header b

Warmińsko-Mazurski Związek Piłki Nożnej podał do wiadomości publicznej ślepy terminarz rozgrywek na sezon 2018/2019. Naturalnie Wojewódzki Puchar Polski będzie rozgrywany w środku tygodnia. Druga i dwudziesta siódma kolejka sezonu oraz dwa terminy rezerwowe również wypadają na środę.
 
Jako klub IV-ligowy Puchar zaczniemy od rundy pierwszej.
 
Terminarz Pucharu:
 
Runda wstępna - 28/29 lipca
Runda pierwsza - 4/5 sierpnia
Runda druga - 29 sierpnia
1/8 finału - 12 września
1/4 finału - 24 kwietnia
1/2 finału - 15 maja
Finał - 5 czerwca
 
Terminarz ligowy:
 
1. kolejka - 11/12 sierpnia
2. kolejka - 15 sierpnia
3. kolejka - 18/19 sierpnia
4. kolejka - 25/26 sierpnia
5. kolejka - 1/2 września
6. kolejka - 8/9 września
7. kolejka - 15/16 września
8. kolejka - 22/23 września
9. kolejka - 29/30- września
10. kolejka - 6/7 października
11. kolejka - 13/14 października
12. kolejka - 20/21 października
13. kolejka - 27/28 października
14. kolejka - 3/4 listopada
15. kolejka - 10/11 listopada
16. kolejka - 17/18 listopada lub 16/17 marca
17. kolejka - 24/25 listopada lub 23/24 marca
18. kolejka - 30/31 marca
19. kolejka - 6/7 kwietnia
TERMIN REZERWOWY - 10 kwietnia
20. kolejka - 13/14 kwietnia
21. kolejka - 18/19/20 kwietnia(czwartek, piątek, sobota)
22. kolejka - 27/29 kwietnia
23. kolejka - 4/5 maja
TERMIN REZERWOWY - 8 maja
24. kolejka - 11/12 maja
25. kolejka - 18/19 maja
26. kolejka - 25/26 maja
27. kolejka - 29 maja
28. kolejka - 1/2 czerwca
29. kolejka - 8/9 czerwca
30. kolejka - 15/16 czerwca
 
Baraże między IV ligą a klasą okręgową:
 
Baraż wstępny - 19 maja
Pierwszy mecz barażowy - 22/23 czerwca
Rewanżowy mecz barażowy - 26 czerwca
 

Sponsor Strategiczny

GRUPA ENERGA sponsorem strategicznym Jezioraka 02 slim

Tabela - IV liga 2018/19

Najbliższy mecz ligowy

Datum So, 30. Mar. 2019 Beginn 16:00
Mrągowia Mrągowo
Mrągowia Mrągowo
Jeziorak Iława
Jeziorak Iława
-:-

Terminarz Jezioraka

Wojewódzki Puchar Polski
 
04.08.2018  17:00 - Płomień Turznica (w) 0:1 (0:1)
 
IV Liga - runda jesienna
 
1. 11.08.2018  17:00 - GKS Wikielec (d) 1:7 (0:3)
2. 15.08.2018  17:00 - Unia Susz (w) 3:0 (2:0)
3. 19.08.2018  16:00 - Mrągowia Mrągowo (d) 3:1 (1:1)
4. 25.08.2018  17:00 - Zatoka Braniewo (w) 2:3 (0:2)
5. 01.09.2018  17:00 - Motor Lubawa (w) 1:2 (1:0)
6. 08.09.2018  17:00 - Granica Kętrzyn (d) 4:1 (2:1)
7. 15.09.2018  16:00 - Drwęca NML (d) 5:1 (1:0)
8. 22.09.2018  16:00 - Czarni Olecko (w) 2:3 (2:0)
9. 29.09.2018  16:00 - Tęcza Miłomłyn (d) 3:1 (2:0)
10. 06.10.2018  16:00 - MKS Korsze (w) 2:1 (1:1)
11. 13.10.2018  15:30 - Concordia Elbląg (d) 0:5 (0:3)
12. 20.10.2018  15:00 - Tęcza Biskupiec (d) 0:1 (0:0)
13. 27.10.2018  15:00 - Mamry Giżycko (w) 3:0 (1:0)
14. 03.11.2018  13:00 - Olimpia II Elbląg (d) 6:1 (4:0)
15. 10.11.2018  13:30 - Rominta Gołdap (w) 4:2 (2:1)
16. 17.11.2018  17:00 - GKS Wikielec (w) 4:0 (0:0)
17. 25.11.2018  13:00 - Unia Susz (d) 4:1 (3:0)
 
Sparingi - zima 2019 (godziny mogą ulec zmianie)
1. 23.01.2019 17:00 - Olimpia Grudziądz (d) 4:0 (0:0)
2. 26.01.2019 12:00 - Wkra Żuromin (d) 3:4 (3:1)
3. 02.02.2019 14:00  - Lech Rypin (w) 4:2 (1:1)
4. 09.02.2019 14:00 - Zawisza Bydgoszcz (d) 5:1 (1:0)
5. 16.02.2019 14:00 - Pomezania Malbork (d) 3:0 (0:0)
6. 23.02.2019 16:00 - Sparta Brodnica (d) 3:1 (2:1)
7. 07.03.2019 16:00 - Huragan Morąg (d) 1:2 (0:0)
8. 09.03.2019 12:00 - Warmia Olsztyn (d) 3:2 (1:1)
9. 16.03.2019 14:00 - Olimpia Olsztynek (w) 2:2 (1:0)
 
(w) - wyjazd
(d) - dom

Strzelcy Jezioraka

Sparingi Zima 2019
 
BRAMKI:
8. Wojciech Figurski
4. Arkadiusz Kuciński
3. Patryk Czarnota, Daniel Madej
2. Łukasz Suchocki, Radosław Galas, Wiktor Bojarowski, Łukasz Święty
1. Michał Foj, Paweł Kolcz
 
IV Liga
 
BRAMKI:
9. Arkadiusz Kuciński, Wojciech Figurski
8. Daniel Madej
7. Łukasz Suchocki
6. Radosław Galas
3. Dawid Ksiuk
2. Michał Foj
1. Paweł Sagan, Łukasz Święty, Marek Murawski (samobójcza - Rominta Gołdap)
 
ASYSTY:
7. Arkadiusz Kuciński
6. Radosław Galas
5. Daniel Madej
4. Wojciech Figurski, Łukasz Święty
2. Łukasz Suchocki, Michał Foj
1. Aleksander Krajewski, Karol Kaźmierski, Patryk Czarnota, Krzysztof Kressin

Sekcja Medialna - dołącz do nas!

PROMO SEKCJA MEDIALNA2

Plan treningów Akademii

Wspierają nas

Miasto IławaIławskie Centrum Sportu Turystyki i Rekreacji

Pamiątkowe Karty Jezioraka

promo karta druzyna
promo jeden procent energa
promo czlonkostwo 2019 poprawionejgp
JeziorakTV

Sponsorzy - dołącz do nas!

sponsor energasponsor abssponsor zawbudsponsor szynaka meblesponsor szynaka livingsponsor kompaniosponsor konstalsponsor animexsponsor dawid celanowicz1sponsor wodna farmasponsor exellent fasionsponsor spomersponsor turhensponsor largo haleesponsor motiv studiosponsor wpprintsponsor tomcolorsponsor ivendosponsor antares biuro rachunkowesponsor port 110sponsor inter partssponsor widrosponsor alibaba ilawasponsor dwssponsor uslugi autokarowe andrzej kujawskisponsor tanie koszsponsor wrmediasponsor olpatsponsor vet caresponsor zuralscy plsponsor lucarsponsor pluszaksponsor auto serwis galkasponsor osk prawkosponsor rembudsponsor wardromsponsor tartak selfsponsor elektrohurtsponsor pw pamisponsor restauracja u czapysponsor nord pol hatchery gerczaksponsor opcja ilawapartner partner agd rtvsponsor imagesponsor gromalsponsor stacja paliw dor jansponsor autobest klonowskisponsor uslugi transportowe grzegorz kaczynskisponsor uslug wieslaw orzolsponsor michal wilemskisponsor zwirownia matusiaksponsor baumar sponsor burzynskasponsor waran produkcja meblisponsor auto serwis lukasz bednarski