header b

Początkowo zespół z Olsztyna miał wycofać się z rozgrywek, jednak decyzja została cofnięta i wszystkie swoje zaległe mecze mógł rozegrać bez przyznania walkowera dla drużyny przeciwnej. Drużyna Łukasza Bedry swoje spotkanie z Czeresiem rozegrała w środę 15 maja.
 
 
Jeziorak: Obrębski, Trzciałkowski, Sawicki, Madu, Czapliński, Rybiński, Łasiński, Gawłowski, Solis
Rezerwa: Kaźmierczak, Suwiński, Szkamelski, Ząbecki, Igielski
Trener: Łukasz Bedra
 
Czereś: Łopuszyński, K. Maluchnik, Kruczyk, Janczarek, Rzepczyński, Miecznikowski, Polański, Dmytrenko, Dąbrowski
Rezerwa: M. Maluchnik, Jabłoński
Trener: Piotr Jabłoński
 
Bramki:
Kruczyk - 12'
Łasiński - 17'
Sawicki - 34'; 35'
Łasiński - 44'
 
Spotkanie sędziował Krzysztof Rykaczewski.
 
 

Sponsor Strategiczny

GRUPA ENERGA sponsorem strategicznym Jezioraka 02 slim

Tabela - IV liga 2018/19

Najbliższy mecz ligowy


Dokładny termin meczu nie jest jeszcze znany.

Terminarz Jezioraka

Wojewódzki Puchar Polski
 
04.08.2018  17:00 - Płomień Turznica (w) 0:1 (0:1)
 
forBET IV liga - runda wiosenna
 
18. 30.03.2019 16:00 - Mrągowia Mrągowo (w) 1:1 (0:0)
19. 06.04.2019 16:00 - Zatoka Braniewo (d) 3:0 (1:0)
20. 13.04.2019 16:00 - Motor Lubawa (d) 2:0 (2:0)
21. 20.04.2019 16:00 - Granica Kętrzyn (w) 3:1 (1:0)
22. 27.04.2019 16:00 - Drwęca NML (w) 0:1 (0:0)
23. 04.05.2019 17:00 - Czarni Olecko (d) 2:0 (0:0)
24. 11.05.2019 16:00 - Tęcza Miłomłyn (w) 6:2 (2:1)
25. 18.05.2019 17:00 - MKS Korsze (d) 6:1 (2:0)
26. 25.05.2019 16:00 - Concordia Elbląg (w) 4:0 (2:0)
27. 29.05.2019 17:00 - Tęcza Biskupiec (w) 3:0 (2:0)
28. 01.06.2019 17:00 - Mamry Giżycko (d) 3:1 (1:1)
29. 07.06.2019 18:00 - Olimpia II Elbląg (w) 5:2 (2:2)
30. 15.06.2019 17:00 - Rominta Gołdap (d)
 
(w) - wyjazd
(d) - dom

Strzelcy Jezioraka

 
forBET IV Liga
 
BRAMKI:
20. Wojciech Figurski
18. Arkadiusz Kuciński
14. Daniel Madej
9. Radosław Galas
8. Łukasz Suchocki
4. Dawid Ksiuk
3. Łukasz Święty
2. Michał Foj, Krzysztof Kressin, Paweł Sagan
1. Patryk Czarnota, Remigiusz Parulis, Marek Murawski (samobójcza - Rominta Gołdap)
 
ASYSTY:
11. Radosław Galas
10. Daniel Madej
9. Arkadiusz Kuciński
7. Wojciech Figurski
6. Łukasz Święty
4. Patryk Czarnota, Łukasz Suchocki, Michał Foj
3. Karol Kaźmierski
2. Krzysztof Kressin
1. Aleksander Krajewski, Wiktor Bojarowski, Dawid Ksiuk, Paweł Sagan, Dawid Kowalski

Sekcja Medialna - dołącz do nas!

PROMO SEKCJA MEDIALNA2

Plan treningów Akademii

Wspierają nas

Miasto IławaIławskie Centrum Sportu Turystyki i Rekreacji

Pamiątkowe Karty Jezioraka

promo karta druzyna
promo jeden procent energa
promo czlonkostwo 2019 poprawionejgp
JeziorakTV

Sponsorzy - dołącz do nas!

sponsor energasponsor abssponsor zawbudsponsor szynaka meblesponsor szynaka livingsponsor kompaniosponsor konstalsponsor animexsponsor dawid celanowicz1sponsor wodna farmasponsor exellent fasionsponsor spomersponsor turhensponsor largo halee sponsor majstersponsor motiv studiosponsor wpprintsponsor tomcolorsponsor ivendosponsor antares biuro rachunkowesponsor port 110sponsor widrosponsor alibaba ilawasponsor dwssponsor uslugi autokarowe andrzej kujawskisponsor tanie koszsponsor wrmediasponsor olpatsponsor vet caresponsor zuralscy plsponsor lucarsponsor pluszaksponsor auto serwis galkasponsor osk prawkosponsor rembudsponsor wardromsponsor tartak selfsponsor elektrohurtsponsor pw pamisponsor restauracja u czapysponsor nord pol hatchery gerczaksponsor imagesponsor gromalsponsor stacja paliw dor jansponsor autobest klonowskisponsor uslugi transportowe grzegorz kaczynskisponsor uslug wieslaw orzolsponsor michal wilemskisponsor zwirownia matusiaksponsor baumar sponsor burzynskasponsor waran produkcja meblisponsor auto serwis lukasz bednarski sponsor freedom nieruchomosci sponsor najlak sponsor vox