header b

Remisem 1:1 zakończył się mecz na szczycie "okręgówki" pomiędzy walczącą o miejsce barażowe o awans do IV ligi Olimpią Olsztynek, a Jeziorakiem Iława, który już kilka tygodni temu zapewnił sobie awans. W 15 minucie na prowadzenie wyszli gospodarze za sprawą wychowanka Jezioraka Łukasza Malanowskiego. 20 minut później wyrównał Radosław Galas po akcji Łukasza Suchockiego i Dawida Kowalskiego.
 
Olimpia Olsztynek - Jeziorak Iława 1:1 (1:1)
Malanowski 15 - Galas 35
 
Żółta kartka: Słomski (Jeziorak)
 
Jeziorak: Mazurowski, Krajewski (46 Foj), Kressin, Słomski, Kowalski, Galas, Parulis, Madej, Święty (64 Gula), Suchocki, Figurski
 
Skład sędziowski: Wojciech Krztoń (sędzia główny), Michał Pereszczako (asystent nr 1) oraz Kacper Ziółkowski (asystent nr 2)

Tabela - Klasa okręgowa 2017/18

Najbliższy mecz ligowy


Dokładny termin meczu nie jest jeszcze znany.

Terminarz Jezioraka

Klasa okręgowa 2017/18 - runda wiosenna
16. 09.05, 17:00 (w) - Radomniak Radomno (przełożony) 2:0 (2:0)
17. 24.03, 16:00 (d) - GKS Stawiguda 3:0 (2:0)
18. 31.03, 16:00 (w) - Ewingi Zalewo 4:0 (1:0)
19. 07.04, 16:00 (d) - Kormoran Zwierzewo 6:0 (3:0)
20. 15.04, 16:00 (w) - Płomień Turznica 6:1 (1:1)
21. 22.04, 17:00 (d) - Polonia Iłowo 6:0 (1:0)
22. 29.04, 15:30 (w) - Kaczkan Huragan II Morąg 2:2 (1:1)
23. 05.05, 17:00 (d) - Dąb Kadyny 2:1 (1:1)
24. 13.05, 17:00 (w) - Polonia Pasłęk 1:0 (1:0)
25. 19.05, 17:00 (w) - Czarni Rudzienice 7:2 (3:2)
26. 26.05, 17:00 (d) - Osa Ząbrowo 11:0 (6:0)
27. 30.05, 17:00 (w) - Orzeł Janowiec Kościelny 0:2 (0:1)
28. 02.06, 17:00 (d) - Fortuna Gągławki 6:0 (1:0)
29. 09.06, 17:00 (w) - Olimpia Olsztynek 1:1 (1:1)
30. 16.06, 17:00 (d) - Delfin Rybno 6:3 (2:1)
 
 
(d) - dom, (w) - wyjazd

Strzelcy Jezioraka

Klasa okręgowa 2017/18
 
BRAMKI:
36. Wojciech Figurski
19. Daniel Madej
16. Radosław Galas
14. Łukasz Suchocki
8. Łukasz Święty
4. Rafał Kuchnik, Krzysztof Kressin
3. Michał Foj, Remigiusz Parulis
2. Jakub Słomski, Dawid Kowalski
1. Aleksander Krajewski, Tomasz Kaszlewicz, Jakub Gula
+ Słotki (samobójcza, Kormoran Zwierzewo), Piotr Kuper (samobójcza, Huragan II Morąg)
 
ASYSTY:
19. Madej
11. Suchocki
10. Galas
8. Foj, Święty
6. Kowalski
5. Figurski, Kuchnik, Parulis
2. Gula, Kaszlewicz, Kressin
1. Krajewski
 
Wojewódzki Puchar Polski 2017/18
 
BRAMKI:
3. Wojciech Figurski
2. Daniel Madej, Łukasz Suchocki
1. Łukasz Święty
+ Marcin Żarnoch (samobójcza, SKS Szczytno)
 
ASYSTY:
2. Suchocki, Kowalski, Figurski
1. Parulis, Święty

Redakcja - dołącz do nas!

Budujemy Redakcje JeziorakIlawaPl promo

Plan treningów Akademii

Wspierają nas

Miasto IławaIławskie Centrum Sportu Turystyki i Rekreacji

Pamiątkowe Karty Jezioraka

Karty Pasik Sobiech Dudkiewicz premiera
Jeziorak Ilawa 1procent za 2017 rok tonicniekosztuje
Rodzina Jezioraka 2018 promo
JeziorakTV

Sponsorzy - dołącz do nas!

  
Buła & Burger IławaDrukarnia WPPRINT IławaFinishparkiet Nowe Miasto LubawskiePartner AGD RTV Iławasponsor motiv studiosponsor waran produkcja meblisponsor auto serwis lukasz bednarskisponsor port 110sponsor widrosponsor alibaba ilawasponsor wodna farma