header b


Miejsce   Drużyna M Z R P Pkt Br+ Br- +/- Forma
1 Jeziorak Iława 25 23 2 0 71 92 12 80 WygranaRemisWygranaWygranaWygrana
2 Olimpia Olsztynek 25 14 6 5 48 71 35 36 WygranaWygranaPorażkaPorażkaWygrana
3 Delfin Rybno 25 14 5 6 47 95 41 54 WygranaWygranaWygranaPorażkaWygrana
4 Ewingi Zalewo 25 14 3 8 45 49 45 4 WygranaPorażkaWygranaWygranaWygrana
5 Dąb Kadyny 25 14 1 10 43 66 47 19 PorażkaPorażkaPorażkaPorażkaWygrana
6 Kaczkan Huragan II Morąg 24 12 2 10 38 54 43 11 WygranaRemisPorażkaWygranaWygrana
7 Polonia Pasłęk 25 12 2 11 38 48 58 -10 PorażkaWygranaWygranaPorażkaRemis
8 Płomień Turznica 25 9 4 12 31 55 84 -29 WygranaPorażkaRemisWygranaPorażka
9 Orzeł Janowiec Kościelny 25 8 6 11 30 43 56 -13 PorażkaWygranaRemisWygranaPorażka
10 Polonia Iłowo 25 8 5 12 29 51 53 -2 PorażkaWygranaRemisPorażkaPorażka
11 Kormoran Zwierzewo 24 8 4 12 28 38 57 -19 RemisPorażkaWygranaWygranaPorażka
12 Osa Ząbrowo 25 8 4 13 28 37 70 -33 RemisWygranaRemisPorażkaPorażka
13 Radomniak Radomno 25 8 1 16 25 53 79 -26 PorażkaPorażkaPorażkaPorażkaPorażka
14 GKS Stawiguda 25 7 4 14 25 46 69 -23 WygranaPorażkaPorażkaWygranaRemis
15 Czarni Rudzienice 25 5 7 13 22 44 62 -18 PorażkaPorażkaWygranaWygranaPorażka
16 Fortuna Gągławki 25 6 2 17 20 33 64 -31 PorażkaWygranaPorażkaPorażkaWygrana

Miejsce   Drużyna M Z R P Pkt Br+ Br- +/- Forma
1 Jeziorak Iława 12 12 0 0 36 50 6 44 WygranaRemisWygranaWygranaWygrana
2 Delfin Rybno 13 11 1 1 34 69 14 55 WygranaWygranaWygranaPorażkaWygrana
3 Olimpia Olsztynek 12 9 2 1 29 45 13 32 WygranaWygranaPorażkaPorażkaWygrana
4 Polonia Pasłęk 12 8 0 4 24 26 18 8 PorażkaWygranaWygranaPorażkaRemis
5 Kaczkan Huragan II Morąg 11 7 2 2 23 26 12 14 WygranaRemisPorażkaWygranaWygrana
6 Ewingi Zalewo 12 7 1 4 22 30 20 10 WygranaPorażkaWygranaWygranaWygrana
7 Dąb Kadyny 12 7 0 5 21 32 21 11 PorażkaPorażkaPorażkaPorażkaWygrana
8 Polonia Iłowo 13 6 2 5 20 34 21 13 PorażkaWygranaRemisPorażkaPorażka
9 Radomniak Radomno 13 6 0 7 18 27 29 -2 PorażkaPorażkaPorażkaPorażkaPorażka
10 GKS Stawiguda 13 5 3 5 18 30 26 4 WygranaPorażkaPorażkaWygranaRemis
11 Płomień Turznica 12 5 2 5 17 34 36 -2 WygranaPorażkaRemisWygranaPorażka
12 Osa Ząbrowo 13 4 4 5 16 23 29 -6 RemisWygranaRemisPorażkaPorażka
13 Czarni Rudzienice 13 4 3 6 15 26 28 -2 PorażkaPorażkaWygranaWygranaPorażka
14 Kormoran Zwierzewo 12 4 3 5 15 21 31 -10 RemisPorażkaWygranaWygranaPorażka
15 Orzeł Janowiec Kościelny 13 2 5 6 11 25 29 -4 PorażkaWygranaRemisWygranaPorażka
16 Fortuna Gągławki 13 3 1 9 10 17 27 -10 PorażkaWygranaPorażkaPorażkaWygrana

Miejsce   Drużyna M Z R P Pkt Br+ Br- +/- Forma
1 Jeziorak Iława 13 11 2 0 35 42 6 36 WygranaRemisWygranaWygranaWygrana
2 Ewingi Zalewo 13 7 2 4 23 19 25 -6 WygranaPorażkaWygranaWygranaWygrana
3 Dąb Kadyny 13 7 1 5 22 34 26 8 PorażkaPorażkaPorażkaPorażkaWygrana
4 Olimpia Olsztynek 13 5 4 4 19 26 22 4 WygranaWygranaPorażkaPorażkaWygrana
5 Orzeł Janowiec Kościelny 12 6 1 5 19 18 27 -9 PorażkaWygranaRemisWygranaPorażka
6 Kaczkan Huragan II Morąg 13 5 0 8 15 28 31 -3 WygranaRemisPorażkaWygranaWygrana
7 Polonia Pasłęk 13 4 2 7 14 22 40 -18 PorażkaWygranaWygranaPorażkaRemis
8 Płomień Turznica 13 4 2 7 14 21 48 -27 WygranaPorażkaRemisWygranaPorażka
9 Delfin Rybno 12 3 4 5 13 26 27 -1 WygranaWygranaWygranaPorażkaWygrana
10 Kormoran Zwierzewo 12 4 1 7 13 17 26 -9 RemisPorażkaWygranaWygranaPorażka
11 Osa Ząbrowo 12 4 0 8 12 14 41 -27 RemisWygranaRemisPorażkaPorażka
12 Fortuna Gągławki 12 3 1 8 10 16 37 -21 PorażkaWygranaPorażkaPorażkaWygrana
13 Polonia Iłowo 12 2 3 7 9 17 32 -15 PorażkaWygranaRemisPorażkaPorażka
14 Czarni Rudzienice 12 1 4 7 7 18 34 -16 PorażkaPorażkaWygranaWygranaPorażka
15 GKS Stawiguda 12 2 1 9 7 16 43 -27 WygranaPorażkaPorażkaWygranaRemis
16 Radomniak Radomno 12 2 1 9 7 26 50 -24 PorażkaPorażkaPorażkaPorażkaPorażka


Tabela - Klasa okręgowa 2017/18

Najbliższy mecz ligowy

Datum So, 26. Maj. 2018 Beginn 17:00
Jeziorak Iława
Jeziorak Iława
Osa Ząbrowo
Osa Ząbrowo
-:-

Terminarz Jezioraka

Klasa okręgowa 2017/18 - runda wiosenna
16. 09.05, 17:00 (w) - Radomniak Radomno (przełożony) 2:0 (2:0)
17. 24.03, 16:00 (d) - GKS Stawiguda 3:0 (2:0)
18. 31.03, 16:00 (w) - Ewingi Zalewo 4:0 (1:0)
19. 07.04, 16:00 (d) - Kormoran Zwierzewo 6:0 (3:0)
20. 15.04, 16:00 (w) - Płomień Turznica 6:1 (1:1)
21. 22.04, 17:00 (d) - Polonia Iłowo 6:0 (1:0)
22. 29.04, 15:30 (w) - Kaczkan Huragan II Morąg 2:2 (1:1)
23. 05.05, 17:00 (d) - Dąb Kadyny 2:1 (1:1)
24. 13.05, 17:00 (w) - Polonia Pasłęk 1:0 (1:0)
25. 19.05, 17:00 (w) - Czarni Rudzienice 7:2 (3:2)
26. 26.05, 17:00 (d) - Osa Ząbrowo
27. 30.05, 17:00 (w) - Orzeł Janowiec Kościelny
28. 02.06, 17:00 (d) - Fortuna Gągławki
29. 09.06, 17:00 (w) - Olimpia Olsztynek
30. 17.06, 14:00 (d) - Delfin Rybno
 
 
(d) - dom, (w) - wyjazd

Strzelcy Jezioraka

Klasa okręgowa 2017/18
 
BRAMKI:
27. Wojciech Figurski
15. Daniel Madej
14. Łukasz Suchocki
13. Radosław Galas
6. Łukasz Święty
4. Rafał Kuchnik, Krzysztof Kressin
3. Michał Foj
1. Jakub Słomski, Aleksander Krajewski, Dawid Kowalski, Remigiusz Parulis
+ Słotki (samobójcza, Kormoran Zwierzewo), Piotr Kuper (samobójcza, Huragan II Morąg)
 
ASYSTY:
19. Madej
8. Suchocki
7. Galas
6. Foj
5. Kowalski
4. Kuchnik, Parulis, Figurski
3. Święty
2. Gula
1. Kressin, Krajewski, Kaszlewicz

Wojewódzki Puchar Polski 2017/18
 
BRAMKI:
3. Wojciech Figurski
2. Daniel Madej, Łukasz Suchocki
1. Łukasz Święty
+ Marcin Żarnoch (samobójcza, SKS Szczytno)
 
ASYSTY:
2. Suchocki, Kowalski, Figurski
1. Parulis, Święty

Redakcja - dołącz do nas!

Budujemy Redakcje JeziorakIlawaPl promo

Plan treningów Akademii

Wspierają nas

Miasto IławaIławskie Centrum Sportu Turystyki i Rekreacji

Pamiątkowe Karty Jezioraka

Karty swiety zajaczkowski premiera
Jeziorak Ilawa 1procent za 2017 rok tonicniekosztuje
Rodzina Jezioraka 2018 promo
JeziorakTV

Sponsorzy - dołącz do nas!

  
Buła & Burger IławaDrukarnia WPPRINT IławaFinishparkiet Nowe Miasto LubawskiePartner AGD RTV Iławasponsor motiv studiosponsor waran produkcja meblisponsor auto serwis lukasz bednarskisponsor port 110sponsor widrosponsor alibaba ilawasponsor wodna farma