header b

20 kolejka klasy okręgowej sezonu 2017/18 zapowiada się niezwykle emocjonująco. Naszym przeciwnikiem będzie Płomień Turznica, z którym na jesieni wygraliśmy 4:0. Aktualnie zespół spod Ostródy zajmuje 9 miejsce w tabeli.
 
Płomień nie wygrał żadnego meczu w rundzie wiosennej a swoje ostatnie spotkanie rozegrał w Kadynach, przegrywając 3:1. 
 
Jeziorak do tej pory wygrał swoje wszystkie mecze w nowej rundzie, zdobywając w poprzednim tygodniu "ostatnią twierdzę" jaką był Kormoran Zwierzewo.
 
Spotkanie poprowadzą : Wojciech Trochim (sędzia główny), Damian Dębski (asystent) oraz Damian Wiewiór (asystent).
 
Mecz odbędzie się 15 kwietnia o godzinie 16:00 w Turznicy
 
W rundzie jesiennej tylko Płomień Turznica przyjechał do nas zorganizowaną grupą kibiców. Pokażmy, że nie jesteśmy gorsi i "GRAMY U SIEBIE". Jeżeli ktoś nie ma jak się udać na mecz to tradycyjnie grupa UFJ 06 organizuje zbiórkę na małej stacji o godzinie 15:00.
 

Tabela - IV liga 2018/19

Najbliższy mecz ligowy

Datum So, 29. Wrz. 2018 Beginn 16:00
Jeziorak Iława
Jeziorak Iława
Tęcza Miłomłyn
Tęcza Miłomłyn
-:-

Terminarz Jezioraka

Wojewódzki Puchar Polski
 
04.08.2018  17:00 - Płomień Turznica (w) 0:1 (0:1)
 
IV Liga - runda jesienna
 
1. 11.08.2018  17:00 - GKS Wikielec (d) 1:7 (0:3)
2. 15.08.2018  17:00 - Unia Susz (w) 3:0 (2:0)
3. 19.08.2018  16:00 - Mrągowia Mrągowo (d) 3:1 (1:1)
4. 25.08.2018  17:00 - Zatoka Braniewo (w) 2:3 (0:2)
5. 01.09.2018  17:00 - Motor Lubawa (w) 1:2 (1:0)
6. 08.09.2018  17:00 - Granica Kętrzyn (d) 4:1 (2:1)
7. 15.09.2018  16:00 - Drwęca NML (d) 5:1 (1:0)
8. 22.09.2018  16:00 - Czarni Olecko (w) 2:3 (2:0)
9. 29.09.2018  16:00 - Tęcza Miłomłyn (d)
10. 06.10.2018  16:00 - MKS Korsze (w)
11. 13.10.2018  15:30 - Concordia Elbląg (d)
12. 20.10.2018  15:00 - Tęcza Biskupiec (d)
13. 27.10.2018  15:00 - Mamry Giżycko (w)
14. 04.11.2018  13:00 - Olimpia II Elbląg (d)
15. 10.11.2018  13:30 - Rominta Gołdap (w)
16. 17.11.2018  17:00 - GKS Wikielec (w)
17. 25.11.2018  13:00 - Unia Susz (d)
 
(w) - wyjazd
(d) - dom

Strzelcy Jezioraka

IV Liga
 
BRAMKI:
4. Arkadiusz Kuciński, Łukasz Suchocki, Daniel Madej, Radosław Galas
2. Dawid Ksiuk, Wojciech Figurski
1. Paweł Sagan
 
ASYSTY:
4. Arkadiusz Kuciński
3. Wojciech Figurski
2. Łukasz Suchocki, Łukasz Święty, Radosław Galas
1. Aleksander Krajewski

Redakcja - dołącz do nas!

Budujemy Redakcje JeziorakIlawaPl promo

Plan treningów Akademii

Wspierają nas

Miasto IławaIławskie Centrum Sportu Turystyki i Rekreacji

Pamiątkowe Karty Jezioraka

premiera kart kaszel ostanek sagan
Jeziorak Ilawa 1procent za 2017 rok tonicniekosztuje
Rodzina Jezioraka 2018 promo
JeziorakTV

Sponsorzy - dołącz do nas!

  
Buła & Burger IławaDrukarnia WPPRINT IławaPartner AGD RTV Iławasponsor motiv studiosponsor waran produkcja meblisponsor auto serwis lukasz bednarskisponsor port 110sponsor widrosponsor alibaba ilawasponsor wodna farmasponsor alumikonsponsor dwssponsor tanie koszsponsor olpatsponsor largo haleesponsor inter partssponsor dawid celanowicz1sponsor uslug wieslaw orzol