header b

W poniedziałek 04.06 2018 r. w Hali Sportowo-Widowiskowej w Iławie odbyło się walne zebranie, w który uczestniczyło niecałe 50 osób. Najważniejszy element spotkania, który należy podkreślić to niewątpliwie zmiany w składzie zarządu. 
 
Oficjalnie zatwierdzeni zostali Krystian Knobelzdorf oraz Miłosz Konecki, którzy dołączyli do zarządu po Walnym Wyborczym w 2016 roku. Ponadto zarząd został uzupełniony o 3 osoby - Łukasz Zawłocki (piłka nożna), Łukasz Kamiński (piłka ręczna) oraz Miłosz Kapciński (piłka ręczna).
  
Z pełnienia funkcji wiceprezesów zrezygnowali - Zbigniew Szczypiński (wiceprezes ds. organizacyjnych), Emilia Włodarska (wiceprezes ds. tenisa stołowego) oraz Grzegorz Baliński (wiceprezes ds. piłki ręcznej).
 
Zarządowi udzielono jednogłośnego absolutorium oraz zostało zatwierdzone sprawozdanie finansowe przedstawione przez skarbnika klubu - Adama Łazickiego.
 
Przedstawiono również cel na IV ligę - zajęcie miejsca w pierwszej "piątce" tabeli.
 

Najbliższy mecz ligowy

Datum So, 29. Wrz. 2018 Beginn 16:00
Jeziorak Iława
Jeziorak Iława
Tęcza Miłomłyn
Tęcza Miłomłyn
-:-

Terminarz Jezioraka

Wojewódzki Puchar Polski
 
04.08.2018  17:00 - Płomień Turznica (w) 0:1 (0:1)
 
IV Liga - runda jesienna
 
1. 11.08.2018  17:00 - GKS Wikielec (d) 1:7 (0:3)
2. 15.08.2018  17:00 - Unia Susz (w) 3:0 (2:0)
3. 19.08.2018  16:00 - Mrągowia Mrągowo (d) 3:1 (1:1)
4. 25.08.2018  17:00 - Zatoka Braniewo (w) 2:3 (0:2)
5. 01.09.2018  17:00 - Motor Lubawa (w) 1:2 (1:0)
6. 08.09.2018  17:00 - Granica Kętrzyn (d) 4:1 (2:1)
7. 15.09.2018  16:00 - Drwęca NML (d) 5:1 (1:0)
8. 22.09.2018  16:00 - Czarni Olecko (w)
9. 29.09.2018  16:00 - Tęcza Miłomłyn (d)
10. 06.10.2018  16:00 - MKS Korsze (w)
11. 13.10.2018  15:30 - Concordia Elbląg (d)
12. 20.10.2018  15:00 - Tęcza Biskupiec (d)
13. 27.10.2018  15:00 - Mamry Giżycko (w)
14. 04.11.2018  13:00 - Olimpia II Elbląg (d)
15. 10.11.2018  13:30 - Rominta Gołdap (w)
16. 17.11.2018  17:00 - GKS Wikielec (w)
17. 25.11.2018  13:00 - Unia Susz (d)
 
(w) - wyjazd
(d) - dom

Strzelcy Jezioraka

IV Liga
 
BRAMKI:
4. Arkadiusz Kuciński, Łukasz Suchocki
3. Daniel Madej, Radosław Galas
2. Dawid Ksiuk, Wojciech Figurski
1. Paweł Sagan
 
ASYSTY:
3. Arkadiusz Kuciński, Wojciech Figurski
2. Łukasz Suchocki, Łukasz Święty
1. Radosław Galas, Aleksander Krajewski

Redakcja - dołącz do nas!

Budujemy Redakcje JeziorakIlawaPl promo

Plan treningów Akademii

Wspierają nas

Miasto IławaIławskie Centrum Sportu Turystyki i Rekreacji

Pamiątkowe Karty Jezioraka

premiera kart kaszel ostanek sagan
Jeziorak Ilawa 1procent za 2017 rok tonicniekosztuje
Rodzina Jezioraka 2018 promo
JeziorakTV

Sponsorzy - dołącz do nas!

  
Buła & Burger IławaDrukarnia WPPRINT IławaPartner AGD RTV Iławasponsor motiv studiosponsor waran produkcja meblisponsor auto serwis lukasz bednarskisponsor port 110sponsor widrosponsor alibaba ilawasponsor wodna farmasponsor alumikonsponsor dwssponsor tanie koszsponsor olpatsponsor largo haleesponsor inter partssponsor dawid celanowicz1sponsor uslug wieslaw orzol