header b

Swoją przygodę z występami w Jezioraku oprócz Kamila Jędrzejewskiego kończy również Aleksander Krajewski, zawodnik, który był w Jezioraku praktycznie... od zawsze. Redakcja jeziorakilawa.pl zadała Olkowi parę pytań związanych z odejściem z klubu.
 
Grasz w Jezioraku praktycznie odkąd pamiętam. Stary KS, potem odbudowa... Co skłoniło Cię do decyzji o rozstaniu się z iławskim klubem?
 
Tak, występuje w Jezioraku już bardzo długo, od 2 klasy szkoły podstawowej. Głównym powodem jest to, że nie mogę od jakiegoś czasu pogodzić pracy zawodowej z graniem w piłkę. Nie jest mi łatwo kończyć tak wspaniałej przygody, ale moje występy w tym sezonie były ... po prostu były. Wystąpiłem w 18 spotkaniach, w których zaliczałem maks połowę meczu. 
 
Jak oceniasz swój udział w odbudowie klubu od 2014 roku?
 
Swojego udziału w odbudowie klubu nie potrafię ocenić. zawsze chciałem żeby Jeziorak grał na poziomie, na którym powinien grać.
 
Planujesz dalej grać w piłkę? Może niższe ligi albo inny IV-ligowy klub?
 
Stanowczo nie! Kiedy wspólnie z kolegami zaczynaliśmy odbudowywać Jeziorak w 2014 roku powiedziałem, że nie zagram w żadnym innym klubie. Zbyt mocno przywiązałem się do Jezioraka...
 
Aleksander to prawdziwy cichy bohater drużyny. Jako jeden z niewielu aktualnych piłkarzy jest z nami od B-klasy i jego wkład w odbudowę jest naprawdę nieoceniony. Olek potrafił zagrać na każdej pozycji od obrony po atak. Dziękujemy Ci za serce oddawane na murawie i życzmy powodzenia w życiu prywatnym!
 
 

Tabela - IV liga 2018/19

Najbliższy mecz ligowy


Dokładny termin meczu nie jest jeszcze znany.

Terminarz Jezioraka

Sparingi Lato 2019
 
13.07 | 11:00 Jeziorak Iława - Sokół Ostróda 1:2 (0:2)
20.07 | 10:00 Zawisza Bydgoszcz - Jeziorak Iława 1:1 (1:0)
24.07 | 18:30 Jeziorak Iława - Powiśle Dzierzgoń
27.07 | 11:00 Sparta Brodnica - Jeziorak Iława

Strzelcy Jezioraka

Sparingi Lato 2019
 
Bramki
 
1. Arkadiusz Kuciński, Łukasz Suchocki
 
Asysty
 
1. Paweł Sagan, Radosław Galas

Sekcja Medialna - dołącz do nas!

PROMO SEKCJA MEDIALNA2

Plan treningów Akademii

Wspierają nas

Miasto IławaIławskie Centrum Sportu Turystyki i Rekreacji
promo jeden
promo rodzina
JeziorakTV

Sponsorzy - dołącz do nas!

sponsor abssponsor zawbudsponsor szynaka meblesponsor szynaka livingsponsor kompaniosponsor konstalsponsor animexsponsor dawid celanowicz1sponsor wodna farmasponsor exellent fasionsponsor spomersponsor turhensponsor largo halee sponsor majstersponsor motiv studiosponsor wpprintsponsor tomcolorsponsor ivendosponsor antares biuro rachunkowesponsor port 110sponsor widrosponsor alibaba ilawasponsor dwssponsor uslugi autokarowe andrzej kujawskisponsor tanie koszsponsor wrmediasponsor olpatsponsor vet caresponsor zuralscy plsponsor lucarsponsor pluszaksponsor auto serwis galkasponsor osk prawkosponsor rembudsponsor wardromsponsor tartak selfsponsor elektrohurtsponsor pw pamisponsor restauracja u czapysponsor nord pol hatchery gerczaksponsor imagesponsor gromalsponsor stacja paliw dor jansponsor autobest klonowskisponsor uslugi transportowe grzegorz kaczynskisponsor uslug wieslaw orzolsponsor michal wilemskisponsor zwirownia matusiaksponsor baumar sponsor burzynskasponsor waran produkcja meblisponsor auto serwis lukasz bednarski sponsor freedom nieruchomosci sponsor najlak sponsor vox sponsor eurodach