaWygranaWygranaRemisWygrana
3 GKS Wikielec 7 4 3 0 15 20 5 15 RemisRemisRemisWygranaWygrana
4 Mrągowia Mrągowo 7 5 0 2 15 18 6 12 PorażkaWygranaWygranaPorażkaWygrana
5 MKS Korsze 7 4 2 1 14 15 7 8 WygranaWygranaWygranaRemisRemis
6 Mamry Giżycko 7 4 2 1 14 12 8 4 RemisWygranaWygranaWygranaWygrana
7 Jeziorak Iława 7 4 0 3 12 19 15 4 WygranaPorażkaPorażkaWygranaWygrana
8 Granica Kętrzyn 7 4 0 3 12 16 11 5 WygranaPorażkaWygranaPorażkaPorażka
9 Tęcza Biskupiec 7 3 0 4 9 15 9 6 WygranaPorażkaPorażkaWygranaPorażka
10 Olimpia II Elbląg 7 2 2 3 8 7 14 -7 PorażkaRemisPorażkaWygranaWygrana
11 Zatoka Braniewo 7 2 1 4 7 12 15 -3 PorażkaWygranaPorażkaPorażkaPorażka
12 Rominta Gołdap 7 2 1 4 7 6 22 -16 WygranaPorażkaRemisPorażkaPorażka
13 Tęcza Miłomłyn 7 2 0 5 6 6 18 -12 PorażkaPorażkaWygranaWygranaPorażka
14 Czarni Olecko 7 0 3 4 3 4 18 -14 PorażkaRemisPorażkaPorażkaRemis
15 Unia Susz 7 0 1 6 1 6 21 -15 PorażkaPorażkaRemisPorażkaPorażka
16 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 7 0 1 6 1 5 26 -21 PorażkaRemisPorażkaPorażkaPorażka

Miejsce   Drużyna M Z R P Pkt Br+ Br- +/- Forma
1 Concordia Elbląg 5 4 1 0 13 20 2 18 WygranaWygranaRemisWygranaWygrana
2 Jeziorak Iława 4 3 0 1 9 13 10 3 WygranaPorażkaPorażkaWygranaWygrana
3 Granica Kętrzyn 4 3 0 1 9 11 5 6 WygranaPorażkaWygranaPorażkaPorażka
4 Mrągowia Mrągowo 4 3 0 1 9 8 3 5 PorażkaWygranaWygranaPorażkaWygrana
5 Motor Lubawa 3 3 0 0 9 6 2 4 WygranaWygranaWygranaRemisWygrana
6 Tęcza Biskupiec 4 3 0 1 9 13 2 11 WygranaPorażkaPorażkaWygranaPorażka
7 MKS Korsze 4 2 2 0 8 9 4 5 WygranaWygranaWygranaRemisRemis
8 GKS Wikielec 3 2 1 0 7 7 1 6 RemisRemisRemisWygranaWygrana
9 Olimpia II Elbląg 3 2 0 1 6 4 2 2 PorażkaRemisPorażkaWygranaWygrana
10 Zatoka Braniewo 3 2 0 1 6 9 6 3 PorażkaWygranaPorażkaPorażkaPorażka
11 Mamry Giżycko 3 1 2 0 5 6 5 1 RemisWygranaWygranaWygranaWygrana
12 Rominta Gołdap 3 1 0 2 3 2 9 -7 WygranaPorażkaRemisPorażkaPorażka
13 Tęcza Miłomłyn 4 1 0 3 3 1 11 -10 PorażkaPorażkaWygranaWygranaPorażka
14 Czarni Olecko 5 0 2 3 2 3 14 -11 PorażkaRemisPorażkaPorażkaRemis
15 Unia Susz 4 0 1 3 1 4 11 -7 PorażkaPorażkaRemisPorażkaPorażka
16 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 0 0 0 0 0 0 0 0 PorażkaRemisPorażkaPorażkaPorażka

Miejsce   Drużyna M Z R P Pkt Br+ Br- +/- Forma
1 Mamry Giżycko 4 3 0 1 9 6 3 3 RemisWygranaWygranaWygranaWygrana
2 GKS Wikielec 4 2 2 0 8 13 4 9 RemisRemisRemisWygranaWygrana
3 Motor Lubawa 4 2 1 1 7 5 4 1 WygranaWygranaWygranaRemisWygrana
4 Concordia Elbląg 2 2 0 0 6 11 0 11 WygranaWygranaRemisWygranaWygrana
5 Mrągowia Mrągowo 3 2 0 1 6 10 3 7 PorażkaWygranaWygranaPorażkaWygrana
6 MKS Korsze 3 2 0 1 6 6 3 3 WygranaWygranaWygranaRemisRemis
7 Rominta Gołdap 4 1 1 2 4 4 13 -9 WygranaPorażkaRemisPorażkaPorażka
8 Granica Kętrzyn 3 1 0 2 3 5 6 -1 WygranaPorażkaWygranaPorażkaPorażka
9 Jeziorak Iława 3 1 0 2 3 6 5 1 WygranaPorażkaPorażkaWygranaWygrana
10 Tęcza Miłomłyn 3 1 0 2 3 5 7 -2 PorażkaPorażkaWygranaWygranaPorażka
11 Olimpia II Elbląg 4 0 2 2 2 3 12 -9 PorażkaRemisPorażkaWygranaWygrana
12 Zatoka Braniewo 4 0 1 3 1 3 9 -6 PorażkaWygranaPorażkaPorażkaPorażka
13 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 7 0 1 6 1 5 26 -21 PorażkaRemisPorażkaPorażkaPorażka
14 Czarni Olecko 2 0 1 1 1 1 4 -3 PorażkaRemisPorażkaPorażkaRemis
15 Tęcza Biskupiec 3 0 0 3 0 2 7 -5 WygranaPorażkaPorażkaWygranaPorażka
16 Unia Susz 3 0 0 3 0 2 10 -8 PorażkaPorażkaRemisPorażkaPorażka


Najbliższy mecz ligowy

Datum So, 29. Wrz. 2018 Beginn 16:00
Jeziorak Iława
Jeziorak Iława
Tęcza Miłomłyn
Tęcza Miłomłyn
-:-

Terminarz Jezioraka

Wojewódzki Puchar Polski
 
04.08.2018  17:00 - Płomień Turznica (w) 0:1 (0:1)
 
IV Liga - runda jesienna
 
1. 11.08.2018  17:00 - GKS Wikielec (d) 1:7 (0:3)
2. 15.08.2018  17:00 - Unia Susz (w) 3:0 (2:0)
3. 19.08.2018  16:00 - Mrągowia Mrągowo (d) 3:1 (1:1)
4. 25.08.2018  17:00 - Zatoka Braniewo (w) 2:3 (0:2)
5. 01.09.2018  17:00 - Motor Lubawa (w) 1:2 (1:0)
6. 08.09.2018  17:00 - Granica Kętrzyn (d) 4:1 (2:1)
7. 15.09.2018  16:00 - Drwęca NML (d) 5:1 (1:0)
8. 22.09.2018  16:00 - Czarni Olecko (w)
9. 29.09.2018  16:00 - Tęcza Miłomłyn (d)
10. 06.10.2018  16:00 - MKS Korsze (w)
11. 13.10.2018  15:30 - Concordia Elbląg (d)
12. 20.10.2018  15:00 - Tęcza Biskupiec (d)
13. 27.10.2018  15:00 - Mamry Giżycko (w)
14. 04.11.2018  13:00 - Olimpia II Elbląg (d)
15. 10.11.2018  13:30 - Rominta Gołdap (w)
16. 17.11.2018  17:00 - GKS Wikielec (w)
17. 25.11.2018  13:00 - Unia Susz (d)
 
(w) - wyjazd
(d) - dom

Strzelcy Jezioraka

IV Liga
 
BRAMKI:
4. Arkadiusz Kuciński, Łukasz Suchocki
3. Daniel Madej, Radosław Galas
2. Dawid Ksiuk, Wojciech Figurski
1. Paweł Sagan
 
ASYSTY:
3. Arkadiusz Kuciński, Wojciech Figurski
2. Łukasz Suchocki, Łukasz Święty
1. Radosław Galas, Aleksander Krajewski

Redakcja - dołącz do nas!

Budujemy Redakcje JeziorakIlawaPl promo

Plan treningów Akademii

Wspierają nas

Miasto IławaIławskie Centrum Sportu Turystyki i Rekreacji

Pamiątkowe Karty Jezioraka

premiera kart kaszel ostanek sagan
Jeziorak Ilawa 1procent za 2017 rok tonicniekosztuje
Rodzina Jezioraka 2018 promo
JeziorakTV

Sponsorzy - dołącz do nas!

  
Buła & Burger IławaDrukarnia WPPRINT IławaPartner AGD RTV Iławasponsor motiv studiosponsor waran produkcja meblisponsor auto serwis lukasz bednarskisponsor port 110sponsor widrosponsor alibaba ilawasponsor wodna farmasponsor alumikonsponsor dwssponsor tanie koszsponsor olpatsponsor largo haleesponsor inter partssponsor dawid celanowicz1sponsor uslug wieslaw orzol