header b

W sobotę 11 sierpnia w Iławie Jeziorak zainauguruje sezon IV ligi derbowym pojedynkiem z GKS-em Wikielec. Następnie już w środę kolejne derby – na wyjeździe z Unią Susz. Jeśli pogoda pozwoli – rewanże odbędą się jeszcze w tym roku.
 
Terminarz 2018/19 IV liga warmińsko-mazurska
 
Kolejka 1 - 11-12 sierpnia
 
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - Granica Kętrzyn
Czarni Olecko - Zatoka Braniewo
Tęcza Miłomłyn - Mrągowia Mrągowo
Jeziorak Iława - GKS Wikielec
Tęcza Biskupiec - Rominta Gołdap
Mamry Giżycko - Olimpia II Elbląg
Concordia Elbląg - Motor Lubawa
Unia Susz - MKS Korsze
 
Kolejka 2 - 15 sierpnia
 
Concordia Elbląg - Olimpia II Elbląg
Rominta Gołdap - Mamry Giżycko
GKS Wikielec - Tęcza Biskupiec
Unia Susz - Jeziorak Iława
Mrągowia Mrągowo - MKS Korsze
Zatoka Braniewo - Tęcza Miłomłyn
Granica Kętrzyn - Czarni Olecko
Motor Lubawa - Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
 
Kolejka 3 - 18-19 sierpnia
 
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - Concordia Elbląg
Czarni Olecko - Motor Lubawa
Tęcza Miłomłyn - Granica Kętrzyn
MKS Korsze - Zatoka Braniewo
Jeziorak Iława - Mrągowia Mrągowo
Tęcza Biskupiec - Unia Susz
Mamry Giżycko - GKS Wikielec
Olimpia II Elbląg - Rominta Gołdap
 
Kolejka 4 - 25-26 sierpnia
 
Concordia Elbląg - Rominta Gołdap
GKS Wikielec - Olimpia II Elbląg
Unia Susz - Mamry Giżycko
Mrągowia Mrągowo - Tęcza Biskupiec
Zatoka Braniewo - Jeziorak Iława
Granica Kętrzyn - MKS Korsze
Motor Lubawa - Tęcza Miłomłyn
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - Czarni Olecko
 
Kolejka 5 - 1-2 września
 
Czarni Olecko - Concordia Elbląg
Tęcza Miłomłyn - Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
MKS Korsze - Motor Lubawa
Jeziorak Iława - Granica Kętrzyn
Tęcza Biskupiec - Zatoka Braniewo
Olimpia II Elbląg - Unia Susz
Rominta Gołdap - GKS Wikielec
Mrągowia Mrągowo - Mamry Giżycko
 
Kolejka 6 - 8-9 września
 
Concordia Elbląg - GKS Wikielec
Unia Susz - Rominta Gołdap
Mrągowia Mrągowo - Olimpia II Elbląg
Zatoka Braniewo - Mamry Giżycko
Granica Kętrzyn - Tęcza Biskupiec
Motor Lubawa - Jeziorak Iława
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - MKS Korsze
Czarni Olecko - Tęcza Miłomłyn
 
Kolejka 7 - 15-16 września
 
Tęcza Miłomłyn - Concordia Elbląg
MKS Korsze - Czarni Olecko
Jeziorak Iława - Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
Tęcza Biskupiec - Motor Lubawa
Mamry Giżycko - Granica Kętrzyn
Olimpia II Elbląg - Zatoka Braniewo
Rominta Gołdap - Mrągowia Mrągowo
GKS Wikielec - Unia Susz
 
Kolejka 8 - 22-23 września
 
Concordia Elbląg - Unia Susz
Mrągowia Mrągowo - GKS Wikielec
Zatoka Braniewo - Rominta Gołdap
Granica Kętrzyn - Olimpia II Elbląg
Motor Lubawa - Mamry Giżycko
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - Tęcza Biskupiec
Czarni Olecko - Jeziorak Iława
Tęcza Miłomłyn - MKS Korsze
 
Kolejka 9 - 29-30 września
 
MKS Korsze - Concordia Elbląg
Jeziorak Iława - Tęcza Miłomłyn
Tęcza Biskupiec - Czarni Olecko
Mamry Giżycko - Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
Olimpia II Elbląg - Motor Lubawa
Rominta Gołdap - Granica Kętrzyn
GKS Wikielec - Zatoka Braniewo
Unia Susz - Mrągowia Mrągowo
 
Kolejka 10 - 6-7 października
 
Concordia Elbląg - Mrągowia Mrągowo
Zatoka Braniewo - Unia Susz
Granica Kętrzyn - GKS Wikielec
Motor Lubawa - Rominta Gołdap
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - Olimpia II Elbląg
Czarni Olecko - Mamry Giżycko
Tęcza Miłomłyn - Tęcza Biskupiec
MKS Korsze - Jeziorak Iława
 
Kolejka 11 - 13-14 października
 
Jeziorak Iława - Concordia Elbląg
Mamry Giżycko - Tęcza Miłomłyn
Olimpia II Elbląg - Czarni Olecko
Rominta Gołdap - Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
GKS Wikielec - Motor Lubawa
Unia Susz - Granica Kętrzyn
Mrągowia Mrągowo - Zatoka Braniewo
MKS Korsze - Tęcza Biskupiec
 
Kolejka 12 - 20-21 października
 
Concordia Elbląg - Zatoka Braniewo
Granica Kętrzyn - Mrągowia Mrągowo
Motor Lubawa - Unia Susz
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - GKS Wikielec
Czarni Olecko - Rominta Gołdap
Tęcza Miłomłyn - Olimpia II Elbląg
MKS Korsze - Mamry Giżycko
Jeziorak Iława - Tęcza Biskupiec
 
Kolejka 13 - 27-28 października
 
Tęcza Biskupiec - Concordia Elbląg
Mamry Giżycko - Jeziorak Iława
Olimpia II Elbląg - MKS Korsze
Rominta Gołdap - Tęcza Miłomłyn
GKS Wikielec - Czarni Olecko
Unia Susz - Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
Mrągowia Mrągowo - Motor Lubawa
Zatoka Braniewo - Granica Kętrzyn
 
Kolejka 14 - 3-4 listopada
 
Concordia Elbląg - Granica Kętrzyn
Motor Lubawa - Zatoka Braniewo
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - Mrągowia Mrągowo
Czarni Olecko - Unia Susz
Tęcza Miłomłyn - GKS Wikielec
MKS Korsze - Rominta Gołdap
Jeziorak Iława - Olimpia II Elbląg
Tęcza Biskupiec - Mamry Giżycko
 
Kolejka 15 - 10-11 listopada
 
Mamry Giżycko - Concordia Elbląg
Rominta Gołdap - Jeziorak Iława
GKS Wikielec - MKS Korsze
Unia Susz - Tęcza Miłomłyn
Mrągowia Mrągowo - Czarni Olecko
Zatoka Braniewo - Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
Granica Kętrzyn - Motor Lubawa
Tęcza Biskupiec - Olimpia II Elbląg
 
Kolejka 16 - 17-18 listopada
 
Motor Lubawa - Concordia Elbląg
MKS Korsze - Unia Susz
Granica Kętrzyn - Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
Zatoka Braniewo - Czarni Olecko
Mrągowia Mrągowo - Tęcza Miłomłyn
GKS Wikielec - Jeziorak Iława
Rominta Gołdap - Tęcza Biskupiec
Olimpia II Elbląg - Mamry Giżycko
 
Kolejka 17 - 24-25 listopada
 
Olimpia II Elbląg - Concordia Elbląg
Mamry Giżycko - Rominta Gołdap
Tęcza Biskupiec - GKS Wikielec
Jeziorak Iława - Unia Susz
MKS Korsze - Mrągowia Mrągowo
Tęcza Miłomłyn - Zatoka Braniewo
Czarni Olecko - Granica Kętrzyn
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - Motor Lubawa
 
źródło: 90minut.pl

Najbliższy mecz ligowy

Datum So, 11. Sie. 2018 Beginn 00:00
Jeziorak Iława
Jeziorak Iława
GKS Wikielec
GKS Wikielec
-:-

Terminarz Jezioraka

Sparingi - Lato 2018
 
20.07.2018 (w) - Wkra Żuromin
25.07.2018 (w) - Gedania Gdańsk
28.07.2018 (d) - Sparta Brodnica
01.08.2018 (w) - Pomezania Malbork
 
(w) - wyjazd
(d) - dom

Strzelcy Jezioraka

Sparingi - Lato 2018
 
BRAMKI:
 
 
ASYSTY:
 

Redakcja - dołącz do nas!

Budujemy Redakcje JeziorakIlawaPl promo

Plan treningów Akademii

Wspierają nas

Miasto IławaIławskie Centrum Sportu Turystyki i Rekreacji

Pamiątkowe Karty Jezioraka

Karty Pasik Sobiech Dudkiewicz premiera
Jeziorak Ilawa 1procent za 2017 rok tonicniekosztuje
Rodzina Jezioraka 2018 promo
JeziorakTV

Sponsorzy - dołącz do nas!

  
Buła & Burger IławaDrukarnia WPPRINT IławaFinishparkiet Nowe Miasto LubawskiePartner AGD RTV Iławasponsor motiv studiosponsor waran produkcja meblisponsor auto serwis lukasz bednarskisponsor port 110sponsor widrosponsor alibaba ilawasponsor wodna farma