header b

Sześć i pół roku temu odchodził z Jezioraka do II-ligowej Miedzi Legnica. Do dziś grał na poziomie wyłącznie I, II i III ligi, a ostatnio w Sokole Ostróda. Wreszcie zdecydował się wrócić na "stare śmieci" i pomóc w odbudowie wielkiego klubu. Arkadiusz Kuciński – witamy na pokładzie!
 
W czwartkowy wieczór (21 czerwca) Arkadiusz Kuciński porozumiał się z zarządem Jezioraka, podpisał deklarację gry na sezon 2018/19 IV ligi i uścisnął dłoń prezesa Andrzeja Sobiecha. W ten sposób Jeziorak rozpoczął przygotowania do kolejnych rozgrywek. Jednocześnie sekcja piłki nożnej przyjęła plan działania na najbliższe tygodnie.
 
Kuciński urodził się 28 marca 1993 roku i jest wychowankiem Jezioraka Iława grającym na pozycji bocznego pomocnika. Z drużyny juniorów przedarł się do pierwszego zespołu zimą 2010 roku, kiedy ten grał w II lidze. Trenerem był wtedy Wojciech Tarnowski.
 
Kuciński potrzebował pół roku, by przekonać do siebie szkoleniowca. Kolejny sezon w II lidze rozpoczął już jako podstawowy zawodnik Jezioraka. Rozegrał 1732 minuty w 30 z 34 meczów.
 
W Iławie spędził jeszcze pół kolejnego sezonu. Zimą 2012 roku przeszedł do II-ligowej Miedzi Legnica, która na koniec sezonu awansowała do I ligi. W Legnicy spędził cały kolejny sezon, a następny – w II-ligowej Calisii Kalisz.
 
Następnych trzy i pół sezonu był podstawowym zawodnikiem III-ligowego Finishparkietu Drwęca Nowe Miasto Lubawskie. Stamtąd trafił wreszcie do Sokoła Ostróda.

Najbliższy mecz ligowy

Datum So, 11. Sie. 2018 Beginn 00:00
Jeziorak Iława
Jeziorak Iława
GKS Wikielec
GKS Wikielec
-:-

Terminarz Jezioraka

Sparingi - Lato 2018
 
20.07.2018 (w) - Wkra Żuromin
25.07.2018 (w) - Gedania Gdańsk
28.07.2018 (d) - Sparta Brodnica
01.08.2018 (w) - Pomezania Malbork
 
(w) - wyjazd
(d) - dom

Strzelcy Jezioraka

Sparingi - Lato 2018
 
BRAMKI:
 
 
ASYSTY:
 

Redakcja - dołącz do nas!

Budujemy Redakcje JeziorakIlawaPl promo

Plan treningów Akademii

Wspierają nas

Miasto IławaIławskie Centrum Sportu Turystyki i Rekreacji

Pamiątkowe Karty Jezioraka

Karty Pasik Sobiech Dudkiewicz premiera
Jeziorak Ilawa 1procent za 2017 rok tonicniekosztuje
Rodzina Jezioraka 2018 promo
JeziorakTV

Sponsorzy - dołącz do nas!

  
Buła & Burger IławaDrukarnia WPPRINT IławaFinishparkiet Nowe Miasto LubawskiePartner AGD RTV Iławasponsor motiv studiosponsor waran produkcja meblisponsor auto serwis lukasz bednarskisponsor port 110sponsor widrosponsor alibaba ilawasponsor wodna farma