header b

Z czterema nowymi twarzami, juniorem młodszym aspirującym do gry w pierwszej drużynie i z powracającym po kontuzji Jarosławem Rzeźnikiewiczem – za to bez Rafała Kuchnika, który zdecydował się na grę w Czarnych Rudzienice. We wtorkowy wieczór Jeziorak rozpoczął przygotowania do IV ligi.
 
Tuż przed pierwszym treningiem drużyna spotkała się z władzami Jezioraka. Tradycyjnie głos zabrał prezes Andrzej Sobiech, a po nim rozmowę z zawodnikami przeprowadził trener Wojciech Figurski.
 
Na pierwszych zajęciach zabrakło kilku juniorów, Tomasza Kaszlewicza, który już w poprzednim sezonie zdecydował skupić się na pracy zawodowej oraz odchodzącego do Czarnych Rudzienice Rafała Kuchnika. Mimo zmiany barw popularny „Kuch” pojawił się na zajęciach, żeby pożegnać się z kolegami z boiska.
 
W zajęciach nie uczestniczył też Grzegorz Sobiech, który w tym sezonie będzie trenerem bramkarzy Jezioraka. Oczywiście nie mogło zabraknąć kierownika drużyny Leszka Dudkiewicza i pomagającego mu Adama Dłutkowskiego.
 
W treningu uczestniczyli: Krzysztof Kressin, Dawid Kowalski, Daniel Madej, Łukasz Suchocki, Radosław Galas, Jakub Słomski, Kamil Jędrzejewski, Dawid Mazurowski, Remigiusz Parulis, Aleksander Krajewski, Łukasz Święty, Michał Foj, Jarosław Rzeźnikiewicz, Jakub Gula i Karol Kaźmierski.
 
Nowe twarze: Arkadiusz Kuciński, Dawid Ksiuk, Paweł Sagan, Patryk Czarnota oraz 15-letni Kacper Neumann z drużyny juniorów młodszych trenera Tomasza Radzińskiego.
 

Najbliższy mecz ligowy

Datum So, 11. Sie. 2018 Beginn 00:00
Jeziorak Iława
Jeziorak Iława
GKS Wikielec
GKS Wikielec
-:-

Terminarz Jezioraka

Sparingi - Lato 2018
 
20.07.2018 (w) - Wkra Żuromin
25.07.2018 (w) - Gedania Gdańsk
28.07.2018 (d) - Sparta Brodnica
01.08.2018 (w) - Pomezania Malbork
 
(w) - wyjazd
(d) - dom

Strzelcy Jezioraka

Sparingi - Lato 2018
 
BRAMKI:
 
 
ASYSTY:
 

Redakcja - dołącz do nas!

Budujemy Redakcje JeziorakIlawaPl promo

Plan treningów Akademii

Wspierają nas

Miasto IławaIławskie Centrum Sportu Turystyki i Rekreacji

Pamiątkowe Karty Jezioraka

Karty Pasik Sobiech Dudkiewicz premiera
Jeziorak Ilawa 1procent za 2017 rok tonicniekosztuje
Rodzina Jezioraka 2018 promo
JeziorakTV

Sponsorzy - dołącz do nas!

  
Buła & Burger IławaDrukarnia WPPRINT IławaFinishparkiet Nowe Miasto LubawskiePartner AGD RTV Iławasponsor motiv studiosponsor waran produkcja meblisponsor auto serwis lukasz bednarskisponsor port 110sponsor widrosponsor alibaba ilawasponsor wodna farma