header b

W sobotę 11 sierpnia w Iławie Jeziorak zainauguruje sezon IV ligi derbowym pojedynkiem z GKS-em Wikielec. Następnie już w środę kolejne derby – na wyjeździe z Unią Susz. Jeśli pogoda pozwoli – rewanże odbędą się jeszcze w tym roku.
 
Terminarz 2018/19 IV liga warmińsko-mazurska
 
Kolejka 1 - 11-12 sierpnia
 
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - Granica Kętrzyn
Czarni Olecko - Zatoka Braniewo
Tęcza Miłomłyn - Mrągowia Mrągowo
Jeziorak Iława - GKS Wikielec
Tęcza Biskupiec - Rominta Gołdap
Mamry Giżycko - Olimpia II Elbląg
Concordia Elbląg - Motor Lubawa
Unia Susz - MKS Korsze
 
Kolejka 2 - 15 sierpnia
 
Concordia Elbląg - Olimpia II Elbląg
Rominta Gołdap - Mamry Giżycko
GKS Wikielec - Tęcza Biskupiec
Unia Susz - Jeziorak Iława
Mrągowia Mrągowo - MKS Korsze
Zatoka Braniewo - Tęcza Miłomłyn
Granica Kętrzyn - Czarni Olecko
Motor Lubawa - Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
 
Kolejka 3 - 18-19 sierpnia
 
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - Concordia Elbląg
Czarni Olecko - Motor Lubawa
Tęcza Miłomłyn - Granica Kętrzyn
MKS Korsze - Zatoka Braniewo
Jeziorak Iława - Mrągowia Mrągowo
Tęcza Biskupiec - Unia Susz
Mamry Giżycko - GKS Wikielec
Olimpia II Elbląg - Rominta Gołdap
 
Kolejka 4 - 25-26 sierpnia
 
Concordia Elbląg - Rominta Gołdap
GKS Wikielec - Olimpia II Elbląg
Unia Susz - Mamry Giżycko
Mrągowia Mrągowo - Tęcza Biskupiec
Zatoka Braniewo - Jeziorak Iława
Granica Kętrzyn - MKS Korsze
Motor Lubawa - Tęcza Miłomłyn
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - Czarni Olecko
 
Kolejka 5 - 1-2 września
 
Czarni Olecko - Concordia Elbląg
Tęcza Miłomłyn - Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
MKS Korsze - Motor Lubawa
Jeziorak Iława - Granica Kętrzyn
Tęcza Biskupiec - Zatoka Braniewo
Olimpia II Elbląg - Unia Susz
Rominta Gołdap - GKS Wikielec
Mrągowia Mrągowo - Mamry Giżycko
 
Kolejka 6 - 8-9 września
 
Concordia Elbląg - GKS Wikielec
Unia Susz - Rominta Gołdap
Mrągowia Mrągowo - Olimpia II Elbląg
Zatoka Braniewo - Mamry Giżycko
Granica Kętrzyn - Tęcza Biskupiec
Motor Lubawa - Jeziorak Iława
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - MKS Korsze
Czarni Olecko - Tęcza Miłomłyn
 
Kolejka 7 - 15-16 września
 
Tęcza Miłomłyn - Concordia Elbląg
MKS Korsze - Czarni Olecko
Jeziorak Iława - Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
Tęcza Biskupiec - Motor Lubawa
Mamry Giżycko - Granica Kętrzyn
Olimpia II Elbląg - Zatoka Braniewo
Rominta Gołdap - Mrągowia Mrągowo
GKS Wikielec - Unia Susz
 
Kolejka 8 - 22-23 września
 
Concordia Elbląg - Unia Susz
Mrągowia Mrągowo - GKS Wikielec
Zatoka Braniewo - Rominta Gołdap
Granica Kętrzyn - Olimpia II Elbląg
Motor Lubawa - Mamry Giżycko
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - Tęcza Biskupiec
Czarni Olecko - Jeziorak Iława
Tęcza Miłomłyn - MKS Korsze
 
Kolejka 9 - 29-30 września
 
MKS Korsze - Concordia Elbląg
Jeziorak Iława - Tęcza Miłomłyn
Tęcza Biskupiec - Czarni Olecko
Mamry Giżycko - Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
Olimpia II Elbląg - Motor Lubawa
Rominta Gołdap - Granica Kętrzyn
GKS Wikielec - Zatoka Braniewo
Unia Susz - Mrągowia Mrągowo
 
Kolejka 10 - 6-7 października
 
Concordia Elbląg - Mrągowia Mrągowo
Zatoka Braniewo - Unia Susz
Granica Kętrzyn - GKS Wikielec
Motor Lubawa - Rominta Gołdap
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - Olimpia II Elbląg
Czarni Olecko - Mamry Giżycko
Tęcza Miłomłyn - Tęcza Biskupiec
MKS Korsze - Jeziorak Iława
 
Kolejka 11 - 13-14 października
 
Jeziorak Iława - Concordia Elbląg
Mamry Giżycko - Tęcza Miłomłyn
Olimpia II Elbląg - Czarni Olecko
Rominta Gołdap - Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
GKS Wikielec - Motor Lubawa
Unia Susz - Granica Kętrzyn
Mrągowia Mrągowo - Zatoka Braniewo
MKS Korsze - Tęcza Biskupiec
 
Kolejka 12 - 20-21 października
 
Concordia Elbląg - Zatoka Braniewo
Granica Kętrzyn - Mrągowia Mrągowo
Motor Lubawa - Unia Susz
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - GKS Wikielec
Czarni Olecko - Rominta Gołdap
Tęcza Miłomłyn - Olimpia II Elbląg
MKS Korsze - Mamry Giżycko
Jeziorak Iława - Tęcza Biskupiec
 
Kolejka 13 - 27-28 października
 
Tęcza Biskupiec - Concordia Elbląg
Mamry Giżycko - Jeziorak Iława
Olimpia II Elbląg - MKS Korsze
Rominta Gołdap - Tęcza Miłomłyn
GKS Wikielec - Czarni Olecko
Unia Susz - Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
Mrągowia Mrągowo - Motor Lubawa
Zatoka Braniewo - Granica Kętrzyn
 
Kolejka 14 - 3-4 listopada
 
Concordia Elbląg - Granica Kętrzyn
Motor Lubawa - Zatoka Braniewo
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - Mrągowia Mrągowo
Czarni Olecko - Unia Susz
Tęcza Miłomłyn - GKS Wikielec
MKS Korsze - Rominta Gołdap
Jeziorak Iława - Olimpia II Elbląg
Tęcza Biskupiec - Mamry Giżycko
 
Kolejka 15 - 10-11 listopada
 
Mamry Giżycko - Concordia Elbląg
Rominta Gołdap - Jeziorak Iława
GKS Wikielec - MKS Korsze
Unia Susz - Tęcza Miłomłyn
Mrągowia Mrągowo - Czarni Olecko
Zatoka Braniewo - Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
Granica Kętrzyn - Motor Lubawa
Tęcza Biskupiec - Olimpia II Elbląg
 
Kolejka 16 - 17-18 listopada
 
Motor Lubawa - Concordia Elbląg
MKS Korsze - Unia Susz
Granica Kętrzyn - Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
Zatoka Braniewo - Czarni Olecko
Mrągowia Mrągowo - Tęcza Miłomłyn
GKS Wikielec - Jeziorak Iława
Rominta Gołdap - Tęcza Biskupiec
Olimpia II Elbląg - Mamry Giżycko
 
Kolejka 17 - 24-25 listopada
 
Olimpia II Elbląg - Concordia Elbląg
Mamry Giżycko - Rominta Gołdap
Tęcza Biskupiec - GKS Wikielec
Jeziorak Iława - Unia Susz
MKS Korsze - Mrągowia Mrągowo
Tęcza Miłomłyn - Zatoka Braniewo
Czarni Olecko - Granica Kętrzyn
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - Motor Lubawa
 
źródło: 90minut.pl

Tabela - IV liga 2018/19

Najbliższy mecz ligowy

Datum So, 29. Wrz. 2018 Beginn 16:00
Jeziorak Iława
Jeziorak Iława
Tęcza Miłomłyn
Tęcza Miłomłyn
-:-

Terminarz Jezioraka

Wojewódzki Puchar Polski
 
04.08.2018  17:00 - Płomień Turznica (w) 0:1 (0:1)
 
IV Liga - runda jesienna
 
1. 11.08.2018  17:00 - GKS Wikielec (d) 1:7 (0:3)
2. 15.08.2018  17:00 - Unia Susz (w) 3:0 (2:0)
3. 19.08.2018  16:00 - Mrągowia Mrągowo (d) 3:1 (1:1)
4. 25.08.2018  17:00 - Zatoka Braniewo (w) 2:3 (0:2)
5. 01.09.2018  17:00 - Motor Lubawa (w) 1:2 (1:0)
6. 08.09.2018  17:00 - Granica Kętrzyn (d) 4:1 (2:1)
7. 15.09.2018  16:00 - Drwęca NML (d) 5:1 (1:0)
8. 22.09.2018  16:00 - Czarni Olecko (w) 2:3 (2:0)
9. 29.09.2018  16:00 - Tęcza Miłomłyn (d)
10. 06.10.2018  16:00 - MKS Korsze (w)
11. 13.10.2018  15:30 - Concordia Elbląg (d)
12. 20.10.2018  15:00 - Tęcza Biskupiec (d)
13. 27.10.2018  15:00 - Mamry Giżycko (w)
14. 04.11.2018  13:00 - Olimpia II Elbląg (d)
15. 10.11.2018  13:30 - Rominta Gołdap (w)
16. 17.11.2018  17:00 - GKS Wikielec (w)
17. 25.11.2018  13:00 - Unia Susz (d)
 
(w) - wyjazd
(d) - dom

Strzelcy Jezioraka

IV Liga
 
BRAMKI:
4. Arkadiusz Kuciński, Łukasz Suchocki, Daniel Madej, Radosław Galas
2. Dawid Ksiuk, Wojciech Figurski
1. Paweł Sagan
 
ASYSTY:
4. Arkadiusz Kuciński
3. Wojciech Figurski
2. Łukasz Suchocki, Łukasz Święty, Radosław Galas
1. Aleksander Krajewski

Redakcja - dołącz do nas!

Budujemy Redakcje JeziorakIlawaPl promo

Plan treningów Akademii

Wspierają nas

Miasto IławaIławskie Centrum Sportu Turystyki i Rekreacji

Pamiątkowe Karty Jezioraka

premiera kart kaszel ostanek sagan
Jeziorak Ilawa 1procent za 2017 rok tonicniekosztuje
Rodzina Jezioraka 2018 promo
JeziorakTV

Sponsorzy - dołącz do nas!

  
Buła & Burger IławaDrukarnia WPPRINT IławaPartner AGD RTV Iławasponsor motiv studiosponsor waran produkcja meblisponsor auto serwis lukasz bednarskisponsor port 110sponsor widrosponsor alibaba ilawasponsor wodna farmasponsor alumikonsponsor dwssponsor tanie koszsponsor olpatsponsor largo haleesponsor inter partssponsor dawid celanowicz1sponsor uslug wieslaw orzol