header b

Warmińsko-Mazurski Związek Piłki Nożnej podał do wiadomości publicznej ślepy terminarz rozgrywek na sezon 2018/2019. Naturalnie Wojewódzki Puchar Polski będzie rozgrywany w środku tygodnia. Druga i dwudziesta siódma kolejka sezonu oraz dwa terminy rezerwowe również wypadają na środę.
 
Jako klub IV-ligowy Puchar zaczniemy od rundy drugiej.
 
Terminarz Pucharu:
 
Runda wstępna - 28/29 lipca
Runda pierwsza - 4/5 sierpnia
Runda druga - 29 sierpnia
1/8 finału - 12 września
1/4 finału - 24 kwietnia
1/2 finału - 15 maja
Finał - 5 czerwca
 
Terminarz ligowy:
 
1. kolejka - 11/12 sierpnia
2. kolejka - 15 sierpnia
3. kolejka - 18/19 sierpnia
4. kolejka - 25/26 sierpnia
5. kolejka - 1/2 września
6. kolejka - 8/9 września
7. kolejka - 15/16 września
8. kolejka - 22/23 września
9. kolejka - 29/30- września
10. kolejka - 6/7 października
11. kolejka - 13/14 października
12. kolejka - 20/21 października
13. kolejka - 27/28 października
14. kolejka - 3/4 listopada
15. kolejka - 10/11 listopada
16. kolejka - 17/18 listopada lub 16/17 marca
17. kolejka - 24/25 listopada lub 23/24 marca
18. kolejka - 30/31 marca
19. kolejka - 6/7 kwietnia
TERMIN REZERWOWY - 10 kwietnia
20. kolejka - 13/14 kwietnia
21. kolejka - 18/19/20 kwietnia(czwartek, piątek, sobota)
22. kolejka - 27/29 kwietnia
23. kolejka - 4/5 maja
TERMIN REZERWOWY - 8 maja
24. kolejka - 11/12 maja
25. kolejka - 18/19 maja
26. kolejka - 25/26 maja
27. kolejka - 29 maja
28. kolejka - 1/2 czerwca
29. kolejka - 8/9 czerwca
30. kolejka - 15/16 czerwca
 
Baraże między IV ligą a klasą okręgową:
 
Baraż wstępny - 19 maja
Pierwszy mecz barażowy - 22/23 czerwca
Rewanżowy mecz barażowy - 26 czerwca
 

Tabela - Klasa okręgowa 2017/18

Najbliższy mecz ligowy


Dokładny termin meczu nie jest jeszcze znany.

Terminarz Jezioraka

Klasa okręgowa 2017/18 - runda wiosenna
16. 09.05, 17:00 (w) - Radomniak Radomno (przełożony) 2:0 (2:0)
17. 24.03, 16:00 (d) - GKS Stawiguda 3:0 (2:0)
18. 31.03, 16:00 (w) - Ewingi Zalewo 4:0 (1:0)
19. 07.04, 16:00 (d) - Kormoran Zwierzewo 6:0 (3:0)
20. 15.04, 16:00 (w) - Płomień Turznica 6:1 (1:1)
21. 22.04, 17:00 (d) - Polonia Iłowo 6:0 (1:0)
22. 29.04, 15:30 (w) - Kaczkan Huragan II Morąg 2:2 (1:1)
23. 05.05, 17:00 (d) - Dąb Kadyny 2:1 (1:1)
24. 13.05, 17:00 (w) - Polonia Pasłęk 1:0 (1:0)
25. 19.05, 17:00 (w) - Czarni Rudzienice 7:2 (3:2)
26. 26.05, 17:00 (d) - Osa Ząbrowo 11:0 (6:0)
27. 30.05, 17:00 (w) - Orzeł Janowiec Kościelny 0:2 (0:1)
28. 02.06, 17:00 (d) - Fortuna Gągławki 6:0 (1:0)
29. 09.06, 17:00 (w) - Olimpia Olsztynek 1:1 (1:1)
30. 16.06, 17:00 (d) - Delfin Rybno 6:3 (2:1)
 
 
(d) - dom, (w) - wyjazd

Strzelcy Jezioraka

Klasa okręgowa 2017/18
 
BRAMKI:
36. Wojciech Figurski
19. Daniel Madej
16. Radosław Galas
14. Łukasz Suchocki
8. Łukasz Święty
4. Rafał Kuchnik, Krzysztof Kressin
3. Michał Foj, Remigiusz Parulis
2. Jakub Słomski, Dawid Kowalski
1. Aleksander Krajewski, Tomasz Kaszlewicz, Jakub Gula
+ Słotki (samobójcza, Kormoran Zwierzewo), Piotr Kuper (samobójcza, Huragan II Morąg)
 
ASYSTY:
19. Madej
11. Suchocki
10. Galas
8. Foj, Święty
6. Kowalski
5. Figurski, Kuchnik, Parulis
2. Gula, Kaszlewicz, Kressin
1. Krajewski
 
Wojewódzki Puchar Polski 2017/18
 
BRAMKI:
3. Wojciech Figurski
2. Daniel Madej, Łukasz Suchocki
1. Łukasz Święty
+ Marcin Żarnoch (samobójcza, SKS Szczytno)
 
ASYSTY:
2. Suchocki, Kowalski, Figurski
1. Parulis, Święty

Redakcja - dołącz do nas!

Budujemy Redakcje JeziorakIlawaPl promo

Plan treningów Akademii

Wspierają nas

Miasto IławaIławskie Centrum Sportu Turystyki i Rekreacji

Pamiątkowe Karty Jezioraka

Karty Pasik Sobiech Dudkiewicz premiera
Jeziorak Ilawa 1procent za 2017 rok tonicniekosztuje
Rodzina Jezioraka 2018 promo
JeziorakTV

Sponsorzy - dołącz do nas!

  
Buła & Burger IławaDrukarnia WPPRINT IławaFinishparkiet Nowe Miasto LubawskiePartner AGD RTV Iławasponsor motiv studiosponsor waran produkcja meblisponsor auto serwis lukasz bednarskisponsor port 110sponsor widrosponsor alibaba ilawasponsor wodna farma