header b

W drugim meczu z rzędu Wojciech Figurski zdobył dwie bramki. Strzelili też Radosław Galas, Łukasz Suchocki i Rafał Kuchnik. Jedno trafienie Jeziorak zawdzięcza też obrońcy Kormorana Maciejowi Słotkiemu, który niefortunnie umieścił piłkę we własnej bramce. Ostatecznie Jeziorak pokonał rywali ze Zwierzewa 6:0 (3:0).
 
Jeziorak Iława - Kormoran Zwierzewo 6:0 (3:0)
Galas 17, Słotki 22 (s), Suchocki 45, Figurski 75, 87, Kuchnik 90
 
Żółte kartki: Nejman, Słotki, Longosz (wszyscy Kormoran)
 
Jeziorak: Jędrzejewski (80 Mazurowski), Foj, Kressin, Kowalski, Krajewski (75 Kaźmierski), Galas (75 Kuchnik), Parulis (68 Gula), Madej, Święty (80 Kaszlewicz), Suchocki, Figurski
 
Kormoran: Drozd, Kalwiński, Nejman, Słotki, Lipiński, Śnieżawski (24 Dębski), Longosz (60 Rogala), Sokołowski (65 Felka), Prejs, Farasiewicz
 
Sędziowie: Robert Stańczak (sędzia główny), Łukasz Moszczuk (asystent nr 1), Monika Piekarska (asystent nr 2)

Tabela - IV liga 2018/19

Najbliższy mecz ligowy

Datum So, 29. Wrz. 2018 Beginn 16:00
Jeziorak Iława
Jeziorak Iława
Tęcza Miłomłyn
Tęcza Miłomłyn
-:-

Terminarz Jezioraka

Wojewódzki Puchar Polski
 
04.08.2018  17:00 - Płomień Turznica (w) 0:1 (0:1)
 
IV Liga - runda jesienna
 
1. 11.08.2018  17:00 - GKS Wikielec (d) 1:7 (0:3)
2. 15.08.2018  17:00 - Unia Susz (w) 3:0 (2:0)
3. 19.08.2018  16:00 - Mrągowia Mrągowo (d) 3:1 (1:1)
4. 25.08.2018  17:00 - Zatoka Braniewo (w) 2:3 (0:2)
5. 01.09.2018  17:00 - Motor Lubawa (w) 1:2 (1:0)
6. 08.09.2018  17:00 - Granica Kętrzyn (d) 4:1 (2:1)
7. 15.09.2018  16:00 - Drwęca NML (d) 5:1 (1:0)
8. 22.09.2018  16:00 - Czarni Olecko (w) 2:3 (2:0)
9. 29.09.2018  16:00 - Tęcza Miłomłyn (d)
10. 06.10.2018  16:00 - MKS Korsze (w)
11. 13.10.2018  15:30 - Concordia Elbląg (d)
12. 20.10.2018  15:00 - Tęcza Biskupiec (d)
13. 27.10.2018  15:00 - Mamry Giżycko (w)
14. 04.11.2018  13:00 - Olimpia II Elbląg (d)
15. 10.11.2018  13:30 - Rominta Gołdap (w)
16. 17.11.2018  17:00 - GKS Wikielec (w)
17. 25.11.2018  13:00 - Unia Susz (d)
 
(w) - wyjazd
(d) - dom

Strzelcy Jezioraka

IV Liga
 
BRAMKI:
4. Arkadiusz Kuciński, Łukasz Suchocki, Daniel Madej, Radosław Galas
2. Dawid Ksiuk, Wojciech Figurski
1. Paweł Sagan
 
ASYSTY:
4. Arkadiusz Kuciński
3. Wojciech Figurski
2. Łukasz Suchocki, Łukasz Święty, Radosław Galas
1. Aleksander Krajewski

Redakcja - dołącz do nas!

Budujemy Redakcje JeziorakIlawaPl promo

Plan treningów Akademii

Wspierają nas

Miasto IławaIławskie Centrum Sportu Turystyki i Rekreacji

Pamiątkowe Karty Jezioraka

premiera kart kaszel ostanek sagan
Jeziorak Ilawa 1procent za 2017 rok tonicniekosztuje
Rodzina Jezioraka 2018 promo
JeziorakTV

Sponsorzy - dołącz do nas!

  
Buła & Burger IławaDrukarnia WPPRINT IławaPartner AGD RTV Iławasponsor motiv studiosponsor waran produkcja meblisponsor auto serwis lukasz bednarskisponsor port 110sponsor widrosponsor alibaba ilawasponsor wodna farmasponsor alumikonsponsor dwssponsor tanie koszsponsor olpatsponsor largo haleesponsor inter partssponsor dawid celanowicz1sponsor uslug wieslaw orzol