header b

Piłkarze Jezioraka od wtorku „ładują akumulatory” przed rozpoczęciem nowego sezonu forBET IV ligi. Po serii ciężkich treningów czeka ich sparingowy sprawdzian. W sobotę o godzinie 11:00 na stadionie przy ul. Sienkiewicza w Iławie Jeziorowcy rozegrają pierwszy sparing w okresie przygotowawczym.
 
Przygotowania do nowego sezonu rozpoczniemy sparingiem z III-ligowym Sokołem Ostróda. Nasz sobotni rywal trzecioligowe rozgrywki minionego sezonu ukończył na wysokim 5. miejscu w tabeli.

Zespół, który jeszcze do niedawna prowadził Jarosław Kotas ma bardzo bogatą historię potyczek z Jeziorakiem, chociaż przez ostatnie lata tylko w meczach kontrolnych. Zespół z Ostródy aktualnie prowadzi Piotr Kołc, który objął stanowisko po Jarosławie Kotasie. Warto nadmienić, że pełni funkcję grającego trenera - podobnie jak Wojciech Figurski oraz to, że grał dla Jezioraka w sezonie 2009/2010.

Drużyna z Ostródy to zupełnie inny zespół, niż ten z którym mieliśmy okazję mierzyć się ostatnio... czyli półtora roku temu. Wtedy również Sokół był naszym sparingpartnerem, a spotkanie zakończyło się porażką Jezioraka 0:1. Bramkę zdobył Arkadiusz Gajewski, którego już nie ma w klubie z Ostródy. Przed rozpoczęciem nowego sezonu Sokół dokonał kilku ciekawych wzmocnień. Ostródzianie pozyskali zawodników z drugoligową przeszłością, wydaje się więc, że przed drużyną Jezioraka bardzo wymagający przeciwnik.

Jeziorak również zmienił się od czasu tamtej potyczki. Nowych zawodników w drużynie Wojciecha Figurskiego przedstawialiśmy w relacji z pierwszego treningu. Na ten moment możemy dodać, że treningi z drużyną rozpoczął Grzegorz Kochalski, który ostatnie trzy sezony spędził w Olimpii Grudziądz.

Mecz rozpocznie się w sobotę 13 lipca o godzinie 11:00 na Stadionie Miejskim w Iławie przy ulicy Sienkiewicza 1. Wstęp wolny!

Tabela - IV liga 2018/19

Najbliższy mecz ligowy


Dokładny termin meczu nie jest jeszcze znany.

Terminarz Jezioraka

Sparingi Lato 2019
 
13.07 | 11:00 Jeziorak Iława - Sokół Ostróda 1:2 (0:2)
20.07 | 10:00 Zawisza Bydgoszcz - Jeziorak Iława 1:1 (1:0)
24.07 | 18:30 Jeziorak Iława - Powiśle Dzierzgoń
27.07 | 11:00 Sparta Brodnica - Jeziorak Iława

Strzelcy Jezioraka

Sparingi Lato 2019
 
Bramki
 
1. Arkadiusz Kuciński, Łukasz Suchocki
 
Asysty
 
1. Paweł Sagan, Radosław Galas

Sekcja Medialna - dołącz do nas!

PROMO SEKCJA MEDIALNA2

Plan treningów Akademii

Wspierają nas

Miasto IławaIławskie Centrum Sportu Turystyki i Rekreacji
promo jeden
promo rodzina
JeziorakTV

Sponsorzy - dołącz do nas!

sponsor abssponsor zawbudsponsor szynaka meblesponsor szynaka livingsponsor kompaniosponsor konstalsponsor animexsponsor dawid celanowicz1sponsor wodna farmasponsor exellent fasionsponsor spomersponsor turhensponsor largo halee sponsor majstersponsor motiv studiosponsor wpprintsponsor tomcolorsponsor ivendosponsor antares biuro rachunkowesponsor port 110sponsor widrosponsor alibaba ilawasponsor dwssponsor uslugi autokarowe andrzej kujawskisponsor tanie koszsponsor wrmediasponsor olpatsponsor vet caresponsor zuralscy plsponsor lucarsponsor pluszaksponsor auto serwis galkasponsor osk prawkosponsor rembudsponsor wardromsponsor tartak selfsponsor elektrohurtsponsor pw pamisponsor restauracja u czapysponsor nord pol hatchery gerczaksponsor imagesponsor gromalsponsor stacja paliw dor jansponsor autobest klonowskisponsor uslugi transportowe grzegorz kaczynskisponsor uslug wieslaw orzolsponsor michal wilemskisponsor zwirownia matusiaksponsor baumar sponsor burzynskasponsor waran produkcja meblisponsor auto serwis lukasz bednarski sponsor freedom nieruchomosci sponsor najlak sponsor vox sponsor eurodach