header b

Niedziela 16 września, godzina 15:00 - to właśnie data wielkiego piłkarskiego wydarzenia w Iławie. Jeziorak na własnym stadionie podejmie nowomiejską Drwęcę i na pewno nie będzie to spotkanie jak każde inne w lidze. Historia potyczek z zespołem z Nowego Miasta Lubawskiego jest bardzo bogata i często budziła niemałe emocje.
 
Przez cztery lata tułaliśmy się po niższych ligach i Drwęcę mieliśmy okazję gościć tylko w pucharze, gdzie w 2016 roku ulegliśmy w 1/8 tych rozgrywek nowomieszczanom 1:4.  IV liga to idealny okres, żeby po dwóch latach ponownie zmierzyć się z Drwęcą, która od naszej ostatniej potyczki przeszła wielkie roszady kadrowe oraz spadła o jeden poziom rozgrywkowy. Spotkanie z drużyną trenera Artura Bobera to również pierwszy mecz od dawna w Iławie, podczas którego możemy spodziewać się pokaźnej ilości kibiców drużyny gości.
 
Spotkanie poprowadzą: Wojciech Trochim (sędzia główny), Michał Pereszczako (asystent nr 1) oraz Piotr Kurt (asystent nr 2)
 
Tradycyjnie koszt wstępu na spotkanie to 10 złotych, członkowie Rodziny Jezioraka oraz dzieci do lat 7 wchodzą za darmo.
Ilość biletów jest ograniczona.

Sponsor Strategiczny

GRUPA ENERGA sponsorem strategicznym Jezioraka 02 slim

Tabela - IV liga 2018/19

Najbliższy mecz ligowy

Datum So, 17. Lis. 2018 Beginn 17:00
GKS Wikielec
GKS Wikielec
Jeziorak Iława
Jeziorak Iława
-:-

Terminarz Jezioraka

Wojewódzki Puchar Polski
 
04.08.2018  17:00 - Płomień Turznica (w) 0:1 (0:1)
 
IV Liga - runda jesienna
 
1. 11.08.2018  17:00 - GKS Wikielec (d) 1:7 (0:3)
2. 15.08.2018  17:00 - Unia Susz (w) 3:0 (2:0)
3. 19.08.2018  16:00 - Mrągowia Mrągowo (d) 3:1 (1:1)
4. 25.08.2018  17:00 - Zatoka Braniewo (w) 2:3 (0:2)
5. 01.09.2018  17:00 - Motor Lubawa (w) 1:2 (1:0)
6. 08.09.2018  17:00 - Granica Kętrzyn (d) 4:1 (2:1)
7. 15.09.2018  16:00 - Drwęca NML (d) 5:1 (1:0)
8. 22.09.2018  16:00 - Czarni Olecko (w) 2:3 (2:0)
9. 29.09.2018  16:00 - Tęcza Miłomłyn (d) 3:1 (2:0)
10. 06.10.2018  16:00 - MKS Korsze (w) 2:1 (1:1)
11. 13.10.2018  15:30 - Concordia Elbląg (d) 0:5 (0:3)
12. 20.10.2018  15:00 - Tęcza Biskupiec (d) 0:1 (0:0)
13. 27.10.2018  15:00 - Mamry Giżycko (w) 3:0 (1:0)
14. 03.11.2018  13:00 - Olimpia II Elbląg (d) 6:1 (4:0)
15. 10.11.2018  13:30 - Rominta Gołdap (w) 4:2 (2:1)
16. 17.11.2018  17:00 - GKS Wikielec (w)
17. 25.11.2018  13:00 - Unia Susz (d)
 
(w) - wyjazd
(d) - dom

Strzelcy Jezioraka

IV Liga
 
BRAMKI:
9. Arkadiusz Kuciński
8. Daniel Madej
7. Wojciech Figurski
5. Radosław Galas
4. Łukasz Suchocki
2. Dawid Ksiuk, Michał Foj
1. Paweł Sagan, Marek Murawski (samobójcza - Rominta Gołdap)
 
ASYSTY:
6. Arkadiusz Kuciński
4. Wojciech Figurski, Radosław Galas, Daniel Madej
3. Łukasz Święty
2. Łukasz Suchocki
1. Aleksander Krajewski, Karol Kaźmierski, Patryk Czarnota, Michał Foj

Sekcja Medialna - dołącz do nas!

PROMO SEKCJA MEDIALNA2

Plan treningów Akademii

Wspierają nas

Miasto IławaIławskie Centrum Sportu Turystyki i Rekreacji

Pamiątkowe Karty Jezioraka

Karol promo1
promo jeden procent energa
Rodzina Jezioraka 2018 promo
JeziorakTV

Sponsorzy - dołącz do nas!

  
Buła & Burger IławaDrukarnia WPPRINT IławaPartner AGD RTV Iławasponsor motiv studiosponsor waran produkcja meblisponsor auto serwis lukasz bednarskisponsor port 110sponsor widrosponsor alibaba ilawasponsor wodna farmasponsor alumikonsponsor dwssponsor tanie koszsponsor olpatsponsor largo haleesponsor inter partssponsor dawid celanowicz1sponsor uslug wieslaw orzolsponsor vet care